Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. máj 2010

baby co mate afto kde sa neda vypnut vpredu airbag tak mate babo vzadu?lebo tu na tom afte sa neda vypnut.... 😕

laxity
16. máj 2010

už nepotrebujem....vykakaná 😀

laxity
16. máj 2010

zuci...ja mám autosedačku vzadu, bo tam mám takú základňu IsoFix , kde je bezpečne pripevnená...

katina2209
16. máj 2010

Ahoj Zuci my mame autosedacku vzadu za vodicom aspon mm ju tam upevnil to je mi luto,ze svadba nic moc 😒
Ja neviem kolko maly vypije este nikdy nepil y flasky,ale uz pyta z obidvoch prs...
Laxi nakoniec som si tu vanu nedala iba sprchu dnes uz musim dat vanu 🙂
Laxi ty si si vanu dopriala?
Zuci a ty si co nakupila pekne Vikinke?

garonka
16. máj 2010

bre rankooooooo

zuci my mame autosedačku vzadu teda na pravej strane kde to je viac bezpečnejšie, lebo vpredu airbag vypnuť nevieme 😅
uch a na svadbe bola nuda? no tak to je des ako šetrili na jedle 😒
ale ste sa aspoň zabavili nie?

oliv i ja nakupujem ako besna 😀 cvakla som Tobimu disney bodynka a teplakovu supravičku macko pu cez týždeň mi dojde všetko 30 € a plus aj botasky 20 €

a ja som si vybrala darček na narodky 😅 botasky adidas take cukrikovo ružovožlto modre 😵 draheeeeee

zosi a maminka všetko naj k 3 mesiačikom 😵 😵 😵 😵

my sme mali včera pekelny deň brata by som obesila keby sa dalo 😠

a pomoc nech nepršíííííííííííííííííííííí

laxity
16. máj 2010

kati...dopriala, ale iba na 15 minút, bola som hrozne unavená a som tam skoro zaspala 😀

garon...čo brat vyviedol?

tiež míňate ako pozerám, no musím si tuším aj ja viac dopriať 😀

njonja
16. máj 2010

Ahoj Laxi, ja na kakanie strkam teplomer do ritky 🙂 Fakt to pomaaaha! No a davame probiotika - Biogaia. Aj ja ich papam...

Inac to pocasie by uz mohlo byt normalnejsie ☹ my uz ideme o tyzden do nemecka a este by som si chcela uzit pekne slovenske telo☹

garonka
16. máj 2010

laxi je toho veľa veľa len v skratke že odišiel do BA, byt v ktorom byval je vypratany veci odniesol takisto deťom do BA, ale na chladničku sa zazračne zabudlo 😠 😠 😠
nam tu jeden znamy vyvolaval že treba len utrieť mlaku od mäsa vziať savo a handru a my tam s mm prideme a v byte smradu ako v kafilerke a kopa much 😠 😠 😠
pak sa na mňa vybodla suseda že nemohla si ani okno otvoriť a ziapala tam po mne ako najata, doriti ja som nebola povinna toto všetko tam davať do poriadku, ale sranda bola v aute ako sme šli s mm domov smrdeli sme obaja tak len sprcha nas dala do poriadku 🙂

garonka
16. máj 2010

njonja a cvičite aj doma? koľkokrat denne?
ani cvičenia sa nebojím ale toho ako bude Tobi revať 😔

njonja
16. máj 2010

Gari, cvicime 3xdenne. Mali by sme 4, ale to nezvladame. Doma sa musi cvicit pravidelne, lekara povedala, ze je to ako antibiotikum, ktore sa musi davat pravidelne a teda aj cvicit pravidelne..
Neboj, bude plakat, ale postupne si na to zvykne..Zpociatku ale budes asi plakat s nim...Mne povedala lekarka, ze cim ho vic budem lutovat, tym to bude pre neho tazsie a bude viac plakat..takze sa snazim ho rozveselovat a place uz menej🙂

garonka
16. máj 2010

njonja fuha to sa budem musieť nejak ovladať aby som nerevala ale mm ma utešuje, že je to len pre maleho dobre lebo my mame ozaj slabšiu hlavku nakoľko sme nadrozmerní 🙄
och 3x denne je dosť že?

zucana
16. máj 2010

gari no iba s tou kamoskou som sa bavila a stymi dalsimi slovakmi....inak hrozni ludia taki hnusni rakusaci....
no nakupila som tricka a aj 2 kusy nohavic..teda 3 aj v nexte a zupan a bodynka a tak 😅 ale polovicu mamina kupovala vikinke...a musim jej kupit ciapocky na doma lebo si skriabe tu hlavicku 😔
bola som si pre aut...a tie co mate vzadu deti ako sa na ne pozerate?lebo vikinka ked vedla sedi tak vzdy kuka na mna ....

olifcek
16. máj 2010

gariiii tak drahe topky maleeemu? juuuuj, si sa plesla po vreckuuu...

my take budeme kupovat, az Oliv chodit bude, vtedy to bude potrebneeee, kvalitne baby topky a tie su jasne drahsie, ale to paq neva 😵

zuci hech....neviem si predstavit take svedske stoly...my sme mali toho tolkoooo, ze sme este dom veela brali a to vsetkeeeho.... 😵

olifcek
16. máj 2010

vonu je jesen,,,hech...

zoska
16. máj 2010

ahojte,
tak zas na chvilu idem kuknut kona, lebo uz mi zasibava a pri tomto pocasi sa neda nic poriadne robit, nieto este ucit 🙄
gari, mami aj vam vse naj, k stvrťroku 😀

zuci ja mam malu vzadu...ona kuka von oknom a vzdy po par minutach zaspi 🙂
tiez sa mi neda vypnut airbag vpredu a mm ani nechce aby som ju tam davala...ze sedadlo smrti 😕 😨

ja som malej kupila satocky na leto 😉

zoska
16. máj 2010

inak je u nas 7 stupnov a zacali kurit 😅
mala je nepokojna, lebo nevie spat vnuri, tak som opat vytihla fusak, riadne ju obliekla a spinka na balkone 🙂

njonja
16. máj 2010

Gari, 3 krat je dost, ale da sa to zvladat...

Zosi, si odvazna, ze spat vonku🙂 Moj maly lezi tu v obyvacke a je zababuseny az po usi!

zoska
16. máj 2010

njonja, no ved za chvilku ju dam dnu a rozopnem a dospinka dnuka,
ale ved v zime ked sme zacali chodievat na prechadzky bolo aj menej stupnov...takze sa nebojim ze prechladne...je v paperovom fusaku 😅

mne ona doma nezaspi 😒

olif dakujem, krasne je...asi idem kupit...mm ma ale asi uz zahluší 😀 😝

olifcek
16. máj 2010

zosiiiiiiiiiiiii jeeej dikeeees! idem kuuupit...

olifcek
16. máj 2010

zosi len sa musim preklikat k predajcovi...

raa2
16. máj 2010

Caute baby, prikrmuje niektora z VAS? ak ano co myslite, co je najlepsie? ja som zacala s Nutrilonom...

zoska
16. máj 2010
olifcek
16. máj 2010

zosi uff ale drahi su ☹

zoska
16. máj 2010

raa,
pokial viem tak baby poskusali aj viac mliek
blumka skusala bebu a je na nutroline
niekto mamyslim sunar...

osobne neporadim, ale myslim, ze medzi tymi mlieckami nieje velky rozdiel

olifcek
16. máj 2010

mne chuti sunar...ale neprikrmujem...sme od zaciatku na MM

zoska
16. máj 2010

oli jj 😒
no ale ja som minule v obchode kupila ciapku na leto tenuckt za 7eur, co som zistila az dodatocne...skoro ma porazilo...

uz sa tesim po statniciach do Blavy na shopping 😉 lebo tu okrem tesca su strasne drahe tie detske obchodiky 😒

raa2
16. máj 2010

dik zoska, lebo ja som z toho blazon...z nutrilonu kaka aj 4 krat denne a to ho este aj kojim. Ked som ho kojila tak mi chodil tak raz za den...tak som sa chcela spytat ci je to normalne alebo mam radsej zmenit ten nutrilon...tiez si myslim ze tam je rozdiel max v cene 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre