Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. júl 2010

@selyma jojo 😉

laxity
4. júl 2010

babule prajem dobrú noc...idem ja hajať, zajtra chceme ísť na celý dník preč opekať a vyvaliť sa na deku 🙂

selyma
4. júl 2010

@laxity ale je to pekne, musim aj ja daco pozhanat, ale to bedeme potrebovat az pri sportovom kociary

blumka
4. júl 2010

@olifcek, uz take mame 😀

@laxity..krasne...ale tusim som to videla niekde v bazari...mozno tu na konovi alebo na mimibazare pokukaj, mozno bude lepsia cena

selyma
4. júl 2010

@laxity bru

blumka
4. júl 2010

inak ja som dnes naplno vyuzila tu hrazdicku co sa pripne na autosedacku...paradne posluzila...mala sa super s nou zahrala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
4. júl 2010

zajra idem robit kuracinku s jablkami a arasidmi...mate nejaky napad ako najlepsie to urobit? x;o)

olifcek
4. júl 2010

chystam sa oprazit arasidy, paq pridat jablcko, paq masko...podusit a hotovo....alebo dat jablcka az na koniec, cca 10 minut pre dkoncom dusenia?

olifcek
4. júl 2010

asi toto mierne upravim, kedze vink nebude a namiesto mandli aradisy
http://www.receptar.sk/index.php?ID=5&SubID=2&r...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
4. júl 2010

@olifcek ja ti neporadim, take som nerobila, kedze u nas nemaju uspech jedla kde sa miesaju take netradicne chute..ale ja som uz raz jedla take nieco podobne a bolo tofajn 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
4. júl 2010

juj, uz koncim, ale este som pisala do juloviek 🙂
@olifcek, daj jablcka az pred koncom, ako pise rivatha, aby sa uplne nerozpadli, ja tiez tak robim, ked davam k masku do truby.

a neviem, ale arasidy su silny alergen pre deti, do 3r by sa nemali (ja na alergeny velmi nie som, ale arasidy beriem...), tak radsej si pozri, ci to ako kojace mozeme. Ja ich aj tak nemam rada, preto som to nikdy neriesila a neviem, ci to v pohode mozeme a tyka sa to len deti.

A uz naozaj dobru 😀 😎

@blumka ozaj, posli mi to cislo uctu a sumu, kym dojdem z dovolenky, nech ti to poslem za ten casopis. Dufam, ze nezabudnem, tak mi to radsej hod do IP, nech mi to udrie do oci. A dakujem este raz!

blumka
4. júl 2010

@maculik nahaj tak 😉

zucana
4. júl 2010

@maculik Krasnu dovcu aspon taku jak my a vy to' mozte mat dvojnasobne idete na dlhsie ;)
olif chod!!!

blumka
4. júl 2010

no idem ja spinkat..juli je zatial nezvycajne pokojna..spi na mojej posteli, ja budem na mm a mm bude na byvalej terezkinej 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
4. júl 2010

dobruuuuuuuu a zajtra krasny sviatocny den 😉 u nas je odpust 😉

zucana
4. júl 2010

Moja hovori ze Bububu :d
inak ja som arasidy jedla ved to' je alergen ako INE orechy nie?
Zisti olif ;)
no a ja prvyden na akoze diete.do konca l'età chcem mat 59
dobru nocku konecne spime mala zacala zasa papat v noci az 2krat a dnes je uplne umrncana teda bola uvidime noc
a ja nechapem ako niekomu babatka tak malo kakaju ta NASA dava vzdy Po papani preco ?

olifcek
4. júl 2010

@zucana aj my vela kakame veru a hooodne

dakujem za radu pri tych jablckach

bru nockuuuu

olifcek
4. júl 2010

pise @leelo, takze asi treba skusit x;o)

@olifcek mozete. s prehladom. ja som jedla od zaciatku vsetko orieskove a same orechy. nevedela som, ze sa to "nema". a tu sme inak ja pijem aj kavu. a spi jak dudok, aj 10 hodin
Včera o 23:57 •

blumka
5. júl 2010

dobre raaaaanko 😉
celkom dobre sme spali..do druhej spala Juli tak tichucko ze som ju pocuvala ci dycha a potom kazde dve hodky hore...no oproti tym nociam co sme nespali nikto je to fajn

@zucana, arasidy su najalergennejsie zo vsetkych potravin 😉 aj ostatne orechy su alergey ale nie az take silne ako arasidy...a neznamena ze ked mas alergiu na jeden druh mas aj na druhy ale moze byt jasne...
mm napr. nemoze vlasske ale lieskove v pohode aj arasidy. neter ta keby zjedla len nejaku cokoladu kde je napisane ze sa vyraba na linke kde aj arasidove cokolady, a obsahuje len stopy arasidov tak v momente opuchne, musi si hned pichat nejaku injekciu 😉

blumka
5. júl 2010

jedna sranda na rano od Terezky:sme sa salili a ona ukazujem na moje brucho a vravi to je moje brusko a ukaze na svoje to je tvoje brusko a ja som ukazala som na jej dupku a vravim to je moja dupka a ona ze neee, to je moja a ja ze, ja mam kde dupku? a ona taaam vzadu (som sedela) a aku mam dupku a ona ze VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKU 😀 a babka ma velku, ocko ma velku a Julinka ma malu...
akoze chapete..vsetci maju velku, len ja mam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelku...dobre ze rukami neukazala aku rit mam 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
5. júl 2010

@rivatha dik normlane som nervna a to iba druhy den....
inak my sme mali zlu noc....mala nechcela byt v postielke po pol hodke plakala a chcela prsko a potom az ked spala pri mne zaspala a rano uz o 8mej hore a stale este nespime...asi si navykla na dovci ze sme spolu spali alebo zubky alebo teplo....som z toho jelen to nie je jej zvyk a tak casto vobec nepapavala v noci....co to je????

zucana
5. júl 2010

ja ze co je tu tak pusto a vy tam mate sviatok 😝

blumka
5. júl 2010

@zucana to moze byt hocico..mozno sa musi spamatat z toho ze ste doma alebo fakt teplo alebo meni zvyky 😉
no, pusto tu ..ja nakukujem a tu nikoho 😀

zucana
5. júl 2010

ozaj nechcete niekto kupit tieto plavky?lebo su nam male...a neviem najst blok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre