Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kika58
3. aug 2010

@laxity tak este nieco pre teba posielam 😵 😵 tie mihalnicky ma fakt uzasne v dvoch radoch vyrastaju sa jej o obocie opieraju 😅

laxity
3. aug 2010

@kika58 😵 😵 😵

raa2
3. aug 2010

@kika58 ja davam krupicu a je to fajn 🙂

maminnka
3. aug 2010

hlasim velky uspech pastrnaku 🙂 cele 120 g balenie je fuc 🙂

maminnka
3. aug 2010

@blumka 200 g? to je v pohode, ze toko papaju? nemusim sa bat, ze jej davam uz prvy tyzden 120 g?

maminnka
3. aug 2010

Natalka sa plazi 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 pozriem za seba a ona sa tu pohybuje rychlostou blesku 😲 😲

jaja32
3. aug 2010

@laxity na domáce mi ústočká neotvorila, ale ja ju preorientujem 🙂
@blumka dobre popapkala...doženieme aj my...v sobotu už ja idem kúpiť tekvicu a budem vatiť 🙂 ..a možno si to aj spapám 😀

jaja32
3. aug 2010

@maminnka šikuľka, naša sa tiež pokúša 🙂

raa2
3. aug 2010

@maminnka sikovna je, velmi, nas matik sa len snazi, ale lenivy je, len sa toci z jednej strany na druhu a dookola 🙂

blumka
3. aug 2010

@maminnka nemyslim ze sa mame niecoho bat, ved ked su hladne tak spapaju kolko potrebuju 😉 a ked nechuti tak daju najavo

blumka
3. aug 2010

@maminnka vidis...a si vzdy hovorila ako je natalka pohodlna ze vsetko vraj robi posledna a teraz sa nastvala a ukazala ti to 😀
juli sa pokusa aj sa poposuva ale takym smiesnym harmonikovitym pohybom...zdvihne zadok, hodi ho na bok, posunie nohy a vystrie sa 😀

blumka
3. aug 2010

hlava ma boli..taky akysi rozlietany den dnes..dufam,ze deti rychlo zaspia vecer a bude klud 😒

olifcek
3. aug 2010

@kika58 aj Oliv ma take krasne mihalnickyyyy x;o)) aaa...to mate zimu? mi pride malicka moc teplo oblecena 😕
@maminnka sikulaaaaaaa

maminnka
3. aug 2010

@blumka nasa sa posuvala tak, ze ryla nosom zem so zdvihnutym zadkom... teraz si uz dvihne cele telo a posunie dopredu... a uzasne sa jej to paci 🙂

olifcek
3. aug 2010

@maminnka PARADICKA, UROB FOTOOOO 😵 😵

svetlankat
3. aug 2010

@olifcek a mna si zabudla ☹
@kika58 zlatunka, som zvedava ake my budeme spinavucke pri prvom papani

svetlankat
3. aug 2010

@maminnka sikulka mala, my tiez uz skusame, dvíhame zadocek, ale este sme len pri pokusoch

olifcek
3. aug 2010

@svetlankat neeeeeeeeeeeeeee, ja som myslela, ze Ty chces na to jazero, o to bliiiizko

svetlankat
3. aug 2010

@olifcek ale keby ste isli vsetky tak sa pridam, to si predsa nemozem nechat ujst, no nie? Taku super spolocnost

olifcek
3. aug 2010

@matesl uha...keby tak sebe znizili vyhody a prasule preniesli mamickam...

olifcek
3. aug 2010

@svetlankat 😵 tak to by bola parada

matesl
3. aug 2010

@olifcek moj muz je tak vytoceny z toho...kde su predvolebne sluby

jaja32
3. aug 2010

@matesl to sme sa dopracovali, ešte len vládnuť začali a už takéto zmeny. Jeho deti asi biedou netrpia, ináč by to neurobil. Bolo to aj v hlavných správach, až ma nadvihlo zo stoličky 😠

jaja32
3. aug 2010

@matesl keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Ja vždy hovorím, že tí čo sú pri koryte si nahrabú a na nás zabudnú. Ale aby niekto znižoval rodičovský príspevok...tak to je sila. No maj viac detí...

matesl
3. aug 2010

@maminnka suhlasoim s blumkou, ze Natalka nas uz vsetkych predbehla, nas sa len stale stavia na nohy 😅 aj vo vanicke ked je na bruchu, sup na kolena a hned na nohy...

blumka
3. aug 2010

@matesl ved pockaj aby si ho o mesiac uz nenahanala 😀
je tu jedna baba na konku co ma polrocneho ci 7 mesacneho chlapceka a vraj uz robi prve krocky...

matesl
3. aug 2010

@svetlankat my tiez len zadok dvihane 😀

matesl
3. aug 2010

@blumka nestras...ale aj na druhej ci tretej poradni jak ho dr pozerala povedala ze bde asi skor stat ako sediet 😀
kupim take popruhy zo stropu - take gumy a v tom nech si hopka
😀 😀 😀

zoska
3. aug 2010

baby s tymi odvodmi to nebude take zle 😉
on chce ten prispevok pri narodeni sice zrusit, ale pridat na mesacnych davkach, cize o tie peniaze neprideme ale dostaneme ich po castiach...
a to co je teraz ze pracujuca alebo poistena ma do 2 rokov vyssie davky a ostatne su od zaciatku na zobracenke aj to sa ma menit a vsetci maju dostavat rovnako okolo 190 eur, cize sa to vyrovna....
no zatial nic nieje schvalene...nechce nam brat, len chce sprehladnit system...
ja Mihalovi zatial verim, obcas aj tu na konovi radil mamickam 😉
povazujem ho za odbornika a dufam ze zjednodusi tento debilny system.... no nechajme sa prekvapit, mozno budem aj ja nadavat za chvilku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre