Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
10. júl 2010

...a na koníku sa zastavil čas...

jaja32
10. júl 2010

...už iba 10 045 príspevkov a dobehnem @olifcek ... 😀

blumka
10. júl 2010

ma ohovarateeeeeeeeeeeeee? 😀
co ste sa pytali? ja som sice vas docitala ale kym som prisla na koiec uz si nepamatam nic 😀

chrumky mozte v podstate uz, lebo to je kukurica cize bez lepku..ale to len tak pre srandu, lebo to nic babu neda akurat ze sa s tym pohra..ja som dnes juli jednu strcila do ruky, scucala ju celu 😀

stavy..to sa kedysi tak davalo ze sa vsetko pasirovalo a miesto zeleniny sa davala jej stava...nevidim v tom nejaky vyznam..sak uz nech babo zje zeleninu prip. ovocie , ta stava tam je stale, ne?

ja som tiez terezke davala tie hipp prva lyzicka...ked som nestihala varit alebo ked sme niekde sli...stale neviem co je lepsie, ci hipp flasticka alebo zo supermarketu bohviecim striekane...

@rivatha, knizky..fuuu...ja mam nejake v anglictine ale netusim ako sa volaju a ci ich maju aspon v cestine...mam ich ani neviem kde este niekde zabalene v krabici

@olifcek navsteva fajn...deti sa pohrali, vyskakali, dohodli sme sa ze niekde zajdeme este..su tu do 20.8

jaja32
10. júl 2010

@blumka to by sme si nedovolili ohovárať 🙂

blumka
10. júl 2010

@jaja32 esteze tak...

raa2
10. júl 2010

@dorotka2 ja som tiez kupila biodermu, uz to beriem druhy mesiac a stale padaju, vraj to zacne po troch mesiacoch byt vidno, tak uvidime... tiez sa bojim ze budem plesivec 🙂 snad to casom prejde...

zucana
10. júl 2010

sa normalne bojim pridat 😅
no tak mne obaja zaspali veky na gauci druha na rukach so spevom mojim uzasnym mandarinky darinky...idem dozehlit....
inak som uvarila 2 bio mrkvicky a zajtra este uvarim aj so zemiakom .....
ja tieto uplne prve budem varit....az potom vyzivy.....ovocne budem kupovat BIO vraj hippky bio su dobre
a tu nemaju zeleninove jednodruhove takze asi tak
inak teplo jak slak
a olif ona este nesedi moc a v kociari vonkoncom....iba v tej hojdacke a to je v polosede a sem tam ju vytiahnem za rucicky a hrame sa ze nech nepada dozadu ale dopredu a nabok 😉

jaja32
10. júl 2010

...ach, Natálka spinkala takmer 3 hod., juj

jaja32
10. júl 2010

@zucana 🙂 neboj,ani ja sa už nebojím 🙂

blumka
10. júl 2010

@jaja32 mne juli doobeda 2 hodky a cez obed 3..uz ju ani nebudem davat poobede, potrapim ju do pol siedmej, mozno v noci bude lepsie...ona si cez den vie tak krasne pospat a noci sa stale hadze...uz ju teraz nechcem davat na noc do zavinovacky, to by bol krok spat...asi vydrzim, no

raa2
10. júl 2010

@rivatha ta hipka to je riadny humus, dnes sme boli na nakupoch trosku a dala som prvy krat hipku malemu a ked som to ochutnala, tak som si povedala ze ako mozu toto detom davat.. 😒 doteraz mal iba moju varu a uz mu tak skoro nedam nieco taketo...ani maly to moc nechcel..par lyziciek dal a potom som mu radsej mlieko zarobila...

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😀 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

@blumka super, ja ju už tiež nedám spinkať. Ešte si dávala do zavinovačky? Mne tam malá nechcela byť. Teraz len v spacom vaku spinká...v noci

olifcek
10. júl 2010

@blumka ale do poharika s naustkom lepsie stavicku ako vodicku, ze?

blumka
10. júl 2010

@jaja32 na noc nie, ale cez den ju zaviazujem, len ked potrebujem aby spala len pol hodku tak ju nezaviazem....ona sa strasne budi rukami cez den...v noci sa dalo, ved uz boli aj take co prespala s jednym krmenim az do siedmej rana a teraz toto....
dnes jej davam o 30 ml viac mlieka, netvari sa zeby jej to vadilo, mozno je v noci hladnejsia ako inokedy

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ani ja som moc nemala odvahu poprosit, najma, ked uz tam 2x bola, aleeee...tak nepriamo som a @zucana to vedela a ponukla saaa x;o)

blumka
10. júl 2010

@olifcek preco? kvoli hustote?
ak stavu tak len co si doma odstavite, nekupuj, tie su prisladzane

olifcek
10. júl 2010

@blumka je normalne, ze mam stale to brucho akoby strpnute? a je mi neprijemne dotykat sa okolo jazvy

blumka
10. júl 2010

@olifcek asi hej, ja som mala po cisarskom dlho take strpnute...

na pitie pre deti je najlepsia voda 😉

olifcek
10. júl 2010

@blumka okii x;o) kvoli tomu, ze ked jej dam cosi pit, nech cosi z toho i ma...x;o) hlavne kvoli uceniu sa x;o)) ten treningovy zvladla uzasne x;o) to dieta bude po tatovi, lebo pouziva filipa x;o)

jaja32
10. júl 2010

@olifcek ..keď vy sa tu už dlhšie poznáte...

olifcek
10. júl 2010

@blumka urkite voda? akoze, davam mm na pitie poprikrmoch, ale vies, pre istotu...

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 to je pravda

blumka
10. júl 2010

@olifcek aha, to mi nenapadlo..no ved moze.. 😉

olifcek
10. júl 2010

inak pisala som vam, ze brat ma uz len po jednej hadicke na umelu ventilaciu, zvysok siel prec...a sem tam uz dycha aj saaaam....len je priviazany o postel za nohu i ruku 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

@blumka ja dávam ráno a večer 180 ml, cez deň 150 ml. Cez deň niekdy nespapá plnú dávku. Papkáme 4 - 5 krát, záleží od toho, kedy sa ráno zobudí. Spinká celú noc.

blumka
10. júl 2010

@olifcek ked kojis aj nadalej na poziadanie nemusis nic...ja som to tak vseobecne myslela ze ked uz nieco pit, tak vodu, nie caje alebo nejake prisladzane kupovane stavy 😉

olifcek
10. júl 2010

@blumka taze co moze? som sa stratila ja truba

jaja32
10. júl 2010

@olifcek super to zvláda

olifcek
10. júl 2010

@blumka okiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...jasne kojim o dusu heeeet...len keby v lete horucom nestacilo a keby chcela byt na prse kazdych 20 minut...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre