Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
2. jún 2010

inak, Petik uz je tiez asi smadnejsi, lebo pyta castejsie papat, uz mal dni, ked vydrzal ja 3h bez papania a teraz je to znovu castejsie. Asi je to z toho tepla.

raa2
2. jún 2010

@maculik mne prave tiez tak dva tyzdne brutalne zacali padat, ked mi odislo mlieko tak sa to spustilo..nic ine nerobim len ich zbieram po zemi..preslo ti to casom?

olifcek
2. jún 2010

baby okolo polroka sa tie vlasy zlepsia 😵

laxity
2. jún 2010
olifcek
2. jún 2010

@maculik inak....aku malu dusicku si mala, ked si slak lekarovi s tou hrckou? glg

maminnka
2. jún 2010

padanie vlasov je po porode uplne normalne, ved cele tehu vobec nepadali...

olifcek
2. jún 2010
cukruska1920
2. jún 2010

Ahojte .... dnes som bola na poradni...vsetko je v poriadku... len mi tvrdne brusko tak mam brat 3x denne magnezium....krcok je v poriadku tak dufam ze sa nezacnem otvarat....a budeme mat CHLAPCEKA 😵 😵 😵

olifcek
2. jún 2010

@cukruska1920 veeeeelka gratulaciaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

raa2
2. jún 2010

@maminnka ved toto, clovek si na to rychlo zvykol a teraz je sokovany ked padaju ako dive 🙂

olifcek
2. jún 2010

@blumka posledne

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-pyzama/n...

paq daj vediet, ci cosi sa lubilo 😉

cukruska1920
2. jún 2010

@olifcek dakujeeeeem....len hadam sa nezacnem otvarat kvoli tomu tvrdnutiu

olifcek
2. jún 2010

@cukruska1920 ee, neboj x;o))

lolka
2. jún 2010

ahojte 😉
@cukruska1920 supeeeer, gratulujem k zdravemu chlapcovi 😉 uz si skoro v polovici tehu, tak si to poriadne uzivaj 🙂

baby, na lavom prsniku si citim hrcu a na dotyk ma aj boli. cervene to nemam a posledne 2 kojenia boli z toho prsa, tak si nemyslim, ze tam mam este vela mlieka.....co s tym mam robit ? dik

olifcek
2. jún 2010

@cukruska1920 len sa setri, nic tazke nedvihaj...krcok by sa mohol zacat skracovat...

svetlankat
2. jún 2010

@cukruska1920 gratulujem a drzim palce.

My sme boli trosku von lebo vykuklo slniecko,ale uz je opat zamracene a pokropkava tak sme spat, ale aspon hodinku sme sa poprechadzali.

lolka
2. jún 2010

cukruska, neboj, aj mne dost skoro tvrdlo bruho a mala sa narodila 5 dni pred terminom 😉

cukruska1920
2. jún 2010

kazal mi brat magnezium 3x denne tak hadam sa udrzime

olifcek
2. jún 2010

@lolka asi upchaty mliekovod....rozmasiruj, ale jemne...ja masirujem s horucou vodou v thermofore a daj si paralen...ratam, ze o dva dni najneskor to bude ok...

svetlankat
2. jún 2010

@lolka skus si najst bielu bodku na bradavke a ak je tam treba ju odstranit. nahrej rozmasiruj.

lolka
2. jún 2010

olif a mam dat paralen aj ked nemam horucku ? thermofor nemam, ale dam si horuce - teplo obklady. dik 😉

lolka
2. jún 2010

biela bodka neni 😅 asi by bolo dobre ju aj na dalsie kojenie k nemu prilozit, aby potahala nie ?

olifcek
2. jún 2010

@lolka jj, nech tahaaaa...a aj tepla sprcha je fajn a jo, ja davam paralen i ked nemam horucku, ale mam tvaroh, pomaha to 🙂

olifcek
2. jún 2010

@lolka len si neurob nadprodukciu zase...striedaj kazde 2-3 hodky prsniky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre