Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
4. feb 2011

@matesl @avaka
tak to nam spali rovnako, aj Petik zaspal par minut po 11 a do 13h. Akurat u mna uz nehrozilo ho uspat, lebo vykrikoval po stojacky a ociska dokoran mal.

Ani sa mi nechce do toho vetriska, tak fuka, ze stromy ohyba... asi pojdeme len pre Adelku a odtial nie cez nemocnicny dvor domov (co je s detmi asi 3-4min), ale dokola po ceste, to je asi 15min.

@olifcek veru, fajny 🙂 Je aj menej sladky, mama ked tu bola, tak si nevedela zvyknut, lebo jej neslo dochutit tak, ako normalnym cukrom 😀

maminnka
4. feb 2011

v DM maju fajn tu vegetu, kupujem pre svokru. Ja castejsie odtial vyuzivam sojovu omacku, je bez chemie a ozaj velmi chutna.

avaka
4. feb 2011

@lienka2 , 😀 ,no co,povedia na rovinu... 😀
@maculik,tak mala spala od 11 do 14:10 😕 😎 tak by mohla stale
teraz papala uz obed,lebo tesne pred spanim mala desiatu vsetko rozhadzovala,tak som jej davala ja do ust a zjedla vsetko,uplne super,teraz som jej pustila spievankovo,som sa aj najedla,a ona stoji a kuka a robi leva ....hada...uz prisla a hupe si svojho kona 😀
imeme potom po obchodoch..

olifcek
4. feb 2011

@avaka nas bavia magnetky na chladnicke x;o) kym sa s nimi hra a vravi mi taaaak, a daaaa, a podobne, tak stiham nachystat papanie aspon 🙂 ide jej to krasne s tymi magnetkami, velkymi i malickymi x;o) uz prisla i na to, ze ked ich spoji ciernym dokopy, tak budu drzat i mimo chladnicky 😵 😵 😵 deticky su teraz uzasne intelignentne a sikovne, perfektny vek 🙂

svetlankat
4. feb 2011

@olifcek mne sa tiez velmi paci, ako vsetko objavuju, Miske ked sa nieco podari, tak sa tvari tak strasne hrdo, no uzas

olifcek
4. feb 2011

@svetlankat zeee? a ked ju pochvalis, tak ma tiez velku radost, vsak? uzasne chvile toto x;o)

raa2
4. feb 2011

@olifcek je tam sol, som si to az teraz vsimla 😕 , ale neva, ved dava iba stipku a yo le minuly tyzden som xacala davat a nepouzivam kazdy den.kolko stoji na slovensku trstinovy cukor?

olifcek
4. feb 2011

@raa2 vies, ze presne neviem? ale zvykneme kupovat tento
http://www.ekotrendmyjava.sk/sk/produkty/sladid...

alebo tento, len mi pride tmavsi, co kupujeme
http://www.bio-obchod.sk/produkt-1039/cukor-trs...

laxity
4. feb 2011

@lolka ja som ešte nevarila 😅 ale mm už otravuje, tak ak budeš spokojná prihoď recept 😉

@avaka pekne ste spali super 🙂

@maminnka dobre vedieť o tej vegete a sójovej ja takéto fakt môžem 🙂 , ja si zvyknem robiť mastený chleba s cibulou a na to sojovú omáčku 😀

je to úžasné sledovať naše detičky, ako všetko objavujú, spoznávajú, opakujú hlavne...Naty dnes chytila auto a šla s ním a že brmmm brmm 🙂 a to prvý krát držala v ruke to auto 🙂 asi z prechádzok pozná 😀

raa2
4. feb 2011

@olifcek ja som ho minule chcela tu v AT kupit, len som nevedela ci sa oplati tu alebo na SR, tu vychadza 1,99 EUR ale kilo. ale zase neviem ci je bio...

laxity
4. feb 2011

@dorotka tak s mm ideme v pondelok tiež do tej BIPA do Hainburgu, tak sa možno uvidíme chceme ísť ráno, keď má Naty prvý spánok okolo 9.00 🙂

lenica81
4. feb 2011

@laxity nasa je @dorotka2... 😉

lenica81
4. feb 2011

@laxity pocuj... a mas uz bipacard... alebo sa to da na pockanie vybavit... to je otazka aj na ine baby... myslim @matesl, @raa2, @dorotka2, ktore chodite nakupovat... 😕

laxity
4. feb 2011

@dorotka2 tak s mm ideme v pondelok tiež do tej BIPA do Hainburgu, tak sa možno uvidíme chceme ísť ráno, keď má Naty prvý spánok okolo 9.00

@lenica81 😕

@lenica81 jojo mám kamoška mi požičia a tam si hneď vybavím 🙂

dorotka
4. feb 2011

@lenica81 dakujem.

laxity
4. feb 2011

@dorotka som sa ospravedlnila IP 😉

lenica81
4. feb 2011

@dorotka uz si davam pozor... 😅

maculik
4. feb 2011

Ahojte 🙂
drobci spia, mm isiel hrat futbal a ja si po 100rokoch varim parky, hrozne som na ne dostala chut, tak som si bola kupit a so zemlou, maslom, postruhanym syrom a paprikou 😵 Len som zabudla horcicu, ale tak nejako prezijem :D

olifcek
4. feb 2011

@maculik my sme si urobili zivansku a fakt sa podarila mnam x;o) krupicka bude zajtra, dnes sa nam nechcelo do obchodu 😀

laxity
4. feb 2011

@maculik mňam párky, ja také môžem a s dijonskou horčicou 🙂, ja som robila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7901 strašne to máme radi 🙂

maculik
4. feb 2011

@laxity mnam, to vyzera dobre a fakt rychle, mala by som vyskusat 🙂

laxity
4. feb 2011

@maculik úplne rýchle a super 🙂

njonja
4. feb 2011

Ahojte dievcence, boli sme na rocnej kontrole. Ziadne ockovanie - maly ma obstrukcnu bronchytidu - zapal priedusiek +nemoze dobre dychat. Takze inhalacie a zrejme aj ATB, ak sa cez vikend nepolepsi☹
Inac mame 80cm, 12 kil, poslali nas na alergologiu, pravdepodobne budeme tiez alergici...

laxity
4. feb 2011

@njonja 😔 to ma mrzí, dúfam, že sa to polepší a krásne miery 🙂 máš čo nosiť

olifcek
4. feb 2011

@njonja ☹ stale sa cosi lepi na drobca, ze? 😒

njonja
4. feb 2011

@laxity dakujem moja🙂 No, dufam, aj ja...stale mi je chory..... snad z toho raz vyrastie☹..
Nosit mam veru co, ale uz sa nechce moc, radsej bezka sam🙂 niekedy po 4, niekdy po 2🙂

lolka
4. feb 2011

@lenica81 ja mam bipacard. ked si ju vypitas, daju ti taku papierovu - hned si uplatnis zlavu,vypises formular a potom ti dojde domov taka plastova.

@laxity tak moja polievka dopadla celkom chutne, recept som nehladala, len som uvarila brokolicu, hodila do vody smotanu s mukou na zahustenie a sol. malej som nedavala, lebo nebola dost husta, nejedla by to. keby som mala viac casu, dala by som aj oprazeny chlebik.

njonja
4. feb 2011

@olifcek hej, je to na ho.....som uz taka trochu zdeprimovana z toho...

laxity
4. feb 2011

@njonja ti verím, veď čítam stále aj na FB...je mi to ľúto 😔 ale verím, že bude dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre