Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
11. okt 2010

@cukruska1920 daj spinal, aj ja som ho mala a bolo to fajn...ja som nechcela celkovu a bola som rada..

raa2
11. okt 2010

@cukruska1920 a mozes sa hybat, mna postavili rano o 6:30 na nohy a maly sa narodil 2319 , o polnoci som odisla zo saly, do rana poriadne nespala, co som sa tak tesila... a hlavne ako blumka pise hned som ho videla a to bol nezbudnutelny pocit.

inak baby ja nic nestiham, noci otras, maly sa budi aj 10 krat, furt mrnka, ale cez den mi pospi konecne aj hodinku a pol, dokonca aj dve. a dnes zaspal az o 22 a to som ho od pol 9 nosila na rukach!! dala som ho spat o pol 20, o 20 uz bol hore a ani za svet spat, len nervacil, natahoval sa, plakal, kopal nohami...dufam ze aspon do 1 pospi 🙂

olifcek
11. okt 2010

babyyyyyyyyyyy
30.10.- 31.10. sme tuuuuuuu

http://www.rancuedyho.sk/index.php?id=12#

byva nektora pobliz? budeme v namestove pocas dna 😉

olifcek
11. okt 2010

@svetlankat vies mi pujcit autosedacku na ten vikend?

olifcek
11. okt 2010

jaj, saq to orava, tam jedine s @blumka sa mozem stretnut, ze, hehe

blumka
12. okt 2010

@olifcek, a co tam? kebyze si skor dala vediet, tak som tam 😉 poriadne sa oblecte budde tam uz kosa 😉

olifcek
12. okt 2010

@blumka ked ja hned jak to mm navrhol, som to tu napisala x;o)

laxity
12. okt 2010

dobré ránko 🙂

tak som vás dočítala a už viem, že kaše dávať nebudem radšej si urobím svoje ak mi vôbec bude chcieť papať 🙂

a obliekať už tiež budem menej...už keď sme boli včera poobede vonku som dala tenké pančušky, legínky, tenisky a na vrch, body s dlhým a mikinku a háčkovanú čiapku prípadne prikryjem dekou 🙂

@zoska ty dávaj bacha na seba 😉 , skús oddychovať viac ak sa ti dá 😕

baby dávate vankúšik detičkám alebo spinkajú stále na rovnom v postieľke? ďakujem 🙂

laxity
12. okt 2010

@olifcek vyzerá tam vyť krásne 🙂

laxity
12. okt 2010

@svetlankat a všetkým ostatným všetko najlepšie prajem 🙂

blumka
12. okt 2010

@laxity do 2 rokov tusim by mal spat na rovnom 😉
@olifcek tak si to tam uzite, aj ked asi krajsie by tam bolo v lete...

laxity
12. okt 2010

@blumka oki ďakujem moc 😉

andrea2603
12. okt 2010

ahojte 🙂
Liv ďakuje za gratulácie včerajšie, dnes je Lele doma, nechcela ísť do škôlky, tak sa jej idem venovať.

maculik
12. okt 2010

Dobre ranko 🙂
@zoska skus si kupit aj magnezium. Mne ho dr poradil na zaciatku, ked Petrik maval koliky a ja som nespala viac, ako 2h za noc, a to trvalo 6t. Jasne, ze spanok to nenahradi, ale pomahalo to trochu. teraz uz mam asi 6t pauzu, lebo som si myslela, ze Petik zacne lepsie spavat, ale uz mam kupene nove balenie, lebo som len mala velke oci a nic z toho, stale spime zle 😝 Tak vyskusaj.

@laxity nemali by spat na vankusiku, cim dlhsie na rovnom, tym lepsie.
Napr.Adelka si tak zvykla na rovnom, ze ani teraz vankus neznesie, ked si ho aj vecer vypyta, tak o 2h, ked ju idem pozriet, tak uz je preveseny cez postel alebo vyhodeny na zem. Spava stale na rovnom. Ja bez vankusa spavam doteraz, je mi tak lepsie.
Takze zatial davat nemusis 🙂

maculik
12. okt 2010

@svetlankat noo, to bolo minuly januar, asi 2t tu takto bolo, krasa a hlavne nezvyk, ze sa to hned neztopilo.

@alex a ako na strajku? Bolo vela zien?

@raa2 uf, vidim, ze aj ty mas narocne noci... Nejdu mu zubky? My tiez noci otras, uz to tu ani nepisem radsej, lebo by som sa kazde rano len opakovala 😀

dnes ideme cez obed s mm do Bonnu pre zalohu do jedneho foto obchodu, este na jar sme tam nieco pre segrinho frajera objednali a doteraz neboli schopni to zohnat, pritom vraveli, ze do 2mes najneskor to bude. Ani sa nikdy neozvali, vzdy sa mm musel chodit pytat, uz sa minule nastval a strasne im vynadal, tak musim ist teraz ja, lebo nechce tam po tom vystupe ist on, aby zase nevybuchol 😅 Tak sa tam rovno aj naobedujeme, ked uz si takto vyjdeme 🙂

svetlankat
12. okt 2010

@olifcek chces autosedacku alebo vajko?

svetlankat
12. okt 2010

@laxity dakujeme

maculik
12. okt 2010

@njonja @svetlankat vsetko naj k 8.mesiacikom 😵

dala som nove fotky do albumu
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

aj som poklikala na priatelov, ale neviem, ci som na niekoho nezabudla, ked tak potom kliknite 😉

svetlankat
12. okt 2010

@maculik dakujeme

svetlankat
12. okt 2010

@maculik krasne foto, adelka aka futbalistka, petko zubacik. Ta priroda a koniky, aj ja by som sla na taku prechadzku.

svetlankat
12. okt 2010

@njonja vsetko naj naj naj

svetlankat
12. okt 2010

je mi to cudne ale my uz od deviatej spime,

zucana
12. okt 2010

@njonja @svetlankat vsetko naj k 8.mesiacikom

my zas vymyslakujeme 😅

matesl
12. okt 2010

@raa2 aj my mame tazke zaspavania...ja dufam ze je to este zo soplov, a ked prejdu bude kludnejsi, tiez nervaci a co mi je divne odmieta vtedy aj prso... 😨

matesl
12. okt 2010

@zucana k tomu stretku, mne je jedno kedy len stredu a piatok chodime plavat to s nim do nakupneho centra nepojdem, bo naposledy mi tak prechladol 😖

matesl
12. okt 2010

@loginka aj mne vsetko mm vybavoval 😎

lenica81
12. okt 2010

ahojte...

@avaka to su cisto iba instantne ciste kase... ja som mala namrazene mm, ale doslo... kamoska to robi vo vode a ovocie k tomu... osve je to dost ble... 😝

dorotka2
12. okt 2010

Ahojte babenky, po dlhsej dobe sa ozyvam, Viki je chora, teda ma len sopliky, ale stale nervaci, grcka, tak ako @matesl Risko. Aj zubale nas asi trochu trapia, obcas, ked kuse do hryzatka, zaplacka pri tom.
Co sa tyka stretka @zucana @matesl, ja by som navrhovala pondelokako naposledy s maculik, tonam asi vsetkym vyhovovalo,nemali sme plavanie ani nic ine. A treba sa skor dohodnut, aby aj @maminka mohla zostat dlhsie amozno aj @zoska s Nelkou sa zastavit. 🙂
@zoska davaj si na seba velky pozor, si pre Nelku to najdolezitejsie co ma. Oddychuj,ked oddychuje ona, aj ked sa to nie vzdy da, no aspon to treba skusit.
Vsetkym oslavencom, ci uz dnesnym, alebo vikendovym zelam vsetko len to naj. 🙂
K pokrokom deticiek gratulujem. My uz stvornozkujeme, ale stale len dozadu ako racik. 🙂 Je strasne zlatunka a dopredu jej to stale nie a nie ist. Uz si aj pekne sada, vcera nas doktorka pochvalila, zekrasne sedi, pekne vzpriamene, tak ako sa ma,pre istoto som zasla, nech ju pozrie,no su to len sopliky, nastastie nic nema napadnute, ani dychanie ani hrdielko cervene.

zucana
12. okt 2010

baby tak moze byt pondelok 25.10. poobede????

lenica81
12. okt 2010

@zucana u mna moze... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre