Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. nov 2009

dik olif 🙂
granado jaka pekna supermanka durdoska 😉
inak ja som tiez nevyvetrana dnes...a muz isiel sa prevetrat lebo tiez bol nervy ....
taka melanchonicka sobota dneskaj ...

granado
7. nov 2009

No veď práve že to vonku ma zabije, taká tma. Aj vy bývate také nervné? Ja nemožem obsedieť, nič ma neba, telka mi lezie na nervy, čítať možem až keď malý chrní a dokonca aj to moje mini mi v bruchu skáče ako na trampol.. Dnes som prvý krát dokonca cítila ako ma pohladkala z vnútra po bruchu/normálne som cítila taký hladkanček/ škoda že som ležala a nevidela som to , lebo iste by to bolo aj vidieť. Pri malom som tak ku koncu nožičku vidávala 😀 Inak teraz som si prečítala pár vtípkov a je mi veselšie. 😀 😀 😀

oriesok1.
7. nov 2009

granado, no to máme za to, že sme si na tehotenstvo "vybrali" toto obdobie 😀 ja som väčšinou cez deň v pohode ale večer ma začína všetko bolieť, hlavne chrbát tam dole, nemôžem si nájsť miesto a celý večer potom mrnkám.. A mňa tiež môj Oriešok takto hladká, akoby skúmal bruško zvnútra..no veď chúďatko nemá tam moc vecí, s ktorými by sa zahral..tak sa hrá na detektíva 🙂

olifcek
7. nov 2009

granado faaakt supermanka, hehe x;o)

ta moja riadne o sebe dava vediet veru...najma, ked si lahnem na lavy bok...x;o)

oriesok1.
7. nov 2009

zuci, pridala som nejaké foťos, ako som sľúbila 😉

oriesok1.
7. nov 2009

jj, tá supermanka je úplne úžasná, hihi 😀

andrea2603
7. nov 2009

ahojte

granado, my máme zajtra 12. výročie sobáša 🙂 .

olifcek
7. nov 2009

oriesok jeeeej, Ty uz mas i pupcok vonku? ja este nieeee a dufam, ze tak skoro nebude ;o) ja mam ine brusko kusok ale..okruhlejsie...a dievcatko v nom x;o)

granado
7. nov 2009

ďakujem ste zlaté. ozaj aj ja keď si lahnem na lavý bok a je to teda zábava. Inak kedy vám tak začínajú buntošiť krpci? Ja teda okolo pol noci teda tam mám riadny hokej 😀 no ak jej to zostane tak paráááda 😉

olifcek
7. nov 2009

granado no ja mam pocit, ze moja oliv caka, kedy si lahnem na lavy bok, lebo je jedno v akom case si nan lahnem, hned citim kopkanie a stuchanie...niekedy mam pocit, ze tam mam chobotnicku, lebo na 4 miestach citim stuchance a este sa ni aj vlni strede bruska....i ked sa predklonim, tak fajne kopka...ale ked sa dam na chrbatik, zvykne byt tisko, pokojne, al eked sa prilozi ruka, uz kopka na to miesto x;o)

andrea2603
7. nov 2009

oriesok, pekné bruško.

Dnes som si išla obliecť nohavice, ktoré som mala naposledy na sebe pondelok a dnes som ich už nezapla, zas mi brucho narástlo. Idem ho hned aj odmerať a gombík prešiť.

granado
7. nov 2009

Tak to je super andrea, možeme si spolu štrngnúť s mliekom čo ty na to? My sme s mangelom spolu od 1998 ale svadba bola až 2003 😀 Neako sa mi do toho nechcelo 😉

oriesok1.
7. nov 2009

olifcek noo, mne vykukol strašne skoro a nijako sa nedá schovať 😀 tak to je ten môj reset, čo som vám spomínala (môj muž to volá reset) 😀 a bruško mám smiešne, že? stále sa mi len dopredu ťahá, zo zadu na mne vôbec nevidieť, že som tehotná 😅 tak žeby u mňa chlapček??

olifcek
7. nov 2009

juj a ja nemozem merat, neviem, kde mame meter ☹ vahu som uz ale nasla, hech..x;o) uz ked poskladaju skrine, pekne vybalim krabice a najdem vsetko x;O) dufam

olifcek
7. nov 2009

oriesok no mozno chlapcek. ja mam podobne brusko ako zucana x;o)

aloe ani na mne zozadu nevidiet, ze som tehu, len zboku a zpredu x;o)

granado
7. nov 2009

Ozaj inak na videu zo sona sa malá naťahovala s pupočnou šnúrou, tomu by ste neverili 😀 Inač sranda ja keď priložím ruku vždy ma štuchne ale manžel sa jej dotkne a čuší ani náznak že by tam bola. Ale aj on ju už pár krát vymákol 🙂

oriesok1.
7. nov 2009

ďakujem, adi 😉 aj Tvoje! 🙂 i keď Tvoje je úplne iné..všetky máte asi iné, len ja mám takého ufónika 😀

olifcek
7. nov 2009

granado oliv nerozlisuje, uz i na ocinkovu rucku reaguje. osobne si myslim, ze citi, ze su to dve rozne ruky, lebo ta moja nie je zdaleka tak tepla ako manzelova x;o)

granado
7. nov 2009

no inak aj ja som si všimla že manžel má teplejšiu ruku. Ja mám taký dojem že muž ju má moc ťažkú a ona ho nevládze odkopnúť ha ha ha

oriesok1.
7. nov 2009

hehe, ja som dobrá, šak čo by tam vzadu malo asi byť vidieť, že? 😅 😀

olifcek
7. nov 2009

granado tak nech ju polozi len tak jemne x;oD

andrea2603
7. nov 2009

dievčatá, že 98 cm 😨 , pridám aj do tabuľky.

olifcek
7. nov 2009

oriesok nie, na niektorych zenach vraj vidiet i zozadu, ze su tehu...ale neviem jak....asi, ked sa im tlaci babo na krize, tak sa im vytvori huspeninka na bokoch? ja nevie,m 😅

granado
7. nov 2009

A tie čo čakáte dievčatká býva vám ešte blbo? Ja mávam stále ešte rána ťažké/keď sa najem ani pohyb lebo by to išlo von/ a o 10 min. je všetko ok. Aj keď sa najem a zapijem potom, musím sedieť a predýchavať a po 10 min. ak sa nepohnem je ok inak 😝

olifcek
7. nov 2009

adi ja budem mat tiez tolko ak aj nie viac..mam pocit, zemi to rastlo po cm na tyzden, chi...takze..

olifcek
7. nov 2009

granado ja ked sa nenajem, a cestujem takto do prace, je mi nedobre...ale ked sa napapam a az tak idem cestovat, je to v pohode x;o)

granado
7. nov 2009

Možno nie boky ale zadok narastie/teda tie kosti akoby sa roztiahli/ 😉

oriesok1.
7. nov 2009

aha, vidíš..keď mne to tak každý hovorí ale teraz, keď som to napísala, mi to prišlo vlastne ako nezmysel.. a sranda, s tými tatinkovými rúčkami, u nás to funguje presne tak isto! A čo je úplne úžasné, keď som dlhšie sama a potom sa drahý napr. vráti z práce a mimi počuje jeho hlas, odrazu začne reagovať, hoci dovtedy mohlo byť tichúčko.. tak sa potom vždy smejem, že no jasné, tatinkov maznáčik 😀 😀

olifcek
7. nov 2009

oriesok. ze? uz odteraz sa liskaju tatinkom, aby mohli neskor vystrajat a oni im vsetko prepacili 😀

granado
7. nov 2009

Je to sranda, tie naše bábeká sú taký naši malý terapeuti/keď je nám lbo alebo smutno tak sa ozvú a hneď nám je lepšie no nie?/ Inak z každej strany počujem iba o tej chrípke asi pre to mám tú neskutočnú depku 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre