Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. okt 2009

no... tomu sa povie zenska sebranka... ti muzi v rodine to nemaju lahke... no my sme napr. 3 sestry, a moj tato urcite tiez chcel chalana... co by s nim na ryby chodieval... ale po troch babach ho to zjavne preslo... 😎

co sa tyka utz... tak moj synator sa furt skruti do klbka, resp. sa otrci zadkom... ked sme boli v 20 tt na morfologickom, tak do nho ten speci doc stuchal sondou, aby sa aspon trosku pohol... ze ci s nim nieco neviem spravit, aby sa pohol... hej, sviecku... vravim a on len rehot... 😀

a co sa tyka postarky, u nas zvonceky ani nefunguju a bez cipu sa dnu ani nedostanu... takze kym ich vobec niekto pusti, to musi trvat... 😅

maculik
27. okt 2009

zosi, tak asi to fakt bude dievcatko, lebo v 20.t uz by to malo byt vyvinute, nie? ja som teda uz v 16.videla pipik, a potom v 20. sa to potvrdilo.
Ale sranda, aka ste vy babska rodina 😀

lolka
27. okt 2009

u nas to bolo tak 50 na 50, ja mam brata a moj muzik ma sestru, ktorá ma dievcatko a chlapca.
tak to nasa baba pekne roztahovala nozicky na ult., doki sa vyjadril, ze je to na 100% suska 😀

hajdylca
27. okt 2009

podla mna zoska bude mat kocku 🙂 lenica my ked sme byvali v Ba, tak nasa postarka mala cip- od vsetkych bran a aj kluce aby nemusela zvonit dole ani na nikoho cakat...

zoska
27. okt 2009

no dr. povedal ze semeniky uplne zostupia az okolo 22tt a to som ja este nebola, vsak uvidime, ale uz asi 2 tyzdne volame babo Nelinka...muz mi hovori, ze dufa ze sa to na nom nepodpise ak to je nahodou chlapec 😀

zucana
27. okt 2009

zosi no mozno motyka vystreli...
moj svokor ma dvoch chlapcov a este bol nastavny ze baba ze on chcel vnuka....svokra ta je namakko a u nas su vsetko baby.....takze tak.... 😉

zoska
27. okt 2009

uz sa ale neviem dockat, dnes nemam nic na robote , aj ked uprtovt by som mohla, ale nece sa mi 😝
a cakat do 17.30 🙄 no ak by sa neukazalo, tak ma vystrie...tam budem lezat aj hodinu kym sa neotoci spravne

katina2209
27. okt 2009

aj náš malý ukázal výbavu vôbec sa nehanbil a lolka mňa tiež moje vnútorné pocity sklamali ja som myslela,že to bude dievčatko som to tak cítila aj tehu úplne iné asi sa nedá na to spoliehať každé tehu je asi iné,ale tešíme sa na chlapčeka a hlavne Marko,že bude veľký brat a všetko ho naučí a že ho bude nosiť 🙂
zosi ja myslím,že chlapčeka ale či to tak bude to mám zase taký pocit 🙂

zoska
27. okt 2009

ted niezeby som nemala nic na robote , to som pekne napisala 😀 aj diplomovku by som uz mohla zacat, aj to upratovanie....nakupene a navarene mam tak som si dnes naordinovala nicnerobenie 😉 😎

maculik
27. okt 2009

no u nas je z mojej strany Adelka prve vnuca a z Vladkovej uz maju vnucku aj vnuka, a ked sa narodila Adelka, tak svokor frflal, ze Vladko ani pokracovatela rodu nevie zariadit 😝 Tesil sa, ale asi by sa viac chlapcovi. Teraz zase nevedia, co to bude, ale vyrovnavame skore 😉 🙂

maculik
27. okt 2009

zosi, aj take dni treba, nicnerobenie je zdrave 😎 🙂

zoska
27. okt 2009

ja by som toho chlapca asi len kvoli moju tatkovi chcela, ale inak mi je to fakt jedno, ak by to bol chlpcek tak by to bol sok pre mna dost, lebo uz som si akosi vsugerovala, ze to bude baba...ale vobec by som sa nehnevala keby to bol chlapec 😉

lenica81
27. okt 2009

no... u nas je to prve vnuca v rodine... aj ked aj ja aj moj mangel mame starsich surodencov... ti sa ale do toho nehrnu... 🙄
takze ked sa to dozvedeli, svokra sa riadne pripila... 😀 svokor chudacik nemohol, lebo na druhy den soferoval... 😅

ale vsetci su vyteseni... ale mama vyvolava jak zmyslov zbavena... niekedy mam chut si vypnut phone na tyzden... ale naposledy, ked som si ho zabudla rano doma a mangel bol na sluzobke, tak zbuntosila aj svokrovcov aj svagra este aj mangela v zahranici... tak to uz neriskujem... 😎 pritom som stale na maily... 😵

zoska
27. okt 2009

maculik akoze nevedia co to bude? chcete robit prekvapko?

katina2209
27. okt 2009

no však maculík to nepovedala ani mužíkovi to je prekvapko 🙂

zoska
27. okt 2009

lenica 😀 aká akčná mama

katina2209
27. okt 2009

u nás sú práveže všetci popárení aj s mužovej strany tak som myslela,že aj my budeme mať párik asi to od toho nezávisí 🙂

zoska
27. okt 2009

fakt? to som nejako nezaregistrovala maculik 😉 ja by som to nevydrzala 😝
mna sa uz vsetci pytaju a dnes musim vsetkym zavolat, inak by ma ukamenovali, keby som im povedala ze nepovieeem 😀

oriesok1.
27. okt 2009

my sme sa s manželom dohodli, že nepovieme, aké sme vybrali mená, bo s tým sú potom často problémy. Vždy sa nájde niekto, kto ti to ofrfle alebo až zhnusí, takže jednoznačne nie 🙂

zucana
27. okt 2009

u nas je to tiez prve vnuca...moja mamina ma sice iba 47 rokov ale zato svokra u zma 65 😎

zucana
27. okt 2009

oriesok ty si tu tiez dobre dlho nebola...vy co cakate?
my sme meno povedali...svokra ze a valentinu nechcete? ja ze ano ale az druhe 😀

lolka
27. okt 2009

tak to boli u nas vsetci zvedavi, aj kamarati, tak po 3D sme mali "zhave linky", rodicia by urcite nevydrzali cakat az do porodu 😀

maculik, teeeeda, to vazne muzik nevie ? posli ho na MK a hned sa dozvie 😀 😀 a ake vecicky kupujes ? neutralne alebo modre ?

maculik
27. okt 2009

zosi, manzel nechce vediet, no ja som tentokrat neodolala, ale robim sa, ze neviem 😀 Viete to len vy, kocky v julovkach a moja sestra 🙂
Pri Adelke sme sa ale obaja nechali prekvapit a bolo to super, ked nam povedali, co to je.

mena tiez nehovorime, ved vlastne ani sami este nevieme. Ale ani pri Adelke sme nepovedali, vlastne vsetko sa dozvedeli, az ked sa mala narodila - aj co to je, aj ako sa vola 😵 Ani to, ze uz idem rodit, sme nepisali, lebo moja mama aj svokra su take stresacky, len by nam vypisovali, ci uz a ako to ide a tak, a to sme nechceli, tak sme im v noci, ked sme isli do nemocky, vobec nepisali, a Vladko zavolal az ked uz bolo po 😀

zoska
27. okt 2009

no ja by som sa bala ze sa prekecnem keby som to vedela...a nakupujes modre veci potajomky?

zuci moja mama ma len 45, ocino 50- nasi ma mali velmi mladi...zato svokor uz 68,ten mal zasa deti az po 30tke...takze dost nepomer

maculik
27. okt 2009

lolka, zatial nekupujem, lebo nemam to kam davat, a po praci som radsej s malou, nez sa tulat po obchodoch. Ale teraz cez vikend sa konecne stahujem k Vladkovi do Bonnu a od novembra budem doma, tak ked kupime skrinu (lebo uz nemam ani Adelkine veci kam davat), potesim sa niecim - neutralnym, lebo zaplavu modrych veci dostanem, ked sa maly narodi, to bolo aj pri Adelke, az sme museli dat embargo na ruzove veci, lebo nam z nich az oci prechadzali 😝 😀

Ale tieto najmensie vecicky na prvy mesiac nebudem kupovat, da mi sesternica, aj pri malej to tak bolo. Iba tak zo 2 pekne bodynka a dupky kupim, nech ma aj nieco nove 😉

zoska
27. okt 2009

teda velmi mladi znamena 21 a 25, na dnesnu dobu velmi mladí 🙂

maculik
27. okt 2009

zosi, ja uz som si zvykla, malemu hovorime drobcek, aj Adelku sme tak volali 🙂

no co sa tyka veku, tak svokrovci by nasim mohli byt rodicia - nasi maju 51 a svokrovci 72 a 75 😅

zoska
27. okt 2009

maci u nas je to skoro tak isto.. rodicia mojej mamy maju 70 a moj svokor 68 😅

blumka
27. okt 2009

baby, ja vam poviem srandu...moje decko ked sa jej spytate ze koho ma mamka v brusku tak jaci ze Maso (akoze Tomasko) a ked jej povieme ze nie, ze tam je Juli, tak sa ide s nami hadat s takym presvedcenim akokeby mala v ociach ultrazvuk, pritom sme jej ale nikdy nehovorili ze je v brusku tomasko, kym sme nevedeli co to je bolo to babo a po utz to uz bola Juli...a ona teraz si zobrala do hlavy ze tam je Maso 😀 😀 ...normalne zacinam pochybovat ci doktor dobre videl 😀 ...som straaaaasne zvedava na dalsi utz, ci sa potvrdi dievcatko 😀

zoska
27. okt 2009

blumi 🙂
tak to by bol gol, keby to bol nakoniec chlapec , Tete musi byt zlata, ke ta tak presviedca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre