Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
11. feb 2010

zuciii, do kelu, mas pravdu! j 😅 a si stale neviem zvyknut na to, ze mam chlapca 😅 😀 Aj ked ho idem utisit, tak najprv poviem "moja" alebo proste nieco v zenskom rode, uz som mu aj Adelka povedala, a on sa mi este k tomu velmi podoba na Adelku, ked bola mala, takze ju mam stale pred ocami 😅

martinaj
11. feb 2010

http://www.mojalekaren.sk/avent-elektricka-odsa...
zuci je tam dole aj potom ta medela.....

maculik
11. feb 2010

Takze opravujem - minule prispevky maju byt v muzskom rode! 😉 😀

martinaj
11. feb 2010

macu verim tomu, ze aj mne sa to bude stavat 😅

lenica81
11. feb 2010

zuci, ty si jaka... 😀 😀 😀 ale dobry postreh... maly petko to bude mat tazke...

martinaj
11. feb 2010

leni a ty sa ako citis? ziadne naznaky?
inak mne uz je fajn..... vsetko to preslo.... 🙄

zucana
11. feb 2010

dik marti ja neviem ake maju tu ale chcela som kvoli cenam aj...a tu poziciavaju v lekarnach....ale tiez budu stat isto...

martinaj
11. feb 2010

poziciavaju? sranda 😀 tak to u nas nehrozi.......

maculik
11. feb 2010

no to viete, ked 1,5r sa prihovarate babatku v zenskom rode, tak je to dost tazke presedlat zrazu na muzsky 😉

lenica81
11. feb 2010

martinaj, u mna nic... uz som sa dnes 2 hodky prechadzala, vyskyntala sa na 5te a furt nic... 😀 ale sak buduci tyzden to isti... skyntat alebo skintat... gramaticka otazka... toto slovo som este nepisala... 😅

u nas musis prosto zacvakat... 😒

macu... 😀 ale hadam to pride...

lenica81
11. feb 2010

skintat vyzera lepsie... 😖

maculik
11. feb 2010

leni, a co je to skyntat? 😨
inak, mne mozno porod rozbehlo aj to, ze poobede som bola asi na hodinovej prechadzke v snehu a raz sa mi velmi smyklo a spadla som tak na bok, ze som sa ani zdvihnut nevedela. Vtedy som sa otocila a isla domov, ze nebudem uz riskovat, no a potom v noci po kine to zacalo 🙂

lenica81
11. feb 2010

ides a prekladas nohu cez nohu a takmer sa sama o seba potkynas... 😉

zeby som sa v snehu vyvalala... 🙂

martinaj
11. feb 2010

buduci tyzden...... mas planovany leni? 😕

lenica81
11. feb 2010

nie... ale mam tak termin... a nevyzera to, zeby sme to tento stihli... malemu sa akosi nechce... a od min. poradne nijaka extra zmena... 😉

lenica81
11. feb 2010

ked nebudem prenasat, co sa u prvorodiciek co ja poznam stalo... ale hadam to nebude nadlho... i ked si potom uz tichu noc neuzijem... 😀

petuskaxfun
11. feb 2010

ahojte tak uz to mame za sebou 😉 ako sa mate ostatne maminky a skoro maminky

martinaj
11. feb 2010

baby sa vytesujem 😀 zajtra a v pondelok mi pride pomoct sestra s malou 😀 parada, aspon si budem moct polezat aj cez den 😵

maminnka
11. feb 2010

Martina, vsetko to preslo? noc to isti, augustove deticky sa na svet zacinaju pytat v noci 🙂

lenica81
11. feb 2010

martinaj, kebyze nemozem cez den spat, tak by som chodila po svete ako matoha... obdivujem vas baby, co mate doma uz jedno dieta alebo este pracujete... maminka obe... 😉

joj, som chcela 2 deti relativne po sebe, ale ked budem takto ako mechom trafena, tak neviem, ako to budem zvladat... 😖

petus, vitaj...

martinaj
11. feb 2010

no maminku obdivujem aj ja 🙂
ono, cele tehu bolo uplne ok, zvladala som ale teraz uz som KO.

olifcek
11. feb 2010

baby, moja malick aspinka v inej miestnosti, nez som ja, wow...bola tu maminka s ocom, ukazala mi, ako ju balit nasiroko...3 plienky nehrozia, ale dve sa uz daju...skusila ju dat do postielky, tak zacala protestovat, nechala si ju na rukach, o chvilku opat skusila postielku. no nevyslo...potom ju dala na postel a oblozila paplonom i vankusom na kojenie a ona spinka...a to uz papat pytala....normalne, ze wow...tak si tu beham po byte, narovnavam sa, snazim sa co to urobit x;o)

petuska ahoooj a kde je foto babatka, haaa?

macu jj, ja som si chvilku mysela, ze pises o dcerenke, ze ona bola taka ako moja Olivka, hehe

lenica81
11. feb 2010

olif, tak uz aspon vies, ako to docielit... 😉 mama je sikovnica... predsa ma uz len nejake tie skusenosti...

blumka
11. feb 2010

no som tu zas 😀
uz som prelozena, mam sama izbu..olif, volna bola ta za 300 ale hlavne ze tu mam sprchu a pokoj a konecne som malinkej blizsie..dnes som ju mala skoro 4 hodiny, pred polhodkou ju vzali a zas donesu asi o deviatej..ale aj tak bude pomimo odsavat nech sa to spusti skor 😉

maculik, ja som po porode s Terezkou tiez mala take krvacanie..ze uz som sa tesila ze konci a zrazu bum..akoby odznova

petuskaxfun
11. feb 2010

olif ahooj pri porode sa nam vybil fotak a do mobilu neviem este v tomto zhone najst kabel

olifcek
11. feb 2010

a uz je horeeeee, ale fajne, aspon kusok hajala mimo mnA

olifcek
11. feb 2010

LENI JJ, MAM TROCH SURODENCOV A TRETI V PORADI PREDCASNIATKO... 😀

petuska takze ostavam v napati, no fajne 😵

blumi i ja som mala taku a v pohode, staci, ako pises, hlavne, ze mas klud 😵

blumka
11. feb 2010

ved to..hlavne ze je klud a ze sa nebudeme navzajom rusti so spolubyvajucimi a ich babatkami...sme boli na izbe tri, ja som mala druhu dcerku, vedla mna mala druheho syna a ta tretia teraz dvojicky..chlapceka a dievcatko..tak sme si to porozdelovali 😀

maminnka
11. feb 2010

zienky, neobdivujte :( mna to netesi, ze to je takto, ale nemam inu moznost...

najviac ma na tom mrzi to, ze nemam tolko casu venovat sa brusku, ako som mala pri prvom, pritom je jasne, ze vnutromaternicovy vyvoj je velmi dolezity z citoveho hladiska. Trosku sa utesujem tym, ze to tak je asi so vsetkymi druhorodenymi. Ale je mi to luto...

olifcek
11. feb 2010

blumi veru, chi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre