Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
26. jan 2010

evita, ja idem rodit na antolsku, potom myslim, ze lenica, alex, maminka... a dalej neviem 😉

martinaj
26. jan 2010

zuci aj tu na kramaroch mozes dieta vyniest na chodbu medzi navstevu 😠 to je chore podla mna...

olifcek
26. jan 2010

to nase dietatko nema dno 😕

lienka2
26. jan 2010

ahojte 🙂
vidim ze rozoberate prve navstevy.. co s dospelymi, ktori sa budu urcite chciet dovalit na navstevu? prvy vnuk, pravnuk.. vsetci ho budu chciet vidiet a popestovat si ho.. mne sa ta predstava velmi nepaci.. ako im slusne vysvetlit ze o to nemam zaujem? tak skoro po porode.. 😖

ewelyne
26. jan 2010

Zuci, ja si stale spomeniem ako si pisala to o tych Indoch, ktori sa nasackovali do nemocky, ked si to predstavim ako to mohlo byt na zivo, tak sa rehocem... 😀 ale urcite to tej babe nebolo prijemne....

zuci aj tu viem ze chodia, ja som napr. nechcela, chcela som len sestru a muzika... a kamosi a kamoska co boli neohlasne, videli maleho cez sklo a pokecali sme... a boli chvililililinku...
zuci, ako to citis, citis sa na to, alebo intuitivne citis, ze by to bolo ok, tak hej, ale ked mas pochybnosti radsej nem...

martinaj
26. jan 2010

olif bud rada, ze jej chuti a ze mas tolko mliecka 😉

ewelyne
26. jan 2010

olifcek 😀 no co papkacik, po kom? po tatovi? bud rada 😉

martinka aj mne to pride divne... ale je to kazdeho os. vec, ked si ich tam nosia...

maculik
26. jan 2010

ahojte,
zuci, Viki je kraaasna a vyzera teda vacsia nez ako si pisala, no bambulka kraasna 😵

ewe, a len skorica, ci moze byt aj skoricovy cukor? tie cviky panvou skusim, aj na lopte sa tak hybem ze dopredu-dozadu a kruzim, no neviem. Zajtra mam poradnu, tak uvidim, ci som otvorena viac, nez minule.

Bola som o 3 pre malu, ani nechcela ist, tak som rada, ze aj po 1,5t choroby jej tam bolo dobre. Aj ona sa tu uz s nami nudila, tam aspon robia nieco ine.

martinaj
26. jan 2010

ewe mas pravdu 🙂 je to kazdeho os. vec 🙂

supi
26. jan 2010

no inak tie navstevy ser... aj mna, ze to tak musim povedat, uz teraz sa sem chysta nasackovat tolko ludi, u nas to bude tiez prva vnucka, pravnucka... nikto neberie ohlad na mna a malu, a jak poznam svoju naladovost urcite nebudem mat chut nikoho vidiet...

Chcem aby si muzik vzal tyzden dovolenku a boli sme len sami, mali intimco, ale ako im to slusne vysvetlit.
To uz pocujem tie kecy ze som citlivka a nemam to tak prezivat a pod 😠 😠 😠

ewelyne
26. jan 2010

lienka, no to bude tazke..... preber to s drahym...
a zasa ked bude niekto krstit tak skoro po nar. tak to je jedno si myslim s tymi navstevami,... neviem, ako zvyknu ci sa krsti tyzden ci dva po narodeni... tak to je potom fakt jedno...

ja som si stala za tym,ze krst najskor po pol roku 😀

martinaj
26. jan 2010

my budeme krstit tak nieco po mesiaci 🙂 ale dovtedy okrem mojich rodicov a sestier, svokrovcov nikoho neprijmeme..... aj pri Verci sme si za tym stali....

olifcek
26. jan 2010

a mne vcera mamka prisla s mojim, uz takmer 8roc.krsniatkom barborkou, i napriek tomu, ze vedela,. ze to este nechcem...nemala ju ale kam dat...ale povedala som, nech sa malej nedotyka...no nepochodila som 😠

ewelyne
26. jan 2010

supi, jo... tie kecy, tazko sa ignoruju a hlavne ked hormony strasia po porode... ja som revala aj s malym na striedacku a ked chcel niekto prist, tak som len pozrela na muzika a on hned chapal ktora bije 😀

ale zasa prisli kamosky, par tyzdnov neskor, upratali, jedlo a pohostenie si doniesli a tak 😉 no uzasne boli...
a nie ze niekto sa ohlasi, ze pride a vy sa zblaznite, aby ste upratali a nieco im pripravili a stresovali...
a hlavne pri prvom, ked neviete co skor a kde je sever...

supi
26. jan 2010

teraz trochu od veci,
vcera sme mali snahu vecer zasexovat 😀 😀 uz davno sme sa obaja tak nekrcovali od smiechu, takze sa nic nekonalo... babska rada to je asi ucinna ale ako to urobit 😀 dnes mi zase sestricka vravela ze treba sexovat 😝

lienka2
26. jan 2010

supi, hovoris mi z duse.. myslim ze po navrate z porodnice budem mat dost co robit, aby som zvladla maleho aj seba.. nie este byt mila na navstevy..hlavne ked so svokrovcami je dost tazka rec ☹ asi nam neostane ine len slusne povedat, ze si to neprajeme.. prip. nech pridu ale po 15 min. ich poslat kade-lahsie 😀 slusne, samozrejme 😀 a nech si myslia co chcu.. teda ti moji si aj tak nic dobre nemyslia uz teraz.. 😒

lenica81
26. jan 2010

no... ja mam rodinu daleko, v KE... takze tu sa tak skoro nikto nedohrnie... to skor ja pojdem... ale velku noc urcite nestiham... to nehrozi... takze aspon nejaka vyhoda... a kamosom dam vediet, ze co a ako...
najlepsia bola minule kamoska, poslala nejaky link na gladiatorske slavnosti niekde v rakusku blizko v marci... a ze ci viliam = rozumej moj syn si nebude pustat sarkana... 😀 tak som jej milo napisala, ze tento marec urcite nie... a kamos to priklincoval, ze bude mat co robit s udrzanim mocu, nieto sarkana... 😀 😀 😀

macu, ja som sa dnes pytala doc na poradni, ze co krcok, ze v poriadku, tak som z toho mimo... mam tam nejake CI 1-2, tak hadam dobre... moze mi to laicky, sak to hadam pochopim, ci... 😅

martinaj
26. jan 2010

supi 😀 😀 😀
no ja mam tiez dnes zvrhle myslienky,.... snad to nedopadne ako vcera, moj muz zaspal s malou v jej posteli a spal tam dorana.... 2 hodiny som ho cakala a potom som isla spat aj ja 😠

supi
26. jan 2010

ewelyne to je dobry napad aby si doniesli svoje pohostenie, to im poviem...

ewelyne
26. jan 2010

supi 😀 neviem, ja ti tiez velmi neporadim co sa toho tyka, my to asi tiez dotiahneme bez toho az dokonca...... 😀 😅

evita747
26. jan 2010

ewelyne, vidim, ze mas rovnaky termin ako ja 🙂 tak sa tam mozno aj vidime...k akemu lekarovi chodis??

lenica81
26. jan 2010

martina... 😀 nam sa to s mangelom v nedelu nejako podarilo dotiahnut do vitazneho konca... ale bolo mi dost do rehotu... 😀 to brucho zavadzia tak ci tak... ale potrebujem trening na bedrove klby, tak som to vyuzila... 😉

ewelyne
26. jan 2010

evita, este min. tyzden som bola u svojej gyn. a tento sa mam hlasit tam, idem vo stvrtok prvykrat.

martinaj
26. jan 2010

leni spravne 😀 treba sa prekonat 😀

blumka
26. jan 2010

este k tym navstevam, u nas bude samozrejme svokra a mozno moja mamina par dni ale to hlavne kvoli terezke aby mi pomohli zo zaciatku...byvame so svokrou v jednom dome, takze to sa neda inak riesit...a tiez nemozem vediet ci nebude chora terezka...ale nevystahuje zase svoje dieta kvoli druhemu dietatu, no nie?
ale kebyze sa ohlasia nejake navstevy tak slusne poviem ze nie, a vlastne si ani nemysim ze sa ku nam bude niekto prve tyzdne hrnut...snad im docvakne...

lienka2
26. jan 2010

blumka, niekomu nedocvakne ani ked naznacis ze potrebujes klud.. a nemas zaujem o navstevy.. bohuzial.. 😠

blumka
26. jan 2010

olif si sa pytala ako dat malu na brucho..no ked ti dopapa tak si ju bruskom poloz na seba na prsia, mne tak mala dobre grgala a velakrat aj zaspala...
no a este jena poloha je dobra na prdy...na vystretu ruku si polozte babo tak ze hlavu ma vo vasej dlani a brusko na ruke a nohy ruky spustene dolu...tusim sa to vola ze poloha tiger na strome 😀 nam to super pomahalo s bruskom a terezka tak bola rada

blumka
26. jan 2010

lienka, to mas pravdu, tak potom by som s malou ostala v spalni a manzel by sa venoval navsteve...ja som toho schopna 😅

maculik
26. jan 2010

zuci, ja by som tiez male deti neprijala. Aj s dospelymi je to take vseliake, tiez som vahala, ked nasi chceli dojst, nakoniec sme dali letenky az uplne na koniec febr., predsa len uz bude mat aspon mesiac. Ale inak navstevy dovtedy nebudeme prijimat.

marti, tak dnes musis ist s malou spat ty a dat pozor, aby nezaspis 😀

ewe, ako s tou skoricou - staci aj cukor, ci musi byt cista skorica?

maculik
26. jan 2010

jeej blumi, tak tu polohu tiger sme´mali velmi radi, hlavne manzelovi sa tak dobre nosila 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre