Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. jan 2010

baby pre mna pride muz a ideme este do jedneho obchodu pozriet na zlavy lebo chcem pre istotu este par dupiek ked budu mat nech nemusim prat ako sialena potom....
inak jaska ze schudneme...

lenica81
7. jan 2010

cafte, opat... tak u nas je to isty chlapec... ta vybava je neprehliadnutelna... 😀

ja zatial 9 kg... takze v poho... a brusko rastie ako z vody... takze mazem, mazem, hadam to bude ok...

raa2
7. jan 2010

blummka chudnut sa bude, to je jasne, dufam ze uz moc nepriberiem, komu sa to bude kciet zhadzovat 🙂 Inak 15 je podla mna stale v poho, su baby co priberu aj 25!!!to sa mne uz zda strasneeeeeee velaaaaaaa!!!!
Dufam ze po porode hned 8 az 10 zhodim, musim to vidiet optimisticky!!!

blumka
7. jan 2010

raa ja som pri Terezke mala 22kg

zoska
7. jan 2010

baby moja spoluziacka pribrala 34kg ...a strtla som ju 6mesiacov po porode a uz mala len kilo navyse

raa2
7. jan 2010

tak potom poho, a schudla si vsetko nie?moja mama tiez pri mne a aj pri bratovi pribrala 25 kil a potom to vsetko schudla rychlo. 😀

blumka
7. jan 2010

no 2 mi ostali ale teraz planujem zhodit vsetko aj tie 2 co ostali po Tete

maminnka
7. jan 2010

mne ostalo 10 kg, ktore som uz neschudla... tak dufam a popracujem na tom, aby som teraz zhodila aj tie!

maminnka
7. jan 2010

rozhodla som sa, ze malu nebudem balit nasiroko, pockame na prvu kontrolu klbikov.

garonka
7. jan 2010

babyyyyyyyyyyy olif je kdeeeeeeeee? chyba mi tu 😵

maculik
7. jan 2010

ja som pri malej pribrala 16 a neostalo mi nic, ale strasne mi ochablo svalstvo, ostala som taka mlandrava, makka. Takze teraz chcem, akonahle budem moct a citis sa fit, zacat cvicit pod dozorom cvicitela, aby som nechudla, ale spevnovala svalstvo. Len dufam, ze sa k tomu dokopem 😅

kocky, je na SK tiez ockovanie proti meningitide? Lebo ja som si myslela, ze toto bolo na dlho posledne ockovanie, no mame prist o 4-6t na to proti mening. Ze by to bolo tu povinne a na Sk nie?

katina2209
7. jan 2010

Ahojte babuľky tak ja som si celkom pekne zdriemla,ale už som asi hodku hore a odzdobujem stromček...
No inak ja som tiež hovorila,že to bude celkom sranda keby sa pomýlil mi máme všetko modré aj kočík a všetko také chlapčenské veci,ale som zvedavá... 🙂
Som zvedavá keď tu budeme písať,že už máme detičky na svete či sa nejaký doktor nesekol 🙂

katina2209
7. jan 2010

olifcek sa asi venuje malej olivke a nemá toľko času.... inak aj ja som bola zvedavá čo napíše o tom širokom balení predsa už je v nemocke čo jej tam povedali...

blumka
7. jan 2010

macu, nasla som na nete ze proti meningitide typu a a c nie je povinne, ale ze meningitidu moze sposobit aj pneumokok a to uz je povinne proti pneumokokom ...

maculik
7. jan 2010

blumka, tak neviem potom, preco to je tu. Musim sa na to spytat, ked budem volat v utorok o vysledky tej krvi. Lebo ved tu je pneumokok povinny uz davno, Adelka mala prvu davku este v 2008, par mes.po narodeni.

martulanr
7. jan 2010

ahojte ja len oddychujem vacsinu dna aby sa nam pôrod nespustil skôr

ked som odchadzala pri malom z pôrodnice tak hned 8 kg dole a to som pribrala 12 😉 a ostatne boli do mesiaca prec ale potom som zacala žrútit ako o zivot a nabrala som 5 😀
a teraz uz mam 14kg a pocitam ze este nejake kilečko pribudne 😀

u nas sa uz pohlavie neda zmylit su tam gulky ako svet 😀

a uz povinne balim veci lebo co ak nahodou sa v noci zobudim ze mi voda odtekaaa 🤐

blumka
7. jan 2010

ja som zbalena tak na polovicu, ale Juli este nemam zbalenu...tak mozno dnes vecer

martulanr
7. jan 2010

ja maleho este nemam nic to staci ked budeme odchadzat z pôrodnice

andrea2603
7. jan 2010

vy ste už skoro všetky prichystané do pôrodnice a ja mám nejak čas, vôbec sa mi do toho nechce pustiť 😒 . Dnes som kúpila síce 2 body, košielku, čiapku hrubú veľ.62, ale aj to len preto, že som išla pozrieť do obchodu, kde nakupujem Lenke a Brankovi a mali akciu, že 1ks tých mini vecičiek=1 EUR /pôvodne 6-7EUR/, tak celkom dobrý nákup🙂

blumka
7. jan 2010

my musime doniest plienky a utierky na ritulu a rukavicky..ostatne babu daju, tak aspon to musim hodit do tasky

andrea2603
7. jan 2010

dievčatá, tie čo ste rodili, nepoužívali ste po pôrode taký sprej, ktorý urýchluje hojenie zašívania? Ja som ho mala a neviem si spomenúť na názov, len viem,že tak na zeleno farbil nohavičky 😒 Nejak sa budem musieť v lekárni vykoktať, že čo chcem 😅

martulanr
7. jan 2010

andrejka zisti to to som este nepocula ja som chcela kupit homeopatika na hojenie ran

martulanr
7. jan 2010

blumka ja mam este napisane /kvapky do očí, lieh/ mast na ritulu a jasne ze plienky kvantum 😀 utierky plienky bavlnene 2

martulanr
7. jan 2010

blumka ja mam este napisane /kvapky do očí, lieh/ mast na ritulu a jasne ze plienky kvantum 😀 utierky plienky bavlnene 2

idem ten sprej pohladat 😀

martinaj
7. jan 2010

ahojte, konecne som vas docitala 🙂
ja budem tiez rodit v Ruzinove a od dnes som zacala pit malinikovy caj, je celkom v poho podla mna...
veci pre maleho uz mam vsetky, akurat pre mna si musim este kupit sietove nohavicky, mast na bradavky a ricinus comunis na mlieko 🙂

blumka
7. jan 2010

my nemusime mast ani lieh ani kvapky..a na co kvapky do oci?

martinaj
7. jan 2010

v ruzinove davaju aj porodnicke vlozky, aj par plienok na den pre babo, aj lieh, tampony sterilne, podlozky, aj mast na ritku 😉

andrea2603
7. jan 2010

martu, hľadaj, potom napíš názov. Bol fakt super, po sprche pokaždé nasprejovať a úžasná úľava 😵 .
A čo sú to tie sietové nohavičky?

blumka
7. jan 2010

aj tu v Ke ked som lezala v nemocke, ked nieco mamicky nemali pre babatka tak v pohode sestricky dali z erarneho...

martinaj
7. jan 2010

andrea ja som ich nosila po porode namiesto normalnych 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre