Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
2. okt 2009

jeej a blum blahozelam k princeznej 😀

orchidka
2. okt 2009

blumka, gratulujem k dievcatku a velmi pekne meno ste vybrali ( u nas nepreslo vyberom, i ked sa mi pacilo, ale muz nechcel 😉 a sestru mam Julku) Inak ja mam tiez 2 mladsie sestry a veeelmi som chcela starsieho brata 😅

alex, lolka, vy to mate dnes ako z filmu, zlate, ze ste takmer vedla seba kazdy den 🙂

makove slize, mnaaam uz niekolko dni mam v plane, len som nekupila mlety mak, v okoli nemali nikde 😖

alex
2. okt 2009

zoska, no je to sradna. Makové slíže nás dali dokopy 😀 Ale ja som si inak dala na obed cestoviny dnes, ale aj nad tými slížmi som uvažovala.

alex
2. okt 2009

Teraz budem okukovať každú tehuľku v okolí firmy.

blumka
2. okt 2009

orchidka, u nas praveze vyberal meno tentokrat manzel..ja som pri prvej dcerka a on mal teraz pravo vyberu 😀 aj mojmu gyndosovi sa paci to meno, vravi,ze pozna jednu Julianku a je to velmi dobre dievca..tak sa tesim 😀 😀

lolka
2. okt 2009

alex, do roboty chodim tak na 8.00 a klasika o 16.30, ale nevidime sa mozno preto, ze co som tehulka - chodim autom a parkujem v garazi a na obed do Pohody casto nechodime - nevaria tam az tak dobre 😖
ja ked vidim sladke - ani nevaham 😀 a tiez som tu tehulku nevidela 🙂

orchidka
2. okt 2009

u nas teraz bol vyber na mne, ale zase som chcela, aby manzel aspon trooosinku suhlasil 😉 najprv to mala byt Esterka, ale akosi sa vsetky deti zacali vyjadrovat a ziadat aj ine mena ( i ked Ester suhlasili vsetci) a tak som si povedala, ze by to mohla byt Paulinka, podla mojho povodneho 'planu' 😅

alex
2. okt 2009

no tak to v podstate by sme niekedy aj mohli na seba naraziť, lebo ja tiež chodím na 8 a končím o 16:30. No budem sa viac obzerať po bruškatých. Je pravda, že nevaria v Pohode až tak super, ale skoro vždy si niečo vyberiem.
Inak ja mám pocit, že na mne to bruško ešte nie je veľmi vidieť. Ale pár dní dozadu ma jedna pani v buse púšťala sadnúť, skoro mi oči vypadli. Mala som na sebe obtiahnuté tričko, tak to preto.

alex
2. okt 2009

orchidka, Paulínka je veľmi pekné meno 🙂

maculik
2. okt 2009

lolka, ja mam radsej take tie peniazteky, tie maju akoby lepsiu plnku 😵 Vladko rano ze "to mas na cely tyzden" a ja som to uz takmer cele zmastila 😅

alex, lolka, to je riadna nahoda, ze ste sa dali dokopy vdaka makovym slizom 😀
aj vam celkom zavidim, ze sa tam mozete stretavat, ja tu tehulku nemam ziadnu ☹ Ale ked sa prestahujeme do Nem, tak priamo u nas v dedine byva nejaka Ceska, akosi sme to zistili cez Konika, ked som tam hladala kontakt na nejakeho dr, tak s nou sa potom budem stretavat, aspon nieco 🙂

lolka
2. okt 2009

maculik, nahoda je blbec sa hovori 😉
hm....mas pravdu, je fajn mat v okoli nejaku bruskatu "kolegynu", spolocne pokecat, kocikovat....

alex, kedy odchadzas ? ja by som chcela o 16.00...

maculik
2. okt 2009

kocky, ja sa na dnes a na vikend lucim, v pondelok som tu zase (teda dufam, ak Adelka stale nebude chora 😒
Prajem pekny vikend 🙂

lolka
2. okt 2009

ahoj macu, pekny vikend 😉
ja uz tiez bezim...

alex
2. okt 2009

lolka, ja čakám kým príde pre mňa manželík. Snáď už čoskoro.

lolka
2. okt 2009

ok, tak ja uz ficim domov 😉
pekny vikend prajem

alex
2. okt 2009

pa pa pa 🙂

zuzulik
2. okt 2009

blumka gratulujem k Julianke 😵
lolka ,alex ako Vam je fajne 😀 😵
zuci: vintage je krasny
zoska : ale aj v max sa mi velmo paci 😵 😉 a hlavne ta cena 😉
no rozhodovanie bude tazke

zucana
2. okt 2009

caute babky tak som si hodku zdrieml a dohku polezala...aj ja chcem nejaku kamosku v Padove 😉
ideme inak prave na druhy zatah do centra...ale tentokrat idem kupovat vankus na spanie a podprdu a ponozky pre muzika 😉

orchidka
2. okt 2009

ja som si dnes tiez pospala cez obed, dala som si pauzu v praci 😉 som bola desne unavena

a pridala som prve foto do albumu, tak su tam uz aj ostatne deti 😉

blumka
2. okt 2009

orchidka, ta fotka kde lizu zmrzku je super...toto je krasna rodina..ked som manzelovi vcera povedala kolko mas deti tak povedal ze waaau 😉

lolka
2. okt 2009

orchidka, zmzlinova fotka je super 😉 zlate deticky mas 😵
zuzlik ahoj 😉

olifcek
2. okt 2009

ani ja v Ke nemam nikoho s bruskom x;o(

blumka ma malinku dcerku, cize asi nema moc cas niekam zajst, kvietok2 je z opacneho konca...hech...x;o)

mmaarrttiinnaa
2. okt 2009

ja som nastupila do skoly a zistila som ze sme v triede dva tehotne rozdiel dva tyzdne okolo mna je strasne vela tehuliek ta spoluziacka kolegyna dve kamosky suseda sesternica to uz je 6 len co som si teraz spomenula a vsetky porody budu od januara po marec to bude deti uz sa tesim 😉 🙂

janielah
2. okt 2009

Blumik, gratulujem, tak sme v tom spolu...a tak som ti drzkala palce...Tomasko ti usiel 🙂

olifcek
2. okt 2009

juj, ci ma spravy rozculili. z nasich dani v KE budeme platit odvoz odpadu z Lunika IX 😠 spinavi romovia...zadamo byvaju, zadarmo maju teplo, elektriku, cestovanie...neplatia za nic...ale ved my, platiaci spoluobcania im to velmi ,,radi,, zaplatime, ze? 😠 😠 😠

blumka
2. okt 2009

jani, asi sa mu este nechce prist ku mamine 😀 mozno nabuduce 😀

zucana
2. okt 2009

cafte baby tak sme uz domka...zblajzla som tie ryzove cestoviny zo vcera a 2 parene buchty a ideme kukat ako vytrhnut velerybe stolicku...segra poslala DVDcka 😎
inak som si bola pozriet pyzamo a maju najlacnejsie za 35 eur tak to asi vzdam....jaaaj
a vankus ten kojenecky tu stoji 60 EUR...kde su tie linky na objednanie online baby???tam to bolo lacnejsie nie?

mmaarrttiinnaa
2. okt 2009

ja sa lucim idem spinkat dobru 😉

alex
2. okt 2009

Olif tie spravy som aj ja pozerala...no co ti poviem,tak isto som sa nad tym pozastavila,je to sila 😠 Inak ja mam v okoli dost tehuliek a strasne sa tesim,ze budem mat s kym kocikovat. Je to super 😵

alex
2. okt 2009

Jaj taka som rozculena...200korun sme vysolili za gastany v obchode a tristvrtka,ak nie viac je uplne zla.Otrepala by som im to o hlavu,a to sme ich vyberali po jednom aby neboli zle.
Neviem naco to predavaju 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre