Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
7. aug 2010

@olifcek super ze takto papuska, aspon pekne rastie!!!! v noci najlepsie, lebo nevyvija ziadnu aktivitu a vsetko sa ukluda 🙂

raa2
7. aug 2010

@janielah herecka fajnovucka je, poradim jedine skusat, suseda ma to iste, ale vyskusaj este ten poharik od aventu, ten nasosnik ci ako by som to nazvala, cez to mi jej malicky potiahol co to. alebo ma este napadlo ak jej chces dat cajik alebo vodicku tak vyskusaj tu flasku s tym nasosom z rajca z mineralnej vody, to sa bohovsky malemu lubi, ako mu vstreknem do pusy a on to potom vypije. to my tiez musime kade co vymyslat, aby som do neho tekutinu dostala 🙂

olifcek
7. aug 2010

@raa2 mne oliv i pocas dna sa pohra taku hodku, dve, jasne, ze somnou, paq uz mrnci, dam na prso a zahaja, o hodku dve sa zobudi a dokolla...ale je fatom, ze cez den kaka dost ale uz nekaka rano 1x, ale az neskor, okolo 9.00 x;o)

janielah
7. aug 2010

skusila som malej dat nutrilon...otvorila som, zarobila som aaaaa, jasne ze nic, iba som ju tym rozculila. Tak mame s manzelom do kavy 😀 a este hodne kav s nutrilonom si mozme uvarit, nakolko to treba spotrebovat do jedneho mesiaca 🙂

no nemame na to, mlieko v kave za 15 eur 😀 ???

blumka
7. aug 2010

hu..no este som tu.. 😀
kukam aka debata...@raa, to je trosku naivne si mysliet ze od pol roka ti dieta prespi celu noc 😅 ved ani ty nespis kazdu noc tak ako lahnes celu noc..a babo ked sa zobudi nevie co dalej 😉 a pridu zuby, choroby to dokaze rozhodit aj najlepsieho spaca a vykolajit tak ze sa zacne vsetko odznova...ale urcite je to velmi individualne. Mozno vy prespite celu noc ale uz so to velakrat pisala, nepoznam dieta, ktore ked raz zacne v noci spavat taketo malicke, ze mu to ostane uz navzdy....
Ono sa to tak hovori ze po pol roku uz dieta nemusi v noci papat, lebo vraj uz dokaze cez den nabrat to co potrebuje, no ale keby to bola pravda tak by ziadne dieta na svete po pol roku nevstavalo v noci 😉

raa2
7. aug 2010

@janielah a skusali ste aj tak ze by si sa ty schovala a dal jej to napriklad manzel? to iste robi aj susede maly, ze od nej nechce ani za nic. alebo od tvojej mami ze by si zobrala, nie od teba, to zabralo u maleho.. 🙂
@olifcek aj my kakame 2-3 krat denne, rano a potom poobede alebo vecer 🙂 matko sa tiez uz zahra, tiez je zhruba 3 hodky hore a potom sa pyta spinkat, vstavam s nim rano o 7 a potom ma ako tak nejaky rezim 🙂

blumka
7. aug 2010

@janielah taaaa vy sa mate, taku fajnovu kavu si robite 😀

@olifcek, moulinex vyskusany,zatial je najlepsi co som mala...tie prve dva to boli take lacne zalezitosti..prvy som dostala uz ani neviem od koho a druhy bol zadara z nejakeho katalogu pri objednavke... 😅

olifcek
7. aug 2010

@janielah 😀

raa2
7. aug 2010

@blumka ja som napisala tiez ze je to individualne a nie som naivna ze by som si to myslela, ze teraz uz ma pol roka tak bude spat celu noc 😀 napisala som co som pocula od kamaratky... nas neprespi tiez celu noc, ani susedke a su medzi nimi dva dni rozdiel, takze tak...taktiez niektore deticky uz od narodenia prespia celu noc a ine aj do 3 rokov vymyslaju 🙂

zucana
7. aug 2010

@janielah jani neviem miery iba meriame 67 cm cca a kila nevieme nemame vahu ani pre mna 😅
no a kojim rano o 7mej potom o 10tej potom obeduje ked nechce obedovat tak kojim co je casto lebo ona prikrm zje az o 15-16tej a potom kojim vecer a pred spanim...takze tak....
a z flase mi vypije iba moje mliecko takze sme na tom rovnako ...a vodu nechce ani za nic a to si zober ze preto musim davat mliecko ....ale mne to neva
@olif pls hod tabulku s mierami 😅
vcera som to dorazila v auparku co sa hraciek tyka a ak neschovam karty tak asi pojdem na liecenie proti nakupovaniu 😔

olifcek
7. aug 2010

@blumka juuuj, som rada, ze mame super mixeriky x;o)) dobre mi @zucana predala a ulahcila tak vyber pri kupovaniii, i ked....riesila by som to ako s vahou, dala by som na vasu skusenost x;O)

blumka
7. aug 2010

@raa2 jj, ved ja som to nie v zlom myslela, len mi to prislo take smiesne trosku...
ja teda nepoznam dieta ktore by prespalo celu noc od narodenia a ostalo mu to tak uz navzdy...ako dieta rastie tak sa mu meni rezim aj ten spankovu 😉 je lepsie ked babo nespi celu noc a ptoom sa to postupne zacne zlepsovat ako ked si zvyknuta ze ti babo spi a zrazu ta rozhodi jedna neprespata noc 😉
inak juli spi presne tak isto v noci ako spavala Terekza 😅 ja mam asi fakt deti cez kopirak 😀

raa2
7. aug 2010

@zucana co si pokupila prosim ta pekne??

olifcek
7. aug 2010

@zucana mam urobit tabulku s mierami? ci? x;o)

blumka
7. aug 2010

@olifcek ved preto som vam sem hned pisala 😀 este som aj s maminou sa radila.ona ma braun, lenze braun plastovy som uz nenasla...a nerezovy nechcem 😝

blumka
7. aug 2010

@zucana aj ja chcem vediet co si kupila 😉 ja furt len terezke kupujem hracky a juli dedi ale uz minule hovorim mm ze stale len terezka dostava a skoro nikdy nevidi ze nieco dostane aj juli, tak musime nabuduce obom nieco doniest alebo len juli aby si nezvykla ze len ona dostava....ona uz ked pride navsteva tak sa pyta "co si mi donieso?"

olifcek
7. aug 2010

@zucana to poznaaaaaam, ale co, ja i ked kartu nevezmem, mm mi vzdy peniaze da, ze nepojdem naprazdno, no co mi da, to miniem 😒 a ked nie, tak nakupim cez net, nie? uff, ale tento mesiac sa uz fakt krotim, boooooo uz len na RD som, mm vsetko taha, tak nebudem od neho este na seba pytat x;o))

blumka
7. aug 2010

@olifcek a ja by som kupila a neviem co 😕 😀

olifcek
7. aug 2010

@blumka ja najnovsie zhanam bodynka, co sa cele rozopinaju...v ham maju len s dlhym rukavom, ale ja bych chcela i s kratkym...mm uz stolicku oliv kupil, dnes bude mat na nej oliv premieeru 🙂

olifcek
7. aug 2010

@blumka vcera som si kupila 4 tricka za 8,5eur dokopy,...v 7days x;o))

zucana
7. aug 2010

@olif nie tam kde je ze kolko by mali baba merat a vazit 😅
no idem to pofotit 😀

matesl
7. aug 2010

@raa2 davam nestre na dobru noc, tu s bananovou prichutou 😉

matesl
7. aug 2010

@janielah janai mne ked maly nechcel nutrilon, dala om ho lyzickou aby si zvykol na chut a potom davkovacom na panadol sirup, to ho zaujalo ked tak papal...vyskusaj...
no a potom dostal flasu, ale mne ju neodmietal, tiez od narodenia zvyknuty na nu 😉

blumka
7. aug 2010

@olifcek to dobre si kupila...len ja oblecenia mam tolko ze ho uz nemam kde davat 🤐 uz som triedila veci co su juli male a zistila som ze niektore vyzeraju ako cisto nove a to ich uz aj Terezka nosila...a tretie dieta teda uz nechcem mat v ten isty den narodene takze uz nevynosi 😀

matesl
7. aug 2010

baby aj mne nejak redne ucet a to teda uz sebe nic nekupujem, len obcas...ale tak idem do lekarne, ze rotarix 55ecok, kniha o dietati, 16 ecok...a tak ked to ide, ani neviem ako mi ubuda z uctu 😕

blumka
7. aug 2010

@matesl terezke som davala nestle kase...mnam...a mm vzdy chodil ze ci nieco nechala, on po nej dojedal 😀

olifcek
7. aug 2010

@zucana ja truuubka

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

@blumka tak paq predas tu na konovi, ja budem smirovat a co sa bude lubit, kuuuupim x;o)

ja mam tiez hodne veci, ale teraz kupujem take do manduci, ze len stiahnem vrch a hned ma oliv prso x;o))) ja nenosim podprdu totiz x;o))) naco, iba by som sa potila jak kacicka x;o)) a takto ma oliv rychlejsi pristup k prsu, ked si zmysli x;o)
@matesl poznam veru x;o(

janielah
7. aug 2010

@matesl no budem skusat, vsak nic ine mi ani nezostava.... 😝 a my mame aspon fajnu kavicku zatial 😀

ale za to sa musime pochvalit, ze okrem flasky - obsahu v nej - spapame uplne vsetko 🙂 chuti nam: spenat, brokolicka, zemiacik, mrkvicka, jablcko, a dnes uz aj bananik 🙂 tak aspon takto 🙂

zucana
7. aug 2010

baby tak tu su hracky ale najradsej sa hrame so strapcami 😀
a plny kufor oblecka 😅
a ja v zare som si 3 svetre kupila jeden ze 6.99 😅

blumka
7. aug 2010

@olifcek ved som uz nad tym rozmyslala, mozno tak spravim po novom roku ked uz budeme prestahovani, krasne veci budem mat poukladane a bude klud 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre