Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
30. jún 2010

@zoska no presne, aj on mi potom hovori, ze co nanho vrcim stale a co mu vsetko opakujem, ale ked ja mam pocit, ze on ma fakt pocuva jednym uchom dnu a druhym von a 😠

@svetlankat dakujeme 🙂 a s tymi chlapmi mas pravdu... 😉

@blumka ake fesandy mas doma, a ten kostym je supeeer 😵

@zucana sem http://www.hotelrivieraemaximilian.com/eng/tari...
ale nebudeme priamo v tomto hot., lebo tam je noc 270€ 😖 , budeme cez cestu, tam maju lacnejsie. ale papat budeme v tomto a aj na tu plaz na obrazku budeme chodit 😵

jja
30. jún 2010

@lenica81 aj moja si pokeca ked ma prsty v ustach..a hlavne ked si ju zoberiem na stavbu ..tam sa jej to ozyva tak zvysuje na intenzite 😎

blumka
30. jún 2010

@zoska hej aj spat chcela ale sme jej povedali ze si pokrci kridla 😀
@maculik chlapov neries 🙄 my uz asi 2 tyzdne hladame maly fotak, lebo mm nevie kde ho dal, bezne mu nieco hovorim a on ma nevnima ale tvari sa ze vnima ale potom si nic nepamata...asi su vsetci rovnaki

no dala som juli spat dnu ale uz ju pocujem, spala45 minut co inokedy cez obed taha aj 2 hodiny...asi jej vadi ze ma vnutri velke ticho, predsa vonku aj vietor huci, vtaky cvirikaju..no ale teraz tam buchaju, trieskaju... 🙄

katina2209
30. jún 2010

@svetlankat dakujem svetlanka a este raz vam dievcata dakujem za odpovede,
@blumka aj vy ste nadherni a Tete aka krasna vila ta musi mat radost z toho kostymceku....
@zoska a Nely bude modelka po maminke aka je uz dlha a krasna....
@lenica81 daj nejaku aktualnu fotku Vilka nech sa pokochame uz musi byt tiez mladenec....aj nas Matko rozprava s rukami v pusinke...a slinta ako lolkyn baset 🙂
My ideme dnes na obed s tatinkom vcera mal meninky, dnes ma narodky a Marko ma same jednicky tak to ideme oslavit 🙂

maculik
30. jún 2010

@blumka ja sa to snazim neriesit, len ked potom z toho vznikaju taketo situacie, ze musim ist zbytocne autom cez pol mesta. Aaale, asi ich fakt nezmenime, som si myslela, ze je len moj taky, ale vidim, ze to mame vsetky, aspon ze tak 😅 😀

no mne pre zmenu Petrik zaspal pred pol hodkou, co on takto vobec nespava. Ale u dr som ho zobudila po 20min spanku, tak asi mu to chybalo a mozno aj to ockovanie robi svoje. KEd sa zobudi, rovno ho nalozim do auta a pojdeme za mm, len dufam, ze ako naschval nepotiahne dlho, lebo som chcela vyrazit tak 12,15 a zase budit ho nechcem... 😒

katina2209
30. jún 2010

Nas Matko spi cez den maximalne 45 minutovky.... aj teraz je uz hore ale vonku je uz peklo asi mu do auta dam len bodynko...

katina2209
30. jún 2010

@maculik super,ze ste zvladli dobre ockovanie nas Matko naposledy krical ako tur aj celu cestu domov tak dufam, ze ked pojdeme v auguste tak to bude lepsie my ideme na preockovanie presne po 3 mesiacoch a lekarka povedala,ze je to v pohode tak dufam, ze ma pravdu... lebo ste pisali ze vy chodite tak po 6-8 tyzdnoch....

matesl
30. jún 2010

ahojte babulk&y, dlhsie som nebola, boli sme u nasich cez vikend maly spal s 2 prestavkami...az som sa podvedome budila...a sme doma a zas vsetko po starom, kazdu hodinu...snad to bude mat konca kraja raz...inak uz skolabujem nacisto 😒

lenica81
30. jún 2010

@matesl moj Vilko dostava od smadu take zachvaty revu, este aj na prse stona... ☹ a ja som z toho na nervy... 🙄 takze niekedy uz len vidim, ze zacina kvakat, tak mu supnem, nech sa nevytaca... lebo tak place hrozne, az je cely cerveny a slzicky mu idu a to do minutky.,.. 😢

jaja32
30. jún 2010

@blumka deťúrence sú zlaté.... no a presne viem o čom si hovorila s tým hlukom pod oknami. Ja som sa včera vytešovala, že malá skoro zaspinkala, no ale to som ju ešte 3x uspávala na rukách 😒 svokor totiž v "dobrej nálade" otváral všetky dvere, chcel upratať riad, trepotal, buchotal..., keď mu manžel povedal aby bol ticho, lebo bude malú uspávať on, tak povedal, čo by sme robili, keby sme bývali v činžiaku....šľak ma išiel trafť. Doma si to viem zariadiť. On to nechápe. Aby mi nebolo ľúto, že opäť spinkáme, tak susedove deti pod oknami vyspevovali 😠 , tiež ich manžel upozornil. Takto sme ešte nezaspávali. Dnes už spinkáme 2x. Ráno sme sa jedovali s jedením, nakoniec po 6 hodinách sme to zvládli a vypili mliečko.....uffff

blumka
30. jún 2010

@jaja32 akoby som moju svokru pocula, ze preco ucim deti na ticho...ale ako ich to ucim, nechapem, jednoducho ked niekto bucha a trepe tak sa zobudia, to co mam robit? buchat a trepat celu noc aby si zvykli?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
30. jún 2010

ahojte

ja len, že už som z nemocnice doma, bola som na príjme a potom ma pustili domov a večer si musím pichnúť Fraxiparine a ráno o siedmej tam už musím byť...

@katina2209 veľký fešák Maťko 😉

@lolka týždeň? fúha to dúfam u mňa nehrozí 😕

@cukruska1920 veľa oddychuj nestojí ti to za to...drž sa

papa

jaja32
30. jún 2010

@blumka ja som malú učila zaspávať pri hudbe, telke....ale to bola malinká, teraz potrebuje kľud, niekedy sa len dotknem kočíka a už je hore. Manžel povedal, na margo večerného spania, vieš to je už naša pohoda, ktorú si doprajeme, chceme mať kľud a oddýchnuť si a to ten druhý nepochopí, pretože nevie čo je to byť s dieťaťom celý deň.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
30. jún 2010

@rivatha aj moja si v poslednej dobe pri papaní dosť hmká 🙂

blumka
30. jún 2010

@jaja32 juli zaspava vecer pri telke a cez den vonku kde pocut psov a vtaky a casto chodia okolo nakladiaky, niekto kosi, lenze to je staly hluk, taky prirodzeny a nie, ze je ticho a zrazu nieco trepne...to jasne ze sa zobudi..to by sa aj dospely zobudil...ale nevysvetlim

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

@rivatha tak to si teda postíhala dosť 🙂 ja som toho dnes veľa nanarobila, ale ešte večer chcem stihnúť uvariť zeleninovú polievočku 🙂 zeleninka zo záhrady už čaká.
Dnes ku nám príde na prázdniny môj synovec a zároveň krsňa. ufff, ešteže už má 10 rokov a zabaví sa aj sám. V piatok cestujeme na víkend k bratovi, keď si predstavím, že mám pobaliť malej veci....tak ma rozbolí hlava. To aj vy nabalíte pre bábo plnú cestovnú tašku a pre seba len pár vecí? 🙂 alebo to len ja zachovávam paniku 😖

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

no to keď nemám doma manžela, tak malú aj do kúpeľne beriem, keď sa idem sprchovať... neviem, bojím sa ju nechať svokrovi, každý večer chodí na pivko a mne je protivný ten pach... som fajnová?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

čauteee

teda vonku je riadny hic 😒 nevieme zaspať ale nakoniec hajame na veľkej posteli sice s revom ale spime uvidíme dokedy 😒

@olifcek draha mi rano volala, Tobi nevie dvihnuť mobil 😅 a tak som volala nazad za minutu a mi nedvihlaaaaaa a tak ešte o hodinku a nedvihlaaaaaaaa, dufam, že je šecko oki

inač my sme včera posielali moč na kontrolu tak mame ešte ten zvyšeny vapnik ale už nie tak ako pred mesiacom, naďalej musíme piť veľa vody a vigantol 3kv denne 🙄

ešteže čarovny hrnček vymysleli lebo neviem ako by sme sa trapili keď fľašu nechceme

objednala som cestovnu postieľku nech mam ten zazrak pri sebe v kuchyni inač variť nemôžem včera mi tak reval, až zfialovel 🙄 a jasnačka, že suseda večer podrypla čo nechavam tak decko vyrevať, nech sa stara o seba joj

@blumka to vy ešte mate dobre, ale ja keď necham u svokry spať tobiho tak nehrozí, kohut kikirika akoby mal ruju, psy tam brešu jedna radosť a švagrov piskľavy hlas a rehot počuť až k nam do bytu 😠

@laxity v tej horučave sa tak musiš trapiť? joj ale hlavne, že bude všetko v poriadku 😉

jaja32
30. jún 2010

@rivatha veď to...ešte aj ohrievač na vodu.... vždy sa mi smejú, keď z auta vytiahneme veľkú cestovnú tašku, že či som prišla na týždeň a ja, že to sú len vecičky malej...ja mám ešte ďalšiu tašku. Trošku sa bojím cesty, síce len nejaké 2 hod. budeme cestovať, ale aj tak... asi stres, nejdeme našim autom, príde po nás bráško a manžel príde za nami až večer....

garonka
30. jún 2010

@jaja32 teda ne fajnova ale naveľa to akoby som seba videla tak mi povie, moja svokra lebo mne to takisto vadí, skratka cigaretovy pach, skysnute pivo a najnovšie špinave nechty fuj a neustale sa mi vyhovara , že ona robí v zahrade a ne jak ja že sedím si na riti, a ja čo si mam v panelaku na balkone zahon nejaky zasadiť? 😕
jasne, že chceme len pre naše pokladiky len to naj a aj tak sme zle nie?

garonka
30. jún 2010

čo povieteeeeeeeee? ale zle sa mi cvaklo skusim ešte raz

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

@garonka no, ja väčšinou s varením čakám na manžela.... ja uvarím a on sa stará o malú...asi by som veľa neurobila, keď som sama doma a jedli by sme len polotovary🙂 ...aj keď aj tie nie sú na zahodenie, dnes som kúpila upečené dukátove buchtičky už len uvarím puding a mňamka je hotová....no ja to nemusím, ale synovec si rozkázal, dúfam, že bude jesť 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre