Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. dec 2010

@lenica81 mame zakladne... ja za 12, ci 13eur... ale take, mimo kyblika, pastelove, maju za 7 eur, ci jak a je ich 24ks... no kukam, ze fajne marze maju, grrr

raa2
20. dec 2010

@olifcek niee nedam, uz len tie klieste mozno, to je vsetko. ani na tbc nedam zaockovat 😉 ako oslava?

@maculik ta muz dostal 😀

lenica81
20. dec 2010

@olifcek ale napr. lamaze maju v tescu veeeeeeeeeeelmi lacno... aj oproti netu... 😉

lenica81
20. dec 2010

@maculik hlavne ze vobec poletite... ale mm jaky sibal... akoby si nemala dost stresu a starosti... 😅

raa2
20. dec 2010

@maculik inak dobre ze si napisala ze stretko je v stredu, ja som bola v tom ze ideme zajtra 🙄

zucana
20. dec 2010

baby a jak sa dostat narychlejsie do toho hopsasa a ako obleciete malych ved pojdu iba v aute a do HOPSASA 😅

kika58
20. dec 2010

ahojte dievcata, vsetko naj.... pre vsetkych oslavencov ale hlavne pre prveho rociacika Olivku, takze vsetko krasne a hlavne vela, vela zdravicka a nech s teba maju rodicia stale taku obrovsku radost 😅 😅

@olifcek ste sa tu bavili o ockovaniach proti kliestovej encefalitide, tak ja som rozhodnuta Ivanku dat zaockovat, pretoze tiez zijeme v oblasti kde je velmi vysoky vyskyt nakazenych kliestov, a nie je pravda, ze pomahaju vitaminy skupiny B a ani to, ze ked sa vytiahne do 24 hodin tak nic nehrozi, viem to preto , ze som si to sama zazila 🤐 uzila som B a kliesta sme vytiahli do par minut od prisatia a aj napriak tomu som mala kliest.encefal.., takze ja neverim tym vraj.....

kika58
20. dec 2010

a ozaj zabudla som nejake infosky o nasej princeznicke, takze vazime 9,2 kg, meriame 73 cm, mame 6 zubov a stvornozkujeme, chora este nebola nastastie ale je pravda, ze sa stranime vsetkym nakupnym centram a velkym kolektivom, a Ivanka ma strasne rada male deticky, uz ich viem aj volat, ze baaabo, krici, ked niekde vidi dietatko 😀 😀 a najviac sa jej lubia taky 3-4 rocny chlapci, to mi ide z narucia vyskocit ked ich vidi 😀 😀

lenica81
20. dec 2010

@zucana podla toho odkial pojdes... ja ho obleciem dlhe body, tenky svetrik, nakrcnik, ciapocka, puncochy, ponozky, rifle tenke, capacky a sup do overalu... neviem, ci to nie je na prizemi a ci maju podlahove kurenie netusim... takze asi tak...

lenica81
20. dec 2010

@kika58 jaka naradostena mala... a paradne miery... 😎

kika58
20. dec 2010

@lenica81 ona je velky smejo 😅 , a uz vie ako ma pozovat pred fotografom 😵

lenica81
20. dec 2010

@kika58 tak to mas stastie, nas ma vacsinou vyraz zobudenej princeznej Fiony... 😀

lienka2
20. dec 2010

baby potrebujem poradit, kupili by ste overal bez kapucne?

olifcek
20. dec 2010

@lienka2 za aku cenu? ak do 5 eur tak jo, inak ee x;o)

@b;umka @svetlankat @lienka2 ja som vcera vecer malicku pred kupkanim, po kake, odvazila, ze nech vieme, kolko vazila na 1.rocik, a malaaa 9550g, cize to vyzera tak, ze opat mi priberie za 37dni cca 1.5kg 😵 😵

lienka2
20. dec 2010

@olifcek za 8 🙂

lenica81
20. dec 2010

@lienka2 skor nie... 😉 lebo by fukalo za krk... 😅

@olifcek tak to jej ako uklada... moj papkac plno je a kam to mizne... 😅

lenica81
20. dec 2010

idem ja fuc... dobru noc... 😔 nerozpiste sa velmi... 😉

avaka
20. dec 2010

ahojte 🙂
Zoska,chudatko nelka,pekne ju to rozhodilo,dufam,ze uz teplotka nie je a bude cim skor fit,myslim na Vas..
@svetlankat,ako si na FB?
@maculik,no tiez by som mala nervy..ale aspon ze to bola len nachytavka.. 😀 ,nasa kamoska mala dnes priletiet na Vianoce domov a neletela.. 😒 ,takze sviatky zostavaju v Anglicku...je to hrozne s tymi letmi..

baby,mala ma stale tak suchu pokozku 😔 ,chudatko,mne sa to nechce verit,ktovie co to ta dr.v tej krvi zistovala,dnes ju aj hlavka tak svrbela,nervozna bola..cervene flaky tam mala....som myslela,ci nie z hrozna,ale ma napadlo,ze aj vcera si ju uz skrabala,dala som jej fenistil,tak uz asi lepsie,ale riadne nervozna z toho chudatko...a zajtra mame ockovanie,mozu ju zaockovat?nebude to este vacsia zataz na organizmus? 😕

svetlankat
20. dec 2010

@lenica81 my mame zakladne, tie boli s cervenym vrchnakom,s modrym vrchnakom sa mi zdali pastelove a bola tam aj ruzova, my ruzovu nemame

olifcek
20. dec 2010

@lienka2 aka znacka? mas foto? nemusi fucat za krk, das cosi pod overal so stojacikom a vybavene x;o)ale za 8 uz kupit aj s kapucnou x;o)
@lenica81 ja Ti neviem ani... ved Oliv sa vkuse hybe, menej haja... chi... a aj pravidelne kaka x;o)

olifcek
20. dec 2010

@avaka daj jej do kupela oilatum olej alebo balneum hermal plus

avaka
20. dec 2010

@olifcek ,pekna vaha 🙂
ja som dnes malej uvarila,druhe rzmrazila a nezjedla nic,asi len 2 lyzicky 😒 a najhorsie je ,ze jej aj ovocie prestalo chutit

olifcek
20. dec 2010

@avaka mozno ma taku pokozku kvoli zime, ako rocnemu obdobiu...

avaka
20. dec 2010

@olifcek to pouzivame a natieram ju este dokladne rano aj vecer..aj cez den niekedy,ked sa skriabe,vcera sa sa az do krvi.. 😔

olifcek
20. dec 2010

@avaka my sme posledne dva dni papali len tri prikrmy denne, inak zvykneme aj 4, ale len po cca 140g az 200g, ked si popyta este... x;o)

avaka
20. dec 2010

@olifcek dr.tvrdi,ze v krvi alergia nevyskocila...ja neviem,co mam robit,ako to zistim...

olifcek
20. dec 2010

@avaka hm... nenatieraj ju tym, daj jej to len ako sprchac... v popise aj pisu, ze kolko smies dat, ci sa nesupe kvoli tomu oleju, hm?

olifcek
20. dec 2010

@avaka podla mna krv je rozhodujuca... ale boli ste tam, ked mala malicka suchu pokozku, ci, ked jej to preslo?

avaka
20. dec 2010

@olifcek ,mne rano zjedla raz lyziciek jablka, s bananom nechcela...obed 3 lyzicky,potom hrozno a trosku kase...ja mam pocit,ze len chystam a ona nic nezje.. 😔 co som varila zjedla 1 lyzicu a vyplula..dufam,ze a to zlepsi..

blumka
20. dec 2010

@lienka2 nemusi fucat za krk, teda ja davam malej sal dookola aj cez pusu, takze ma skryty aj stojacik na bunde aj usta trci len nos.. mozno skus vyjednat nizsiu sumu, nech spustia ked nemaju kapucnu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre