Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. júl 2010

@rivatha baby ja len k tym kefkam,v mama a ja pisali, ze osetrovat zubky len pretretim gazicky zpredu a zozadu. Miska ked sa jej prerezali mala dasienka take bolave, ze si neviem predstavit kefku a teraz neviem kedy pojdu dalsie. Tak neviem ci ta kefka je dobry napad co vy na to?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
9. júl 2010

Cucoriedky uz zavarene, tak mozeme ist hajat. Dobru nocku a pekne snicky vsetkym

svetlankat
9. júl 2010

@rivatha ako myslis cele? Vsetky alebo len tie dva?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
9. júl 2010

@rivatha ked myslis len tie dva, tak nikdy nevies kedy pojdu dalsie a Davidko nemusi ti dovoli dat na dasienka nic, a ked myslis vsetky potom ti je uz na prd hryzatko a bude stacit, len nejaka kvalitnejsia kefka na mliecne zubky. Ale to je len moj postreh a nazor. ked nam isli zubky Miskinych dasinienok som sa ani dotknut nemohla tak kricala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
9. júl 2010

@rivatha to je fakt ze neviem ako to vyzera

svetlankat
9. júl 2010

No idem hajat. Dufam ze zajtra baby pridaju nejake svoje postrehy ohlaom zubkov. Ja len co si myslim. Dasienka su chulosiva zalezitost. My teraz pouzivame vlhku gazicku a pekne zubky pretrieme, uz ich mame uplne vonku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha co ja viem..asi hej...viac miesta by mal na krutenie, lebo v obdlznikovej ked sa juli pretoci uz je velka a sa zapre nohami a hlavou tak sa hneva 😀

@svetlankat to mas pravdu s tymi kefkami, len oni su dobre ked napr. nahradzuju hryzatko, ze si babo brusi dasienko aby sa rychlejsie zub prerezal...ale zas ked boli tak fakt nedovoli pustit dnu...
ja neviem ake su tie kefky ale ja som mala na dasna take len cudo, co sa dalo na ukazovak, take tenucke z takeho materialu co sa robia hryzatka a tym som masirovala dasna

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@blumka ten aj ja davam 🙂
@lucia411 ja som dala dole uz 19 kil, ale nebolo to kojenim, skor tym ze ja sa os rana do vecera nezastavim.ked som kojila tak bol cas, ked mal matik rastovy sprint, tak som schudla 2 kila za tyzden, ale to bolo asi tym ze som mala malo mlieka a kazdu hodinu som mu davala a potomto sprinte mu to aj ostalo, tak si vies predstavit ake noci sme mali...

garonka
9. júl 2010

tu sa už hajaaaaaaaaaaaaa?

ja som sama, Tobik haja, havo haja a mm sa trepal do roboty 😠

tie kefky mame aj my sme ich dostali do daru ale neviem či využíjeme no

zucana
9. júl 2010

Kupila som bio mrkvu zjedla asi 3 lyzicky alebo 4 na zajtra mam v chladnicke a napozajtra urobim
mm zajtra nejde na lod a teraz chcem ist za nim dolu a tato ked ju dam do postielky place a musim tu s nou byt v manzelskej...

janielah
9. júl 2010

ahojte dievky 🙂 co je tu nove????

AKOSI mi neostava casu sem chodit, este stale je to tu monopol Olif a garonky 😀 prip. zucany??? 😀
vsetko po starom? my travime kazdy den vonku, tak preto, krasne rastieme, niekedy vidim ozaj pokroky zo dna na den, je to fakt super, mala sa stale smeje a robi radost vsetkym okolo, dokonca i cudzim ludom 🙂 a uz to teda nie je babatecko, je to normalne velky clovek 😉 vstavame s usmevom a i s usmevom zaspavame. Stale sa len kojime, ale riesime uz i vodicku, ci ano, ci niee...
Vy uz riesite prikrmy a lyzicky???

Ako rastu vase dietky? co nove? pozdravujem vsetky 🙂

raa2
9. júl 2010

@zucana ani nevrav, hodinu mi trvalo kym maly zaspal, tiez ked som s nim bola vsetko v poriadku, ked som odisla z izby tak v tu ranu zacal plakat ako besny a kopal nohami...som myslela ze sa zblaznim....

raa2
9. júl 2010

@janielah je, to je mile, nas matik sa tiez stale smeje na nas a ludi okolo nas, je to taky smejo...ale s usmevom nezaspavame 😀

blumka
9. júl 2010

aj juli tak otrasne zaspava...zaspi na rukach, prelozime, o 10 mni je hore a tak asi 3x... 😖 uz nech to prejdeeeeeeeeeeee

blumka
9. júl 2010

@janielah ahoooj...aj juli je slniecko smejive 😉 taky sibal z nej asi bude, lebo sa na mna rehoce este aj spod cumla..to je take mile 😀

garonka
9. júl 2010

@blumka my už druhy deň zaspavame tak zle že zaspim ja a maly reve na celu spalňu, šibrinkuje ručkami kade tade a ak zviažem plienkou je nervny viac 😠
hľadam tu na nete detske puta alebo niečo na ručky

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@garonka ked najdes kup aj mne 😀 😀

garonka
9. júl 2010

@blumka guglim a ništ, normalne sa na.....em a pôjdem zajtra niečo po obchodoch pohľadať lebo ma porazi ako nevieme zaspať

hľadam hľadam ešte 😅

garonka
9. júl 2010

@rivatha tak pomooooooooooc hľadam niečo na ručky no 😀 😀 😀 😀 ale nech su to puta 😀 kožušinkove 😀

blumka
9. júl 2010

@garonka vydrz, oni raz prestnu sibrinkovat 😀 juli spava na boku a tou jednou rukou co nema prilahnutu tak mava a trepe po matraci ze ma budi 🙄 ona spi a trepe rukou, tak mama vstavaj 😀 Terezka pre zmenu trepala nohami 😀

blumka
9. júl 2010

@garonka ta to vies v jakom shope mas hladat 😀 a mozno aj s mm vyuzijete 😀 😀
no idem uz do hajan..bru

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@rivatha to sme mavali aj my, a aj niekedy mame ze po pol hodke je matik hore a tvari sa ze je rano 😀 a zaciname znova... strasne a najhorsie je to ze dneska spal doobeda hodinku a pol a poobede dal pol hodinku a potom este desat minut okolo siestej...zaspal az o deviatej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre