Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
4. jan 2011

@jaja32 a to ste pytali tymianovu mast, alebo to ma nejaky nazov... 😕

raa2
4. jan 2011

@blumka ja tiez mlieko nepijem a ani som NIKDY nepila, nemozem ho ani citit. fuujj. a co k tomu acidku si mi nenapisala 😒

blumka
4. jan 2011

@raa2 pisala 😀

lenica81
4. jan 2011

@raa2 napisala... skusim aj ja mu kupit... ale ci ho dostanem do nho inak ako lyzickou...

idem ja fuc... pekny vecer a dobru... 😉

raa2
4. jan 2011

@lienka2 mne len cajik, vodu a z casu na cas mu davam taky napoj od baby love, taky hruskovo hroznovy napoj, iba ten mu chuti...

blumka
4. jan 2011

baby, tak som dala juli ten olej na hrdielko..to bola kovbojka...mm drzal ruky, terezka sa posadila juli za hlavu a spievala jej, aby juli vykrutila hlavu do zadu a ja som rychlo obalovala hrdlo 😀 ale chudatko moje, spala by uz davno ale vzdy ked zaspavala zacala kaslat...asi 20x sa tak stalo az konecne zaspala hlbsie...a ja blba som zabudla jej zdvihnut matrac... ☹

jaja32
4. jan 2011

@blumka juj, chudatko, nech sa jej ulavi

raa2
4. jan 2011

@blumka dikes, ja slepec som, bolo to na strane predtym 😉 dakujem, vyskusame, dam mu to do flasky na mlieko alebo do toho avent pohariku so sosacikom?

blumka
4. jan 2011

@raa2 tam kde mu to pretecie 😀 je to dost huste tak vyskusaj..
a tu je jeden z clankov o mlieku..mozno trosku extrem ale bez vetra sa ani listok nepohne 😉 http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=40124

blumka
4. jan 2011

@jaja32 dakujem...poobede ked spala tak vobec nekaslala, doobedu stale aj ju to zobudilo..tak uvidime aka bude noc..som prirpavena ze sa nevyspim ae dufam, ze sa jej to bude zlepsovat ked uz ma lieky

raa2
4. jan 2011

@blumka ja som zase husacie sadlo malemu natierala, ale to som mu davala na priedusky, lebo tak tazko dychal... to mu zabralo. skore uzdravenie tiez prajeme.

zoska
4. jan 2011

@blumka ok dik 😉 akurat dnes mi mamina doniesla vanilkove acidko, nech jej skusim davat, ale som sa bala...no ale kedze za actimelom sa ide zabit a acidko ako som sa prave dozvedela moze, tak vyskusam zajtra 😉

a k tomu hrdielku som ti uz nestihla, ale ja by som malej asi plienku nedavala navrch ale len satku alebo platenu vreckovku...je to mensie a lepsie sa to bude davat na taky krčik

blumka
4. jan 2011

@zoska ved to, ale ked nemam doma take vreckovky ani satky..ale som plienku rozstrihala...a taky stvorcek ako stvrtina plienky som jej previazala potom na hrdlo 😉 ale dakujem 😉
@raa2 mast som aj ja davala..ale terezke..ale to bolo take mastne, hnusne a vsade 😅

jaja32
4. jan 2011

@blumka a kazala ti aj poklepkavat po chrbatiku? Znamej to kazala aj detska, ale aj v nemocnici .... jej casto mava dcera laryngitidu. To aby sa hlien neusadzoval. Ja malej poklepkavam vzdy, ked ma sopliky. Viem, ze nemate laryngitidu... to len preventivne.

lienka2
4. jan 2011

@blumka tak teda extrem v niektorych vetach toho clanku riadny.. ma rozculili trocha, ale .. 😅

blumka
4. jan 2011

@jaja32 nie to mi nehovorila...a to ako? ked kasle, ci len tak hocikedy ju klopnut? 😅
@lienka2 😉

jaja32
4. jan 2011

@blumka hocikedy, prstami po chrbatiku, akoby si hrala na klavir 🙂 ja som to robila vzdy, ked som mala malu na rukach

lienka2
4. jan 2011

@blumka ja len neznasam take reci ze deti na UM su pomalsie vo vyvoji a budu mat hrozne nasledky zato ze piju UM 😠 ma to stve o to viac ze som si UM nevybrala dobrovolne, ako ani ty ci ine mamicky ktore by chceli kojit ale nedalo sa.. 😔 taka co kojit nechcela, tak tej mozu napisat cokolvek a nebude ju to trapit.. 😅

blumka
4. jan 2011

@jaja32 tak budeme zajtra klopat...
uz place bezim

raa2
4. jan 2011

@blumka ja som mu na to dala kapestnicek a pekne drzal 🙂
@zoska davas actimel do flasky alebo ako?

jaja32
4. jan 2011

@lienka2 mna take tiez stve.... ja si myslim, ze vsetky deticky su sikovne bez rozdielu ci su kojene alebo nie. Ja nevidim rozdiel.

zoska
4. jan 2011

@raa2 davam do poharika s kvapkajucim makkym naustkom 😉

inak dnes som citala na FB ze @laxity bola s malou v nemocke s laryngitidou, ze v sobotu sa zacala dusit 😕

lienka2
4. jan 2011

@jaja32 🙂 vsak @blumka to sem dala nie preto aby ma nastvala 🙂 si nebudem vsimat take clanky, ani som ho nedocitala.. radsej 😀

raa2
4. jan 2011

@lienka2 to o tom kojeni a UM som este nepocula, to pocujem prvy krat...len raz by mi take nieco niekto povedal, tak by som ho poslala kade lahsie 😉

zoska
4. jan 2011

@raa2 ale ma to len 100ml a ked to vypije tak zacne plakat ze este chce, ale nemozem , teda nechcem jej dat viac, predsa len odporucena davka je jeden na den aj pre dospeleho , kvoli mnozstvu bakterii...tak zasa aby z toho nemala hnacky, ale zajtra skusim to acidko a ak je zachuti, tak super

blumka
4. jan 2011

baby, no ja neviem, ale ja som bola kojena len par dni, mozno tyzdnov a myslim si o sebe ze nie som nejaka zaostala 😅
@zoska coze? joj chuda natalka...mne toto presne vravela lekarka, ze ju mam velmi sledovat, ze to nevyzera na laryng. ale predsa, ze mam byt stale pri nej hlavne ked spi aby som pocula

lienka2
4. jan 2011

@blumka 😀

raa2
4. jan 2011

@lienka2 som tiez ten clanok zacala citat, cista somarina, kukni dole na tie posty co tam ludia napisali 😀 tie su zabavne 😉 ozaj to nejaka chudera musela napisat...

raa2
4. jan 2011

@zoska viem ze je to take malicke, vyskusam aj ja..a tiez aj acidko 😉
@blumka aj ja som bola kojena malo, ani nie mesia a tiez mi nic nechyba, to pisala nejaka chudera s IQ hupacim konikom...myslim ten rozvoj a to, dalej som uz radsej necitala....

blumka
4. jan 2011

joj, baby necitajte o um..o kravskom mlieku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre