Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. feb 2010

katina no kolko otazok 😀
mne papa ako kedy...niekedy iba z jedneho a niekedy aj z dvoch ...
s kilami som na tom tak,ze som skudla 10 kil ale este mam navrch veru 10 kil ale tak teraz asi nemozem chudnut nie???a bolesti uz nemam ale dnes sa mi trosicku spustila krvicka opat....
inak moja mala ma trosku biely jazyk...to je z mlieka zejo?

matka331
22. feb 2010

ahojte ,,,,zuci ajmoaj ma biely jazyk ked som odchadzaala z nemocky tak destska doktorka mi vysvetlovala ze to moze byt z mliecka ale aj z bradaviek.....ze vecsinou to je z bradaviek preto mi hovorili stale predkojenim umyyvat....a pouzivat na ten biely jazyk ruzovy med tosomkuilav lekarni...
selyy drzim palce a neboj vsetko bude ok...a budes mt uz malicke pri sebe

andrea2603
22. feb 2010

my papáme podľa želania našej milostivej slečinky 🙂 , keď je hore a pýta tak jej dám aj po 1/2hod. a keď dobre zaspí,tak spí aj 3 hod.

9 kg mám dole, ale ešte 5 treba dať dole 😅
ešte šitie bolí, na stoličke ešte nesedím ☹ , bože a keď čítam, že vy už poniektoré na prechádzke, tak sa hanbím, že som asi nejaká citlivka. Ale pri Lenke som bola týždeň po pôrode fit, ale tentokrát som viac zašívaná.

Livka máva tiež biely jazyk, tak hneď po kojení, potom jej to zmizne.

ewelyne
22. feb 2010

ahojte 🙂

matka, co je ten ruzovy med? prvykrat pocujem

aj nasa ma biely jazyk..

zuci, to sa aj nam stalo, to s grckanim, tiez sa hybe vela a potom to grcla ale asi az po 4 hodinach...
mi to prislo, akoby to mlieko tam len stalo a netravilo ci co... ale to len raz, vcera.. neviem co to,..

katina, my sme boli vcera, co bolo tak teplo, tak som dala len overal na to co ma doma a do fusaku.
my sme boli len chvilinku, lebo balkon mame plny a bolo teplucko...

katina 😀 statistiky? mna ta "podvozokova kost", vsetky kosti "ritne" a kostrc, chrbat... 🙄
co sa tyka kil, ja priberiem pri kojeni, aj pri malom to tak bolo... teraz mam este menej ako pred tehu...
asi opacny problem, ale pre mna ano... lebo je to malo... 🙄

matka331
22. feb 2010

ewe ta to je taky origia lpre deti tiez neviem presnejsie ale v lekarni ked sa spytas tak ti povedia .....mne ho odporucila lekarka vv nemocke tak som ho kupila....davam ho malickej asi dva krat denne na cumel asi kvapocku lebo malicka velmi cume lnechce aleto je sladkee jej to chutii..

katina2209
22. feb 2010

dakujem vam babky moj maly je dnes nejaky nespokojny spi len hodinku potom sa zobudi a pýta papat tak som ho ponosila na rukach aby aspon vydrzal 1.5 niekedy spi pekne v noci aj skoro 3 hodky a niekedy by chcel kazdu pol hodinku ja som doteraz striedala prsia no vyzera od rana ze uz mu nestaci iba z jedneho lebo ked dopapa tak hlada este tak mu dam aj z druheho a ja mam este 4 kila navyse od povodnej vahy no nohavice nezapnem na brusku este ho mam a pupok uz mate vtiahnuty? lebo ja ho mam stale vonku 🙂

lolka
22. feb 2010

mame dalsie babatko - od zuzulik:

"Maminka a ocinko vravia, ze som anjelik, zazrak ich zivot. Volam sa Zoe Maria, narodila som sa 22.2.2010 o 8.13 hod. a vazim 3140 gr. Mamka a ocko su prestastní."

Zuzka, gratulujeeeeeem k princeznej 🙂)

andrea2603
22. feb 2010

zuzulík, gratulujem k malej Zoe 🙂

lolka
22. feb 2010

kati, aj ja este pupok vonku a aj tu ciaru 😅

matka331
22. feb 2010

zuzka aj ja gratulujemm ...

puclik77
22. feb 2010

alex, aj mne sa uz gazda venoval a nyst ☹ prostaglandiny nezabrali. Ako to mas na antolskej s tym lekarom. Budes rodit na blink, alebo mas s niekym zmluvu?

ewelyne
22. feb 2010

katina, jaaaj aj to som ti chcela napisat, ze ja davam niekedy len z jedneho a niekedy chce zo oboch... co ja viem, Simi ten papal vzdy z dvoch... 😉

lolka
22. feb 2010

a dalsie babatko sa dnes narodilo - od matels 🙂 :
13.16 hod, Richard 3430 gr a 51 cm

Mati, gratulujeeeeem 😉

maminnka
22. feb 2010

Zuzulik, matesl: blahozelaaaame!

zucana
22. feb 2010

gratulujem zuzulikovi a matesl 😵
my sme boli v meste a pak papali a mala na prse strasny hysak chytila...potom jedla ale plakala a po papani tiez a cce sa len prechadzat na rukach ale uz sa kludni...o 14.00 som si dala tablicku cokolady nemoze ju bolet niec z toho?

martinaj
22. feb 2010

ahojte 🙂
gratulujeme novym babatkam aj my 🙂
my sme este v porodke, zajtra by sme mohli ist domov ale maly je moc lenivy pri jedeni, tak tu este asi pobudneme ☹
sme na nadstandarte ale sojm velmi sklamana....

olifcek
22. feb 2010

jeeej, aj ja gratulujeeeem...

a pise mmaarrttiinnaa

devat mesiacov mi hovorili bublinka zlaticko milacik ale o 17.10 som dostal meno Matthyas. na svet som si priniesol 4000g a 52cm.

😵 😵 😵

selyma
22. feb 2010

No este ja babky. Zajtra sa uvidi. Lenica sa neozvala?

selyma
22. feb 2010

Samozrejme blahozelam mamickam. Zavidim v dobrom 😉

alex
22. feb 2010

jéééj, tak máme ďalšie tri bábätká, mamičkám a oteckom gratulujem a prajem veľa zdravíčka!!! 🙂

puclik lekára si nezazmluvňujem, nechávam to na náhodu. Inak do poradne chodím k Oravcovi. Dúfam teda, že nebudem ťahať až do marca. Manžel tipol, že by sme mohli ísť vo štvrtok, tak uvidíme... Alebo potom, že pekný dátum je 3.3. 😅

zucana
22. feb 2010

babce tak my mame asi ten reflux...lebo mala ma vsetky priznaky...tak mame to mame trosku tak, ze musime sa malej s tym prisposobit... dnes som to zistila podla tohto:
Ak má bábätko väčšie problémy s refluxom, môže byť nespokojné v ležatej polohe, odťahovať sa od prsníka pri dojčení a niekedy môže grckať aj 1-2 hodiny po dojčení. Máva aj časté štikútky.

inak dobry clanok:
http://www.koliska.sk/Vychova\nespokojne.htm

a gratulujem samozrejme 😅

olifcek
22. feb 2010

zuci i ja si myslim, ze ma vitorka reflux, dost Ti grcka x;o(

nas toto minulo, klop, klop,klop...

mariangela
22. feb 2010

Ahojte ...ja stále čakám a je to na nevydržanie...už som mala dva termíny, a nič akosi sa tomu nášmu loptošovi tam páči, doktorka mi povedala, že už to budú musieť vyvolať...

katina2209
22. feb 2010

gratulujeme matysek mati zuzulik a vsetkym maminkam 🙂 my zase nevieme zaspat asi nas tlaci brusko napapal sa asi dost lebo si aj vygrckol a ked si neodgrgol tak polku vygrckol dufam,ze mi tiez nebudeme mat ten reflux 😒 Aj môj malý máva často štikútku

katina2209
22. feb 2010

martinkaj a uz mas mliecko? mne sa rozbehlo az na treti den 🙂 a museli mi v nemocke maleho dokrmovat

maculik
22. feb 2010

ahojte, ja dnes nestiham, ale asopn som nakukla a vidim, ze mame nove babatka - gratulujem! 😵
a tehulkam prajem, nech sa to rychlo rozbehne 🙂
Dobru nocku, idem este aspon hrianky zjest a spat, dnes asi bude nic moc noc, lebo Petrik je cely den pricucnuty, bojim sa, ze aj noc bude taka. Fakt, papa aj hodinu, dam ho do postielky a o pol hodku hlada znovu a hlce tak, akoby nejedol pol dna. Sa cudujem, ze z tych prs este nieco vycuca 😝

uz si nepamatam, tie rastove skoky su okolo 3 a 6t, ze? A potom v 3.mes a 6.mes cca.

granado
22. feb 2010

ahojte mamičky a ešte pár čakateliek tak aj my sme už od včera doma. Malá mi tak krásne spala a budila sa po č hodinách, no dnes sa začala trochen jedovať, no ale hlavne že teraz spinká a ja si vás môžem trochu dočítať. Garonka sa tu ešte neukázala?

garonka
22. feb 2010

granadoooooooooooooooo sevas ja som od soboty domaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
mne maly chrape už 4 hodiny potom sa zobudí a bude tak revať s nervami 😀

granado
22. feb 2010

No nazdiš tak je teda 1 deň rozdiel, ale skoro sme aj rodili spolu. 😉

alex
22. feb 2010

no baby, však ja už sem normálne nezapadám 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre