Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. aug 2010

@selyma daj do Ip adreskuuuuu a za postu teda tych 70centikov

olifcek
16. aug 2010

baby ja si paq u tej baby dam urobit vianocne bodynko [re oliiiv 😉

dorotka2
16. aug 2010

@suzon78 to mi je luto, tie dazde su strasne. Dufam, ze poitovna zaplati co najviac, aby ste s tym nemali nejak vela vydavkov, hlavne teraz nam ich netreba. 😉

blumka
16. aug 2010

@olifcek, a jak za tie tricka? komu mam zaplatit a kolko? a kdee?

dorotka2
16. aug 2010

@olifcek ja som iank tiez chcela ten overalik, no blumka ma presvedcila, ze asi bez noziciek teda a hlavne teraz mi Viki nejak moc rastie, takze ani neviem, co budeme v zime nosit, takze pockame

Baby, neviete mi poradit, Viki uz nekakala 3 dni, naposledy v piatok, kym bola len kojena, nejak som to neriesila, ved nemusi, no teraz, ked uz dostavaprikrm, asi by mala kazdy den,.aj ked prdka spokojne, ani nie je nejaka placliva, tak neviem

blumka
16. aug 2010

@dorotka2 ak jej to nevadi tak by som pockala, a ak ju bude boliet brusko tak mozno skus jej dat pomixovane jablcko alebo slivky...a davas do prikrmu olej?

olifcek
16. aug 2010

@blumka mneeee, odkaz je vo svokraaaach

@blumka dakii za overalik, takze asi predsa len 80...i ked my budeme v manduce, takze moc ju vrstvit asi nebudem x;o))

blumka
16. aug 2010

@olifcek v zime ti uz bude olivka sediet tak sa budete vozit pekne nasedato v kociariku a budet obzerat krasy zimy a pekne chodit budete 😉

blumka
16. aug 2010

@olifcek tam na to c. u poslat teda 8 evri hej? a napisat svoje meno alebo ako?

raa2
16. aug 2010

caute baby, tak my sme uz od piatka v Ziline, tak nestiham vas urcite docitat 🙂 a mam aj pomenej casu byt na nete, furt sme niekde 😉 inak ta dnesna burka bola katastrofa, samozrejme ze nas zastihla v meste..prsalo tak ako keby z vedier niekto vodu vylieval, ja samozrejme bez dazdnika, este ze som mala prsiplast na kocik. vyckali sme pod strechou a potom som prikupila dazdnik 🙂 Matik si celu burku pekne prespinkal v kociku 😉
@rivatha to hryzatko si prosim ta kde kupila? ja som ho kukala v meste a nikde som ho nevidela. inak zajra poobede by sme mohli dat kavu v meste, pojdem mamu cakat do prace.

olifcek
16. aug 2010

@blumka jj, osem evri x;o))) selyma a laxity inak...selyma 8,70 a laxity 7,70 😉

raa2
16. aug 2010

@olifcek co kupujete?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
16. aug 2010

@rivatha super, tak zajtra sa dohodneme, teda ak nebude tak prsat ako dneska, mam pocit ze mama do 15 robi, tak o nejakej 14 by sme sa mohli stretnut 🙂
idem uz off, dobru noc prajem 🙂

raa2
16. aug 2010

@rivatha a viem ake je cca to hryzatko asi, kamaratka ho mala tiez a bola s nim spoko, ale dones, ved kuknem 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. aug 2010

@zucana kde si???? 😕

olifcek
16. aug 2010

@njonja a ako teda? cakas baby, ci nie?

idem uz i ja haji, bru noc

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
17. aug 2010

Dobre ranko, my dne po dlhom case noc v celku oka, sice som vstavala a davala dudku dopusy niekolkokrat, ale papali sme len raz v noci a potom o siedmej a o osmej uz bola neboha. Mozno sa mi ta noc zda v pohode len koli tomu, ze si uz pomaly zvykam na nocne vstavanie. 😀

dorotka2
17. aug 2010

@blumka olej som nedala, som myslela,ze sa to ma az neskor, ked bude masko. Nechapava zenska.Ale prdkaako by jej za to platili inak, ani sa netvari nespokojne, tak neviem, dnes asi pre istotu zavolam doki

cukruska1920
17. aug 2010

Ahojte....idem vas zase trosku pootravovat 😅 mate monitory dychu??? lebo ja mam veeeeelku dilemu ci to kupit alebo je to ,,zbytocne"

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 my mame, som s nim velmi spokojna, problem je v tom ci ti bude babatko spavat v postielke, lebo ak nie je to na prd, jedine ten na plienocku, ale s tym skusenost nema. Neviem ci ten nebude neskor, ked sa bude viac hybat zavadzat. My ten nas vyuzivame na 100 percent ale to Miska spava v noci v postielke.

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat len som pocula ze je to strasne citlive a ze to z nicoho nic zacne hucat... ale zas ked to nekupim a nieco sa stane tak si to budem vycitat... normalne sa neviem rozhodnut...

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 je to citlive, ked napr Miska nie je v postielke a ja to zapmen a opriem sa o postielku zacne to monitorovat moj dych, ale pokial je v noci Miska v postielke a spinka nikto iny sa o postielku nedotyk, tak tomonitoruje len Misku. A este nam to nikdy nezacalo pipat samo od seba. Stalo sa to len raz a aj to preto, lebo dosli baterky, ale to ukazuje svetielko ze to blikaju baterky. My sme s nim velmi spokojny a ja kludnejsie spavam, ked pozriem na posielku vidim, ze zelene svetielko blika tak viem ze je vsetko ok. A naozaj vyuzivame kazdy den. Ale to len nasa skusenost. Dufam ze aj ine baby prispeju.

cukruska1920
17. aug 2010

@svetlankat a aky mate? nanny?? a to sa dava vlastne pod matrac alebo pod plachtu?? lebo chcem kupit ten kokosovy matrac a pocula som uz aj tu verziu ze to nezachyti pod tym matracom....a ako to vlastne funguje?? ked svieti zelene tak je dobre a ked sa nieco deje tak to zacne signalizovat uz skor alebo aky je system?

svetlankat
17. aug 2010

@cukruska1920 my mame starsi typ babysense, dava sa to pod matrac, ked svieti zelena, respektive blika, tak je vsetko v poriadku. A ked sa nieco deje najprv zacne tak pukat, pukne tri krat tak nahlas, potom naraz zacne blikat cervene svetielko a zacne veeeelmi nahlas signalizovat.

svetlankat
17. aug 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre