Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
18. júl 2009

blumi no tak uz budes od zajtra pomenej na nete co ??? 😀

loginka
18. júl 2009

pekny pruser ta Pohoda, ze jeden mrtvy a kopec zranenych, ja by som uz na ziaden festak nesla 🙄

hajdylca
18. júl 2009

blumi robi to firma http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html sedia na prirodovedeckej fakulte v Ba... zucu podla mna sa nemusis bat, tusim sju pisala davnejsie ze babenku skodi dlhosoby stres, tak neboj vsetko bude ok 😉 inak ja mna moj lekar tiez neposlal na to NT... a na poradnu idem 10.8. ale v pondelok mam prist na krv, asi sa spytam...

blumka
18. júl 2009

zuci, nooooo rada by som bola menej na nete kvoli mojmu muzikovi, aleeeee...on prileti do KE a ja som na Orave a za nami pride az v stredu 😒 ...ale uz to su len 3 dniiiiiiiiiii... 😀
hajdylca, dakujem za info..blavu mam od ruky takze si asi pockam na to co mi povedia na morfologickom utz...ak sa teda babo ukaze...

oriesok1.
18. júl 2009

alex, aka si bola krasna 🙂 kukala som Tvoje fotky 😉 tak som si zaspomínala.. ja som necelé tri mesiace po svadbe 😀 rýchlo sa nám to malinké podarilo, chi chi.. ale to bol náš sník.. 🙂

oriesok1.
18. júl 2009

mimochodom, strana 100 😀 😀

olifcek
19. júl 2009

zucana: i ja som sa vcera velmi nalakala. sla som ku pracke, lebo zmykala, tu, kde byvame, maju taku starucku, cize ju pridrziavam, aby neznbicila cosi v kupelni, lebo pochoduje, no cosi mi spadlo, drahy sa ozval, ze co sa stalo, ja som to nepocula, a prisiel zamnou, co som tiez netusila, ked som ho zbadala vo dverach, taaak strasne som sa zlakla ako uz davno nie....

tak snad...

zucana
19. júl 2009

olif tak su to normalne stavy co sa mozu prihodit tak ja si vravim ze vsetko je oki 😉
idem prave robit lososa...drahy ma strasnu nadchu ale taku ze sa o tretej presuva do inej izby...je to skor alergia ale chudatko...nech mu to uz prejde
blumi no tak este 3krat sa vyspinkas a uz je tu jak na koni
inak vcera sme boli na veceri s takymi dvoma parikmi co maju male deticky a to je strasne oni po 6 mesiacoch uz idu do roboty...chudata..a moja kamoska v USA doktorka porodila pred mesiacom a uz musi nastupit v septembri...

olifcek
19. júl 2009

baby, a vino pijete?

loginka
19. júl 2009

ani nie, ale dala by som si 😉

zucana
19. júl 2009

ani ja nepijem...tiez bych si dala.... 😉

olifcek
19. júl 2009

A mozeme kusok, ci nie?

hajdylca
19. júl 2009

olif mozno kusok hej, ale len malilinky kusok, ale urcite by som neriskovala ak by som brala nejake lieky..

olifcek
19. júl 2009

Jaj, lieky, vidis? Ja ale alkohol nepijem, len ideme k nasim, oco mal tie narodky a nesieme im aj flasu vina, tak mi len napadlo, ci sa to smie. Vinko som si v minulosti kusok dala ale nechuti mi moc. Pisem z troleja na mobile x;o)

hajdylca
19. júl 2009

ja som minule mala chut na pivo, tak som muza presvedcila, ze nech si da a som si par krat uchlipla.. teda olif Ty si ina zavislacka 🙂) mala by si sa drzat aby si nepadla, a nie mobilovat 🙂 😀

oriesok1.
19. júl 2009

vraj trosicku nezaskodi....ale vsetko, co pijeme, pije nase babo s nami..a alkohol ku stastiu fakt nepotrebuje. Tak ja nepijem vobec, vlastne ani vobec nemam chut 🙂

zusika
autor
19. júl 2009

ahojte!!
olif, tebe tusim nikto neodpovedal co je to to NT....je to vlastne prejasnenie sije miminka....zistuje sa ako je pravdepodobnost genetickej poruchy - downov syndrom a take... takze ak vas tam lekar neposle, urcite by som si to vybavila sama....
ja idem konecne uz zajtra na usg - taky obycajny a uz som pomaly nepokojna....lebo je to davno co som bola....a mala som medzitym take rozne bolesti tak som strasne zvedava ci sme OK..... verim ze ano...
no a co sa priberania tyka...tiez sa vazim iba doma....myslim, ze nech je jedna vaha...a tym sa riadit, lebo dve-tri ta mozu zmiast, Olif...
no a ja som pribrala tiewz uz 2-3 kg...skace mi to podla toho ako sa najem.... zabijem sa ked mi chuti....
ono je to mozno aj tym, ze som pred tehu 5 kg schudla a teraz sa mi to vracia akoze do normalu.... 😀
ale je mi to uplne jedno....pokial sme zdravi...
inak baby, ak rastie brusko, tak je velky predpoklad na to, ze je babo OK, nie?? tym sa upokojujem a verim ze to moje vykukajuce brusko je naozaj tym tehotenstvom a nie iba tym, ze som IBA pribrala....

no a alkohol..som si pocedala, ze teraz to nechcem riskovat vobec, kym nemam 100% istotu ze sme Ok... ale myslim ze v po tom 4.mes. si aj pohar vinka obsac dam... a no sem tam mam chut na pivko....tak som si kupila nealko, nech mam poruke.... 😀

zusika
autor
19. júl 2009

a este k olif.... pekne obrucky.... my mame tieto: http://www.lauragold.sk/216-p-41.html
co sa tyka poharov.....mne prislo uplne zbytocne davat tolko penazi za pohare na par hodin.... nasla som v IKEA tieto.. http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8009... a podla mna uplne postacili a vystihli prilezitost uplne rovnako.... mala som ich este doszobene bielou stuzkou na stopke a mini kalami.. a boli jedinecne.....

zucana
19. júl 2009

baby ja si pripadam jak blb...ja som vobec nevedela ze by mali mat manzelia nejake spci pohare ☹
inak my mame obrucky cartier love edition neviem ci poznate...moj manzelik vyberal on je taky na modernejsie veci 😎
inak vyzera tot ak, ze sa asi budeme stahovat do konca roka lebo asi predame tento byt ponukaju zaujimavu cenu a za taky rok dva by sme uz tolko nedostali...ibaze musime cakat kym najdeme nieco zaujimave..rysuje sa jeden projekt a domcek by mohol stat zaciatkom roka 2011 co znamena ze na rok by sme isli do podnajmu tak neviem ci to stoji za to...juj aka dilema
inak prave pisala vcerajsia dvojica muzikovi ze v ktorom som mesiaci ? tak ja fakt neviem ci to zo mna vyzaruje aj ked brusko je uz vacsie lebo som nafuknuta jak v piatok...ale no tak uz treti co sa to pyta...
a vcera som si kupila krem na brusko od BIOSLINE...poznate?

cukruska1920
19. júl 2009

Ahojte babulky....ako sa tu mavate? my sme sa dnes vratili s dovolenky...bolo super...cely tyzden bolo krasne a hlavne horuco len vcera nam prsalo... muz chodil aj na procedury, mal masaze, parafiny, perlickove kupele...no parada... ja som mala mat tiez ale kedze som nemohla tak nam vratili peniazky 😵 na hoteli sme mali aj vonkajsi bazen tak sme sa chodili kupat..no paradicka...a co vy mate nove? idem si vas narychlo precitat lebo cele by som citala asi do vecera 😵 😵 😵

hajdylca
19. júl 2009

zucana, ja by som asi menila bytik za domcek, ak mate dobru ponuku by som nevahala, len ja vobec neviem, ako ceny sa pohybuju tam u Vas za prenajom, ci sa to oplati... a ja ten Bosline nepoznam vobec, ja som si kupila od dermacolu nejaky anti balsam, tak snad pomoze 🙂) inak sunny27 sa neozvala? lebo na nejakej 40 strane pisala, ze ma nieco s nicom a ze sa mozno potom este ozve, a teraz som si vsimla, ze nie je v tej nasej tabulke... snad je vsetko ok 😒 cukrus vitaj spat 😵

zucana
19. júl 2009

hajdy nomy chceme ostat priamo v centre a to sa pohybuje okolo 800-1000 eur ...no dost ale na rok by sme to zvladli...tak uvidime...idme akurat pozriet jeden kamaratov ktory prave dostaval a ma ho uvolnit...len ja is urcite musim vymenit aspon vanu a zachod a berie si prec kuchynu tak nejaku ikea najlacnejsiu by sme dali napoly s prenajimatelmi...no uvidime ale do 10.8. slubil muzik ze sa rozhodneme ci predavame....
nazdar cukri no supis...aj ja uz chcem ist na dovcu 😠

loginka
19. júl 2009

sunny27 nie je ok, uz ma po kyrete ☹

cukruska1920
19. júl 2009

no tak som si vas precitala...a dozvedela som sa same zle spravy 😔 boozinku...a to idem v utorok k doktorovi...sa bojim normalne

hajdylca
19. júl 2009

ach jaj, radsej som sa ani pytat nemala ☹ a to sme boli dohodnute, ze sa 10.7. stretneme u dr.- mame toho isteho ☹ 😢 Zucanka je to sice dost, ale pokial by Vam to vychadzalo, predsa len domcek je domcek, to sukromie je podla mna na nezaplatenie... cukru nestresuj dopredu, bude vsetko v pohode...

cukruska1920
19. júl 2009

hajdy... a sunny zacala krvacat alebo mala MA? ked clovek o tom vsetkom cita najradsej by som isla na dovolenku na dalsi pol rok

hajdylca
19. júl 2009

cukru ja neviem, ja som si s nou pisala asi tak skoro pred mesiacom, ked sme obe cakali kym sa nam doky vrati z dovolenky aby sme si mohli ist pre knizky...

loginka
19. júl 2009

mala MA, zistilo sa to na utz, babo sa prestalo vyvijat v 8tt 😔

blumka
19. júl 2009

ahojte...
juj, baby, som si myslela ze uz je koniec zlym spravam...
inak...mne znova nic nie je a uz zasa ma chytaju kadejake myslienky, ci je vsetko ok...ale uz fakt nic neurobim, len musim veri ze je vsetko v poriadku
zucana, ja by som tiez radsej brala dom aj keby som mala ist na rok alebo dva do podnajmu....dom ti uz ostane, mas v nom sukromie...je to predsa nieco ine ako byt...ja som odchovanec panelaku ale uz by som sa don nevratila 😅

zucana
19. júl 2009

dik za rady baby ved o to nam ide...tak uz len ten podnajom najst dobry...
inak blumi nestresuj...viem ze ta prava to hovori ale uvidis bude ok mysli pozitivne 😉
kedy ides k dokymu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre