Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. jún 2010

@blumka je to na prve prikrmy....

blumka
23. jún 2010

no .len ak tam nie je slamka tak nemoze len tahat...nepojde jej nic

blumka
23. jún 2010

@zucana tak to je cudne... 😕 ak to je tazke tak tomu nerozumiem, ved babo by si malo vediet poharik chytit same...
a tiez naco tam je tazitko...tie prve pohariky su netecuce...netreba sa bat rozliatia 😕

zucana
23. jún 2010

je to od 5 mesiacov...ma to 3 nastavenia toku a je to ergonomicke a nevyleje sa nic...len je to trochu tazsie ...bola som to chytit tak nie j eto az tak tazke ale je tam tazitko dolu....

zucana
23. jún 2010

inak akoze sranda ze lyzicka je od 0+ a tanier od 3+

maculik
23. jún 2010

olif, aj ja by som to skusila nechat odmocit a potom opatrne zobrat. Alebo este olejom potriet.

rivatha, diky, vyzera to zaujimavo, musim vyskusat 🙂 No nam z pohanky robievala babka kasu, ale to bolo daaavno, uz aj vyse 20r, no a potom som to davala do prikrmov, kedze ryzu Adelka dlho nechcela jest (teraz ju miluje, ale nemozem ju casto davat, lebo zapeka ju z nej).
Davala som to ako krupky do polievky, ako kasicku zmiesanu so zeleninkou a/alebo maskom. Tiez je potom dobre aj pseno robit, malej to chutilo a da sa to robit na slano aj na sladko (to myslim nie s cukrom, ale s ovocim). No ved ked budu mat na to vek, hodim sem nejake napady 🙂

Petrik vonku zaspal, tak som ho preniesla do postele a ja konecne obedujem a objednavam Adelke nejake knihy a prisivam mm gombiky na koseli.

olifcek
23. jún 2010

@maculik skusila som olej i vodicku a pomalilinky som to davala dolu a uz je to dolu a vlasky na mieste, uff...ale dakiiii

blumka
23. jún 2010

@zucana ved uvidis...mozno ta Viki prekvapi a v pohode si to chyti 😉 inac je to velmi pekne..krasny dizajt..my mame Prima Pappa stolicku doma

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
23. jún 2010

@blumka dik inak to prima pappa neni znacka to znamena ze prvy prikrm 😉 toto je dizajn guzzini velmi zname v taliansku a urobili s mister baby tuto liniu a super je ta lyzicka ze sa da zatvorit a ten tanier sa prilepi a nehybe 😉
ja rozmyslam este o nejakej prenosnej ked budeme chodit na dovcu...

inak uz treti den mame rezim ze o 13.30 zaspime do 15.00 a potom okolo 17.00

blumka
23. jún 2010

inak dobry napad je, uz to tu @maculik spominala, uvarit naraz viac maska a dat zamrazit do nadobiek na lad 😉 a potom len jednu dve kocky hodit do polievocky 😉

olifcek
23. jún 2010

idem dat urobit dve salky...s tymito fotkami

blumka
23. jún 2010

@zucana no vidis a ja som si myslela ze to je znacka, ked to mame na stolicke 😉

blumka
23. jún 2010

@olifcek, dobra volba tie fotky su krasne 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
23. jún 2010

@blumka a to rozmixovat???
a ked si uvarim aj prikrmy mozem do mrazaku a potom rozmrazovat z poharikov?a mozem napr.urobit jeden den a dat do chladnicky a dat aj druhy???

olifcek
23. jún 2010

tu vlavo este kusok orezem, nech tam nie je ten valcek

maculik
23. jún 2010

@zucana zuci, myslis prenosnu stolicku? Lebo to vacsinou v hoteloch mavaju, teda ja mam skusenost, ze doteraz vsade mali, kde sme boli. a ak predsa chces kupit, tak je dobre take to sedadlo, co sa pripne o stol, je to skladne a lahke, netreba trepat celu stolicku.

olifcek
23. jún 2010

ja dam olivke zajtra mrkvicku teda....len uvarim a popucim, jo?

olifcek
23. jún 2010

@blumka daki

maculik
23. jún 2010

@zucana ja som napr.nemixovala to masko, len som normalne nakrajala male kusky, vtlacila do toho zasobnika a zamrazila. A potom, ked ho uvaris, tak uz je na Tebe, ci ho mixnes alebo len na drobunko pokrajas.

a prikrmy mozes mrazit, len najprv vyskusaj, ci ich bude Viki jest. Ale nepridavaj tam mliecko, to potom az do uz pripraveneho na papanie, teda ak budes pridavat. A jeden den v chladnice moze byt, tiez som tak robila, ze mala 2dni to iste.

maculik
23. jún 2010

@olifcek olif, a cez co ides dat tie hrnceky spravit? Ja rozmyslam, ze mm na meniny, ma v juli.

blumka
23. jún 2010

@zucana ano potom rozmixovat alebo rozpucit vidlickou a masko nadrobno pokrajat..uvidis co bude VIki akceptovat 😉
@olifcek, kvapku olivoveho oleja do toho...aby sa mali v com vitaminky rozpustit 😉 a ked jej nebude smakovat pristriekaj mliecko 😉

olifcek
23. jún 2010

@maculik najlacnejsie a taky isty priemer knrceka ako inde

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/h...

olifcek
23. jún 2010

@blumka smakovat budeeeee, oliv bude papac riadny x;o)))

odkedy som jej dala par krat z vyzivky, uz nemozem kludne jest, vsetko chce, hehe...dovtedy len vsetko chytala a sledovala ma, teraz uz i mlaska, akoby to papala 😝

olifcek
23. jún 2010

masko fakt netreba mixovat? my nemame mixer, tak neviem, ci kupovat....

zucana
23. jún 2010

dik babce...tak 3 dni ma jest to iste tak na treti den jej kusok zamrazim 😉

maculik
23. jún 2010

@olifcek netreba, staci nadrobunko pokrajat. ak by to nechcela, tak to sprav ako ked sa robi pecienka do plnky - nozikom akoby tak smykat po doske, neviem to opisat... ale da sa to krajat nadrobunko, takze mixer kvoli tomu urcite nemusis kupovat 🙂

dokelu, ja si tu vypisujem a gombiky su stale neprisite 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre