Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ano, neodychnem.... ☹

jaja32
10. júl 2010

@olifcek 🙂 SAQ uz chapem 😀 musela byť podarená

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😉 😉 az sa nahlas rehunala 🙂

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 jasne, ze nesolene a bez Eciek som kupila 😵

jaja32
10. júl 2010

@olifcek už som na ne pozerala, ale ešte máme čas...pekne mrkvičku, už len neviem kedy začnem. Chcela by som ísť s malou k rodičom .....snáď môžem príkrm posunúť o dva týždne.

selyma
10. júl 2010

@jaja32 pripajam sa k blahozelaniam. Mala teraz vstala, pospala okolo pol hodky. Akurat som pocitala a uz zas sa idem venovat malinkej. Tolko pozornosti si vyzaduje

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 jasne, ze mozes....my papame ovocie vo forme vyziviek....rozmyslam, ze bud uz zacneme zeleninkou od 11.07. alebo az od 17.07., ked uz bude mm doma....chcem zacat s maskom, kvoli zelezu...

olifcek
10. júl 2010

@selyma veru, poznam..

jaja32
10. júl 2010

@selyma ďakujem
Natálka už buva takmer dve hodky...dúfam, že ešte chvíľu potiahne

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. júl 2010

a uz haja...to je picka...somnou len vecer, hehe...pocas dna lubi hajat na kojeneckom, ktory je na mne a drzi ma za ruku najnovsie 😅

jaja32
10. júl 2010

@olifcek ja mám kúpenu mrkvičku v poháriku, ale určite jej uvarím, veď svokor nasadil pre celý regiment 🙂

selyma
10. júl 2010

uz je na brusku na posteli. Ruku pod bruskom, nepodarilo sa jej ju vytiahnut. Ale keca vo velkom, asi sa jej aj tak paci

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 my kupime bio... 🙂

jaja32
10. júl 2010

@rivatha nooooo, a drahý....farba, melír, strihanie, fénovanie...a možno som zaplatila aj za rozhovor s kaderníčkou 😀

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 mrkvicku v pohariku? od koho? inak my mame vyzivku aj karotkovojablkovu vlastne 😉

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
10. júl 2010

...dnes sa Natálke už viackrát podarilo pretočiť na bruško 🙂 🙂 doteraz to bolo len tak, aby sa nepovedalo

jaja32
10. júl 2010

@olifcek hami, prvá lyžička mrkva

olifcek
10. júl 2010

@zucana roztahovanie sa na posteli poznaaam...oliv ma celu jednu stranu pre seba, kralovna moja....lubi hajat s rozpazenymi ruckami a nik sa jej nesmie dotykat vtedy, lebo mrnci, chi...

jaja32
10. júl 2010

@rivatha spinká tak asi posledný týždeň, odkedy som ju začala aj cez deň ukladať do postieľky. Predtým spinkala počas dňa v kočíku. Musí byť na boku a držať paličky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. júl 2010

@jaja32 gratulujem....mne oliv lezie krasne vpred...teda no nelezie, tak ako mal viki u @zucana, len to robi lahsie oproti tomu ako to robila predtym, chi....ale nenechavam ju dlho...len ked sa vypyta na brusko, tak ju dam...vcera tak velmi chcela....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. júl 2010

@jaja32 aj to ohrejes? mne oliv nespapa tolko ohriatej, ako len par hodin v izbovej teplote postatej....asi ma radsej neteple

jaja32
10. júl 2010

@rivatha 😀 musel pochváliť, ale že nabudúce ma môže aj on ostrihať s mašinkou 😀
@olifcek 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. júl 2010

@jaja32 super, skocime do billy kupit par zeleninovyc hameee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre