Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
3. feb 2010

babyyy u nas aka kalamita 😲
dokelu, difam, ze sa moj muz zajtra dostane domov z Nemecka...

snezi strasne...cesty neohrnute, o chodnikoch radsej pomlcim...ak neprestane tak dovecera je 40cm istych 😖
same nehody na cestach

cukruska1920
3. feb 2010

Ahojte...ako to ide?? este ste kinderka alebo uz sa to rozbieha?? nebola som davnejsie na koniku tak neviem co sa deje... prosim o info 😅

zoska
3. feb 2010

ahoj cukrus no uz sa to rozbieha 😉
kukni:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a ty ako?

cukruska1920
3. feb 2010

juhuuu 😵 😵 miminka..

ja som v stadiu snazenia.. uz len cakat kedy sa to podari 😅

zoska
3. feb 2010

cukrus velmi ti drzim palce a verim ze coskoro sa prides pochvalit 🙂

blumka
3. feb 2010

ahojteeee...
u mna uz psychika hovori ze idem rodit...dnes som upratovala jak besna...a muzovi som nakazala nech udrziava poriadok...on je taky bordelar..kluce necha na stole, peniaze na gauci, vetrovku na stolicke, jeden pohar v obyvacke, druhy ani neviem kde 🙄 a chcem aby sme sa vratili do cisteho...Ale svokra pride 10.2 tak snad aspon trosku poupratuje a postara sa o neho 😅

suzon78
3. feb 2010

zosi video je bohovské, no ocko si dieťatko pekne rozmaznal, ale, že by sa strepal do postieľky, to som nečakala 😀 😀 😀 😀

suzon78
3. feb 2010

blumi no dnes som aj ja môjho mužíka zglbala, lebo ako mi skončil kľudový režim, zase ostal bordelár, pyžamo na zemi (neviem načo má nemého sluhu), ponožky v obývačke na zemi...skrňu som mu dnes riadila, lebo tam mal veci krížom krážom, prádlo včera nechal v práčke, musela som ho znovu prať a vyvešať hore na poschodí, no ledva som už po tých schodoch vyšla 😝

blumka
3. feb 2010

suzon, presne ako u nas...koniec kludoveho rezimu tak sa uz nesnazime 😖 a tiez som mu upratovala veci v skrini 😀
ale tak zasa musm na jeho obranu povedat ze on si aj upratat vie, dokonca niekedy lepsie ako ja, len ho treba stale nutit a pripominat mu...

cukruska1920
3. feb 2010

zosi..dakujem ... pridem ..ale az niekedy po 13tt snad uz vydrzim dokonca 😒

garonka
3. feb 2010

u nas som bordelar ja drahy upratuje za mnou 😀 pri posteli kopa časopisov a toho totalne rozčulilo 😀

alex
3. feb 2010

Ahojky,ja som este v postielke. Cakam kym muzik vstane a urobi papat,normalne citim,ze mam uplne prazdne brucho.
Vevon to ma uz urcite za sebou,dufam ze da coskoro vediet.

zoska
3. feb 2010

oki cukrus drzim paste 😉

mna nema kto rozculovat ked tu nikto nieje 😀 ale aj ten moj je bordelar, ale len taky malinky

suzon78
3. feb 2010

prééésne blumi, tak ako vie on košele ukľadať, tak to ja nedokážem, naučil sa to na vojne, úplne na milimeter rovnako, také dokonalé komíniky, lenže na to on musí mať náladu 😉

selyma
3. feb 2010

Ahojte babky.
v prvom rade som chcela povedat, ze strasne myslim na Matku. Nech sa drzi.
Zoska, to video je fantasticke, som sa zasmiala.Aj ja tasim, ako sa bude chciet moja babika takto so mnou postiskat, samozrejme za inych okolnosti 🙂
Nase babatka februarove sa nem este nepochvalili ako rastu, ja by som to chcela vediet. Tiez by ma zaujimalo, ako je to s postavou, kolko mominky zatial zhodili. Nie ze by to bolo podstatne.

zoska
3. feb 2010

dneska sa mojej kamoške narodila dcera Laura...takze nakoniec je aj ona februrova, povodne mala byt januarova 🙂
tesim sa ze mam s kym kocikovat 😵

raa2
3. feb 2010

Zoska,no pekne,nasmu sa nechce, zajtra mam termin, ale nevypada to ze by sa babatko chystalo vonku. Kiez by uz chcelo...Vidim to tak ze 14.2. prikvitne na tento svet 😉

selyma
3. feb 2010

raa2, a dr. co povedal? Ze to nevyzera tak skoro?

raa2
3. feb 2010

selyma, povedal minuly tyzden v stredu ze to moze byt hocikedy, ale krcok maternice som mala zachovaly este, a pomaly sa skracuje ☹ Tak som zvedava, povedal ze po termine cakaju este 9 dni a na 10 vyvolavaju.
a dalsia vec je ze ja vobec necitim ziadne zmeny, nic ma neboli, stale som fit...

deda
3. feb 2010

ahojte,dnes som bola na poradni,ale ma trochu sklamali,nejak sa mi doktor nevenoval až tak ako inokedy,srdiečko v poho aj prietoky,krček skrateny na 0,5cm a bránka otvorená na 1,5 cm....ale nepovedal mi ani vahu maleho...ked som bola na rade už vyzlečená tak musel súrne niekam odbehnúť, k nejekej neplánovanej sekcii a ked sa vrátil tak všetko tak na rýchlo.....ale hlavne že je všetko ok...ja vam poviem pravdu, že už by som išla aj rodiť, jasne že sa aj bojim trošku ale ten spanok je čim dalej horší, neviem či sa to aj da nazvať spankom,a stale mi tvrdne bruško často a aj dosť neprijemne pocity pri tom v podbrušku a lonove kosti mi ide roztrhať....

raa2
3. feb 2010

deda, to mas super, ja som mala pred tyzdnom skrateny krcok na 2,6, takze vyhliadka ze nastane porod je mizerna ☹ A vobec sa neotvaram, a rodit by som isla hned a zaraz, spanok tiez hrozny a do toho mi trpnu ruky strasne. Idem na kavu s kamaratkou, snad to chodenie bude mat aspon mizivy ucinok, uvidime co povie doktorko zajtra..
Ozvem sa potom,zatial sa majte krasne!

selyma
3. feb 2010

raa2, drzim palce, teraz sa to uz moze asi kedy kolvek zmenit

deda, to je nas tu takych viac, aj ja by som uz chcela, tiez ten spanok je otrasny a tiez mi tvrdne brusko

Ja som bola na poradni naposledy pred troma tyzdnami a teraz idem uz v piatok, tak som zvedava, ako som na tom ja po tych troch tyzdnoch

deda
3. feb 2010

mne už sa aj zle sedí aj leží,normálne na odstrel, a to som pribrala 12kg

zoska
3. feb 2010

Kočky pozdravuje vas maculik, zajtra ju uz asi pustia domov.
bola zvedava na nove prirastky 😉 snad som na nikoho nezabudla..
maly Petko ignoruje postielku, stale chce byt s maminou a je to velky hladoš 🙂

selyma
3. feb 2010

dakujeme za odkaz 🙂

zoska
3. feb 2010

deda o sedeni ani nehovor...pisem pracu postojacky, poleziacky...sediet sa mi neda...od vcera ma ukrutne boli chrbat na jednej strane ☹

zucana
3. feb 2010

cafte baby tak matke drzim palcee....
my sme vzdy do druhej v noci hore...potom spime do siestej potom papame a spime do 11tej....a potom az teraz zaspala teda ak zaspala...nie je to vela ked je 3-4 hodiny niekedy vkuse hore dokelu?

stale bola hladna...som si myselala ze musim teda prso vzdy uplne vyprazdnit lebo stale tieklo aj ked nie vela potom mi skoro vsetko vygrckala a tak som volala do takeho cetra kde radia mamickam (aj ist sa tam da)aj ku kojeniu a ze nikdy sa uplne nevyprazdni prso proste musim citit ze je prazdnejsie a tecie menej a ja tela som aj citila ale ked som stacila tk tieklo trosku tak ja ze to nemoze tiect...tak som dala z druheho co bolo este plne a rychlo sala tak mozno jej teraz staci....

uvidime ci bude spat a dokedy...

olifcek
3. feb 2010

my sme boli s tym pruhom. Olivka tam nema crevo ale vajecnik 😔 operaciu najskor o 2 mesiace skusime, pretoze by mohla mat malicka respiracne problemy po narkoze 😔 ja koza som sa ani neopytala, ci je sanca, ze sa to same upravi....

selyma
3. feb 2010

zoska, krasny uces 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre