Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
1. aug 2009

jaaaj. no tak to si poplietla. ale je dobre vediet ze mama a ja je lepsi. pozerala som na stranke, teraz ked sa predplati tak je k tomu nejaka hracka a cd s rozpravkou

joanna333
1. aug 2009

ano olif, kludne to daj na rost. len sa to zle vybera ked je horuce...

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joan ano ja som predplacala pred mesiacom a dostanem kojenecku flasku avent aj cd s rozpravkou 🙂
v baby boxe som mala cumel teraz bude flaska pomali sa nam to zbiera

joanna333
1. aug 2009

to hej, ja sa mam este strach tak skoro s niecim zacat. kamoska co ide rodit v septembri mala kocik kupeny uz v aprili...zda sa mi to skoro...

olifcek
1. aug 2009

logi dakujem x;o)

zucana
1. aug 2009

ja robim na roste 😉

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

ja nekupujem vobec nic vsetko oblecenie mam po Vanesske na pojde vo vreciach a je tam toho jak pre trojcata akurat potom pred porodom dajake plienky do porodnice kozmetiku pre male ni pienesu z rodiny kocik tiez mame aj choditko ,postielku a prebalovak urobi drahy medzi sviatkami (vianocami to by mal stihnut) takze nam skoro nic netreba to som aj celkom rada

joanna333
1. aug 2009

tak to mas super mati. ja som vsetko posuvala neteri, ale v kutiku duse verim, ze aj mne niekto posunie.

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joan tak by to malo byť 😉

joanna333
1. aug 2009

tak tak, je zbytocne kupovat vsetko nove...u nas je vsetko tak drahe, no hroza.
kedy maju schvalit alebo neschvalit tu novu matersku 300eur. viete nieco o tom?

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joan od 1.1.2010 by to malo byt 8900 ked to schvalia už len sa modit 😖

joanna333
1. aug 2009

to by bolo fakt super, ale ako poznam nasich pajacov vo vlade tak si furt najdu nejaku vyhovorku preco nie...vsak uvidime. 158 eur je na posmech...

joanna333
1. aug 2009

idem si dat chlebik s maslom a horcicou........

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joan to si aj ja myslim

olifcek
1. aug 2009

baby ja si myslim, ze to odsuhlasia, viete kolko romov dostanu na svoju stranu? vsetkych. a nik nevie, kolko tych romov naozaj je x;o)

no baby, dakujem za radu roastu /dnes prvy krat zapekam cosi/, ale nejak sa mi to nechce zapiect...som myslela,ze to bude take chrumkavejsie...tak som nedala poklopec, nech aspon zhora to je chrumkave x;o)

joanna333
1. aug 2009

bodaj by si mala olif pravdu...

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

olif ja ked nedam poklopec tak mi to tak nejak zoschne drzim palce nech sa podari a nech si pochutite 😉

olifcek
1. aug 2009

mati uz aj to idem vybrat..prave som nad tym uvazovala, ze ked bol poklopec, tak sa to akoby varilo, a ked nebude, stava pojde von a moze to zoschnut x;o))) ale uz ideme na to...dakujem 🙂

hajdylca
1. aug 2009

caute kucharky, tu vyvarate.. dufam, ze Vas neopustia tie inspiracie ked budeme doma na materskej, lebo mne dochadzaju napady po 2 dnoch... blumi malinka je krasnucka, taka princezna... ja mam na vikend 15 rocneho braska a prave mi tu hra babetko, place, a ze ho mam prebalit, ze mam si zvykat 😀 veji pocuj som pozerala Tvoje foto Erik je krasnucky, len sa chcem spytat kocik co mate take sivo-modry to je Chicco ? Ď

olinka6226
1. aug 2009

ahojte to sa neda stihnut vas docitat 😀 ja len som zahliadla ze blumi ty mozes len rozky s maslom tak ta chcem povzbudit ja som pri samkovi mohla len piskoty a vodu, zato samko moze od malicka vsetko 😀 teda samozrejme v ramci veku a moznosti, ale bol riadny papkac aj na mliecko aj na prikrmy nebol s nim problem. to obdobie prejde ved sama vies. mne je chvalabohu lepsie ako pri samkovi, lebo by som tu uz asi nebola. my sme mali s muzom teraz taku mensiu krizu ale snad sme to doriesili a bude vsetko fajn.

olinka6226
1. aug 2009

jo a este k casopisom mne sa viac paci dieta sice nie je tak dizajnovo lakave, ale obsah je teda podstatne lepsi. mama a ja je jedna velka reklama korporacii typu procter gamble a podobne...

olifcek
1. aug 2009

no a ja pojdem na stepper. dost mi stehna ochabli bleee..len mi snad nebude spatne, lebo paq som dostepperovala 😢

olifcek
1. aug 2009

zuci tak a cestovinky su fajnucke x;o) dala som 5 vrstiev, opakovane 3x /cestoviny, zeleninka, kysla smotana, syr, kecup/

olinka6226
1. aug 2009

olif robis chute... ja som poprosila kamosku co isla do obchodu nech mi kupi mlieko - mam strasnu chut na krupicu

olifcek
1. aug 2009

oli jo, krupicku i ja mam rada, juuuj....vies co? idem si caro urobit x;O)

ewelyne
1. aug 2009

baby, vyvarate teda riadne 😉 my sme dnes len na paradajkovej polievke, ale takej mnam...
len ja zasa nemozem, uz som si zvykla... ze oci by jedli, ale je mi tak tazko...

blumka, ani ja nic nemozem, to mas fajn, ze aspon rozky s maslom... ja som do tej jednej bez jedla a potom skusam ranajkovat.... a na zachod chodim aj 15-20 krat denne... takze ja som este slabsia muska- a este sme kusok chori- boli ma hrdlo a mam plny nos... no ako naschval... a zvysenu teplotu mam permanentne... 😠
hadam to prejde coskoro.

logi, bolo super, ostala by som aj dlhsie. hodim aj foto, len nie som schopna momentalne. este ich nemam ani postahovane... 😉

inak ste tu toho popisali co som bola prec 🙂 precitala som a aj ja dopisem a napisem 😀 co a ako my, ja a tak 😀

loginka
2. aug 2009

co robkate dievcatka? 🙂 😎 🙂

mmaarrttiinnaa
2. aug 2009

ahoj logi my ideme prave do kostola potom sa naobedujeme a budeme oddychovat asi vonku na terase v chladku ked je tak krasne prajem aj tebe aj ostatnym krasnu nedelu 🙂

zucana
2. aug 2009

cafte baby cez vikendy to tu trochu stagnuje 😉
my sme boli vcera na veceri na rybe a morskych specialitach ktore teda jedol iba muzik ja len tu rybu...prave urobim par zemiakov a ideme na rodinny dom 20 km odtialto v takych horach kde dame obed aj so svokrou...muzik tam siel dat trasu na bycikli uz od 9 je prec...
inak baby som mala strasny sen ze ked sa male narodilo ak svokra sa k nam nastahovala a starala sa on tak som sa zobudila o 4 rano a aj muzika ze toto teda nie 😠

cukruska1920
2. aug 2009

Ahojte dievcata...tak vcera som zase utekala na pohotovost..zase som trochu spinila ale zas to preslo...neviem si to vysvetlit..vraj jedna z moznosti je ze ako babo rastie tak sa natahuju cievky v maternici a to potom krvaca...inak robil mi hned sono...srdiecko bilo aj som ho krasne pocula ale spinkalo tak sa nehybalo... vraj je vsetko v poriadku ...len chcem vam napisat ze sa tu nebudem casto ukazovat.. musim stale lezat a mozem chodit len na zachod...a od utorka idem k nasim a budem tam a notebook ostava doma u muza...tak niekedy vas pridem pozriet ako sa vam dari... drzte mi palce aby sme to zvladli... 😵 budem na vas mysliet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre