Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
22. nov 2010

dobre ranko 🙂
@katka888 ja pouzivam, neviem, ci to maju aj na Sk, ale tu sa to vola Vernel Sensitive. Ale napr.minule nemali, tak som kupila Lenor Sensitive, ale ten mi nevonia.
ja uz periem vsetko spolu a len tieto Sensitive avivaze pouzivam na vsetko. A v pohode 🙂

@olifcek 😀 olivka tomu uz aspon rozumie, ale ja ked zacnem robit nonono,tak Petulik sa straaasne zacne rehotat. proste nezajem 😅 🙂

jaja32
22. nov 2010

ahojte, u nas noc klasika o 5.30 sme papkali a potiahla este do 8.10 h.
@olifcek vy sa tusim s braskom podabate 🙂 ...citala som clanok v novo case

maminnka
22. nov 2010

@zucana nepripadaj si vobec ako vyvrhel... vseobecne si myslim, ze mate zdravsie maso, mas moznost zohnat biokvalitu, takze nemas si co vycitat. Aj ked neplanujem este natalke bravcove davat, jedava uz napriklad uhorky a papriku, za co by ma tu mozno tiez niekto ukamenoval 🙂 a ryby, tie sa u vas bezne davaju... aj ja by som rada dala, ale neverim kvalite tunajsich ryb :(

jaja32
22. nov 2010

@maminnka uhorku cerstvu a papriku? nerobi jej problem? ked nie, tak preco nie

lenica81
22. nov 2010

@maminnka to aj mna zaujima, cerstvu uhorku a papriku... lebo mne pride take nezazivne, ked papa len chlieb s maslom... 😅

jaja32
22. nov 2010

@lenica81 maslo rastlinne alebo riadne mnamkove 🙂 lebo ja take rastlinne nie...

maminnka
22. nov 2010

@jaja32 @lenica81 ano, cerstvu... vobec jej to nerobi problem, chuti jej to a nikdy som nespozorovala nejaku reakciu.

jaja32
22. nov 2010

@maminnka super, len my s dvoma zubkami by sme to asi len hltali 😀

maminnka
22. nov 2010

@jaja32 aj nasa ma len dva spodne zubky 🙂

zucana
22. nov 2010

bre ranko tak noc super...od 21.30 do 9.30 a papalo sa o 24.00 a o 7mej 😉 podla mna tie homeopatika zaberaju
no a jedli sme bravcove na veceru tak asi nebolo tazke 😀 ale dojeme ho uz my a viki dam az po 2.roku teda aj ked cakam este odpoved kamosky pediatricky (@blumka ona je pediatricka prave v USA 😅 )
no a ja tiez kukam ze co tu davaju jest ale vzdy si robim taky prieskum a porovnavam s SK ale to bravcove mi nejak uniklo 😕
@maminnka mas velku pravdu v kvalite...ale vsetkych potravin.....ja sa normlane hanbim ale na SK sa malej bojim varit z veci zo supermarketov 😔 tu v tomto bio obchode vedia co to prasa jedlo a kolko zilo.....ten emsiar prosim pekne....

lenica81
22. nov 2010

@zucana ake homeo davas malej... si pisala, ze kvoli zubkom... 😕

maculik
22. nov 2010

@zucana a ake homeo pouzivas na zubky, prosimta? A su to len na zubky, ci na take celkove ukludnenie? Diky 🙂

@maminnka a ako jej davas tu zeleninku, na drobno pokrajanu a ona papa? Lebo ja som rozmyslala nad uhorkou, to podla mna nie je alergen, je to podobne cukete, tak mozno by to spapal.

lenica81
22. nov 2010

@maculik ved presne, sice uhorka nafukuje, ale hlavne supka, tak ked osupem a jadierka vyberiem, mohlo by to ist...

katka888
22. nov 2010

@lenica81
nejak to ide..... jediny "problem" je unava, ze sa nedospim a cez den nevladzem nic robit, tak sa mi kopi pradlo, byt nie je najlepsie popratany, ale podla mna sa to skoro zlepsi. 😉

lenica81
22. nov 2010

@katka888 myslim, ze si pisala davnejsie, ze ste malu naucili samu zaspavat... to by aj mne bodlo, lebo Vilko sa nevie ulozit, a ked ho dam do postielky, aj ked je uz nalomeny, zacne sebou kyvat - hlavou, ruckami, nohami a zacne plakat, tym padom sa preberie... ☹ hadam mu to prejde, lebo ked otehotniem, tak velmi ho nebudem moct na rukach nosievat... 😢

zucana
22. nov 2010

@maculik vola sa to camilia je to len na zubky a su to kvapky....ked chces mozme ti to kupit ked to uz vas nemaju...
http://www.eurosalus.com/scelti-da-es/prodotti/...

inak uz davam topanocky ked uz zacina chodit?

olifcek
22. nov 2010

@zucana ved topanocky uz davnejsie nosite, ci?

katka888
22. nov 2010

@lenica81
😀 😀 😀
uz to neplati, boli casy, kedy som ju dala do postielky a zaspala sama, ale potom zacala zaspavat pri kojeni a uz mi sama v postielke nechce byt. spravila som chybu, ze som ju nechala zaspat pri kojeni, pri druhom to budem musiet skusit od zaciatku so zaspavanim v postielke

blumka
22. nov 2010

@zucana, hej viem raz si spominala o tej kamoske..tak uvidime co ti ona odpise..sama som zvedava 😉 a o tej kvalite mas teda pravdu...preto sa snazim aspon to maso pre juli kupit z domaceho chovu aj ked nie vzdy sa to da... a keby sa aj naslo nejake kvalitne bio ako ty vravis ze aj vedia co prasa jedlo, tak si nechcem predstavit tu cenu 🙄

tak baby, uhorku mozem skusit?

maminnka
22. nov 2010

@zucana ved prave, ani ja jej nevarim zo surovin z nasich obchodov, nakupujem v Rakusku. A veru sa to vobec nehanbim povedat. Nase obchody na kvalitu nehladia, zaujima ich iba cena.

@maculik papriku jej nakrajam na drobne kusky, uhorku - osupanu - si odhryzuje sama, jej chutia hlavne tie zrniecka a štava.

olifcek
22. nov 2010

neviem. Bio je snad vsade bio. Zatial neriesim, kupujem kralikov domacich a hovadzinu z masiarne.

avaka
22. nov 2010

@zucana ,urcite si nic nepokaslala s bravcovym,ve u Vas je vela veci inak...a kocky maju pravdu,ze mas aspon kvalitu,ja ked si predstavim,ze malej davam vsetko kupovane aj zeleninu... 😔 ,okrem jablk..
@katka888 ,ja nedavam avivaz
@maminnka ,tu uhorku by som aj ja skusila,kdesy som nasla,ze uz mozme,potom,ze od roka...a rajcinu este nie?

olifcek
22. nov 2010

my stale v posteli. Ja na ibu, neskutocne bolesti mam z menstruacie a silne krvacanie. Pred porodom to az take nebolo. Moj pokladik Oliv akoby vedela, ze mi pomoze hajanie. Cucka a dudluje ale to neva. Hlavne, ze este haja.

olifcek
22. nov 2010

@avaka paradajky po roku.

zucana
22. nov 2010

@olifcek ALE NIE NA DOMA

raa2
22. nov 2010

ahojte!
my sme uz konecne doma, boli sme v ziline, tak som moc nestihala, skusim vas trosku pocitat, ked bude maly spat, som uz v strehu, neobsedi na mieste, len beha ako besny, vsetko ho zaujima, sufliky, skrinky otvara, obrus taha , no sranda velika 🙂
baby ste tu riesili kalendare, chcela by som vas poprosit, ci by ste mi link neposlali, tiez chceme dat urobit zo par kuskov. dakujem, potom ked pocitam tak hadam aj viac zapojim 😉
dakujem

avaka
22. nov 2010

@olifcek
@olifcek ,dik,aj som si myslela... 🙂
Ela mi spinka,neskoro zaspala,je to neslo akosi...navarene mam od vcera,pocasie otrasne-prsi,neviem,ako pojdeme von poobede... 😒

zucana
22. nov 2010

@olifcek vitaj v klube...som na tom rovnako len viki lieta kade tade....spat pojdeme snad za pol hodku....
a prosim pekne mame novu zabavku ...leti k balkonovym dveram psotavi sa a olizuje sklo 🙄

olifcek
22. nov 2010

@zucana ak sa jej nesmyka a doslapuje na cele chodidielko, asi bych nedavala. Cakam, co baby poradia, lebo o cca mesiac i my riesit budeme, myslim. @avaka my klasika kratko po polnoci sme sli

lenica81
22. nov 2010

@zucana 😀 som kukala, tak u nas na SK to v ponuke boiron nema, tu camiliu... to je vytazok z rumanceka... taliansky zatial neviem... 😉
ja som Vilka supla na balkon, lebo bol time a on by mi tu este skucal pol hodku a na rukach by som ho nosila, a takto bol do 3 minut tuhy...
povysavala som a umyla podlahy, teraz vegetim, ale nie na dlho... od 10 spinka, tak zachvilu cakam budicek... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre