Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. aug 2010

@blumka my mozno v zime aj chodit budemeeee 😵 😵 a ak nie, nevadi x;o)

blumka
9. aug 2010

@olifcek len potom pozor aby ste neprekrocili sumu za ktoru mozes poslat aby si mala bez dane 😉

olifcek
9. aug 2010

@blumka kolko to je?

laxity
9. aug 2010

@olifcek dík 😉

@raa2 hej hej je drahý...ja len chcem kuk keby náhodou cvrnklo niečo 🙂

blumka
9. aug 2010

@olifcek fuu...to neviem, musim sa spytat mm..ked bude online spytam sa a dam ti vediet...
ved kupis taky overalik co aj chodit v nom bude..

laxity
9. aug 2010

@olifcek ja mám veci na 3-6 mesiacov a potom skoro nič...nejaké body a dve tričká s dlhým rukávom 😕 , takže ja toho potrebujem hodne 😅

blumka
9. aug 2010

@olifcek 150 eur

olifcek
9. aug 2010

@laxity my mame body aj 62/68 co snad na jar este bre budu, teraz su este odlozene, bo 62 mame. Inak sme na tom asi ako Ty, hehe

laxity
9. aug 2010

@olifcek to už 68 nebude malá na jar? 😕 ...takže sme na tom nič moc 😀

@blumka to určite treba využiť 🙂

ja vybehnem v nedeľu do Ba vraj sú super výpredaje, tak snáď sa mi niečo zadarí 🙂

olifcek
9. aug 2010

@blumka maalo, ale neva, lepsie ako nic. A jasne, overalik univerzalny kupim, chi. Snad do marca chodit budemeee, to by bolo super, skvela jar

olifcek
9. aug 2010

@laxity na jesen ne na jar tam malo byt, hehe

blumka
9. aug 2010

@olifcek ak mate najakych znamych v usa co maju male deti a poslete ich do outletov tak nebudu vediet co ti maju za 150 eur kupit.....v usa je lacno ale ked vies kde mas kupovat tak je tam este lacnejsie... 😉

garonka
9. aug 2010

i ja chcem do BA ale môj mm začal už štrajkovať 😒 draha cesta, a nakupim aj tu 😒

ja som už objednala overalik na zimu 80 tku

olifcek
9. aug 2010

ja neviem aku velkost budeme v zime potrebovat. Oliv rastie v skokoch...

blumka
9. aug 2010

@olifcek to neviem ani ja..a pri julinkinej velkosti terajsej jej asi ten terezkin zimny overal bude maly 😅

garonka
9. aug 2010

@olifcek ani ja neviem no hadam som sa trafila a ak bude veľky tak v ňom budeme aspoň lietať 😅

garonka
9. aug 2010

@blumka treba ho teraz využiť, tak hajde kdesi do hôr kde je sneh 😀

raa2
9. aug 2010

@maculik tie kase moc nezaberaju, mozno ten prvy spanok je trosku dlhsi, ale mne maly este aj po kasicke vypije nutrilon..je to ale samozrejme individualne. chcela som davat cez flasku, ale maly to nechcel, tak ja zarabam do misky...aj toto je individualne, kamaratka dava cez flasku 🙂 treba vyskusat a uvidis 🙂

laxity
9. aug 2010

@olifcek toto dobrá cena? poraď prosím 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2370053

garonka
9. aug 2010

@raa2 aku kašičku davaš Maťkovi? ja mam doma od Nestle ale chcela by som vyskušať či by Tobimu chutili

laxity
9. aug 2010

@olifcek 13,20 evri to vychádza to asi nie...v DM asi lepšia cena vyjde so zľavou 😕

raa2
9. aug 2010

@garonka mame od nestle, bananovu a mali sme aj od hami a babylove ryzovu, aj tie mu chutili. prvy som kupila od nutrilonu vanilkovu a aj ta mu chutila, ale myslim ze jej je malo a je zbytocne draha...ja mam dve vzdy a striedam, nech nema kazdy den tu istu 🙂 po kasi este vypije cca 60 ml nutrilonu a spi cca do 4-5 rana...ako kedy 🙂

olifcek
9. aug 2010

@laxity porovnaj s najlacnejsieplienky.sk, ja uz cez hodku z mt kukam, chi. Inak, 3 mame huggies premium, su pre nas lepsie a dokonca lacnejsie ako pampers. V tescu maju akciu na huggies, len 11centov kus, sa oplati

laxity
9. aug 2010

@olifcek tak to sa oplatí 🙂

laxity
9. aug 2010

@olifcek a Huggies sú menšie v porovnaní s Pampers? Bo ja som mala 3 Pampers a 3 Babylove a to dosť veľký rozdiel...Babylove sú také veľké 😕

garonka
9. aug 2010

@raa2 jaj no my mame nejaku osemzrnu od nestle ak netrepem blud a ešte mliečnu od nestle, skusim hociktoru, aj keď Tobi haja celu noc 🙂

garonka
9. aug 2010

@laxity my mame 4 pampers a myslím, že su robene pre dievčata na bokoch okakame body furt 🙄

chcem skusiť aj tesco plienky 😵

laxity
9. aug 2010

@garonka aj nám sa stane, že okakáme bodynko 😅

laxity
9. aug 2010

@garonka Tesco sú vraj tiež dobré 🙂

garonka
9. aug 2010

@laxity no su zelene a fialove tak neviem ktore skusiť ale že su podobne ako pampers ale bohvieaky cenovy rozdiel medzi nimi neni tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre