Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

bzuco73
12. júl 2010

ahojte baby 😉 všetky sa tu asi dobre poznáte, môžem sa pridať?,zobrali by ste ma do partie,? 😔 my máme...... vlastne Domča má 😉 4mesiace a 10dní. ...bývam v KE na Jazere ......keď mám chvíľku, tak tu nakuknem o čom klebetíte ,je to moje prvé bábo, tak porovnávam čo a ako a či je to tak ako to má byť......asi ako každá novopečená mamina......

blumka
12. júl 2010

@bzuco73 ahoooooooooooooj..ja som z krasnej a @svetlankat z jazera 😉 a este tu mame dve kosicanky stalice @olifcek a @garonka

jaja32
12. júl 2010

@svetlankat krásny sviatočný dník a všetko naj k 5 mesiačikom 🙂

olifcek
12. júl 2010

bre ranko...

@blumka my to mame uz zahojene dlhsie, ale mali sme to asi ako juli, tak to pediatrickavytlacila a o par dni uzto bolo krasne zahojene...
@bzuco73 vitaj

@zucana mala je podarena

inak oliv uz vie, kde resp. asi kto je tata, kde je auticko, ci havo...uz par mesiacov sa divame z okna a sledujeme auticka, havkov a ludi, ktorych pozna ako ujo 😀 ked sa opytam, kde je auticko, diva sa na okno, ked tata, otooci hlavku za nim x;o) len neviem ci vie, ze ja som mama x;o)) 😅

olifcek
12. júl 2010

@svetlankat krasne vymesacniny

olifcek
12. júl 2010

@blumka dakujem, ale ja bych sla do vody....no je mi hnusne teplo uz doma, nie to este vonku x;o(((

inak asi nas kusok trapi karotka pri kakani...co s tym?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
12. júl 2010

@olifcek
Olif, kdesi som citala, ze babatka povazuju mamu iba za jedlo 😀 😀

nasa Natalia uz vie, na co sluzia usta. Ked vidi niekoho jest, otvara pusninku aj ona, natahuje sa za tym jedlom... aj ona chce 🙂

olifcek
12. júl 2010

@rivatha mne povedala, ze olivke sa to hoji, len, ze takto sa to bude dlho hojit, ze to prpepichne, aby sa to urychlilo...neala to ale zapalene, ani zvacsene...asi rozhoduje, ako to vyzera...

olifcek
12. júl 2010

@maminnka no to som dopadla...ja potrava kojencov 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

baby, oliv sa mi rano zobudila, ked mi slzy tiekli...zeby citila? sedela som na posteli...a ona namiesto pytaia si prsnika sa zacala rehunat a kecat somnou 😕 to iste mi urobila, ked siel mm pred tyzdnom k rodicom...akoby citila, ze som smutnaaa...ked som prisla k nej, fukala si nos a slzicky stale tiekli, pozerala na mna, zistovala, co to robim, ked som sa usmiala, tak i ona...zlatusik je to...i teraz tu somnou vykecAVA a krasne sa usmieva a robi kukuc svojimi krasnymi velkymi ocickami 😵

jaja32
12. júl 2010

ahojte...tak Natálka nemala žiadnu reakciu po očkovaní tbc....ani pľuzgierik ani nič 😒 tak asi pôjdeme ešte raz...mám sa na to pýtať pediatria, alebo dostanem nejakú predvolanku na kontrolu?
@blumka som sa s manželom rozprávala o znakovaní a on bol nadšený...tak nám trošku pomôžeš? 🙂
@rivatha tak ty máš ale krásne vlasy...to som kukenzla na fb
@olifcek s nami ti 5 dní veľmi rýchlo ubehne a ani sa nenazdáš a už bude mm doma
@bzuco73 vitaj 🙂

jaja32
12. júl 2010

my sme mali celkom dobrú noc...len škoda, že mne sa nejako nedá spať, už som na nervy. Tento problém sa so mnou už veľmi dlho vlečie...ach jaj. Natálka teraz už spinká...len nech jej to dlho vydrží. MM mal byť doma, ale nakoniec príde z práce až neskoro večer. Už som sa rozhodla, že asi v sobotu pôjdem aj s malou k mojim rodičom na pár dní, mm nemá dovolenku tak bez neho. Uf a tam nemám pc 😠

zucana
12. júl 2010

@svetlanka krasne vymesacniny.....
olif nebud smutna mna mm vola pani s mliekom.....
a inak my mame v izbe na noc 30 stupnov....myslite ze mozem zapnut klimu ked to na nu nepojde priamo a bude zakryta lebo to sa neda vydrzat...spala od 21-22 potom jedla potom do 24.00 potom nechcela zaspat ...potom zaspala a mm ju zobudil (zas som sa nastvala tak isiel spat dolu) no a potom spala uz ok pri mne...ale takto to nemoze byt podla mna je to z tepla..... 😔

jaja32
12. júl 2010

@bzuco73 ma teraz napadlo...keď som bola na 4d sone, pýtal sa nás lekár ako sa bude volať cd, ktoré nám nahrává a my s manželom naraz "bzučo" 😀

jaja32
12. júl 2010

@zucana a cez deň tam musíš mať viac než 30? My máme 26,8 v spálni. Pozatvárala som okná a otvorím až okolo 14.h.

olifcek
12. júl 2010

@zucana dakujem...ach ten Tvoj mm x;oD za pani s mliekom, hech x;o)

my mame ked ideme spat okolo 27stupnov, fnuk, veru, babatkam to nerobi dobre...ja zapnem ventilator aspon, ale tak, aby nesiel priamo na nu vetrik...klima..neviem, ci bych zapinala...skus a uvidis, lebo to je fakt hrozne x;o(((

zucana
12. júl 2010

cez den sme dole kde su o 2 stupne menej a ked ideme von tak zapnem klimu a ked prideme je tu tak 27....a klimu vypnem

olifcek
12. júl 2010

@jaja32 ja som zatvorila okna, zatiahla zaluzie, zapla ventilatori, ale v obyvacke mame 29,3 v spalni 28,3 😖 😖

jaja32
12. júl 2010

@olifcek musím mm povedať, aby niekde našiel ventilátor 🙂 neviem kde ho spratal, v panelákoch to musí byť hrozné

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
12. júl 2010

@rivatha
dakujem za oyptanie, uz je to lepsie, uz sa dodavka mliecka hadam ustabilizovala 🙂

jaja32
12. júl 2010

@rivatha 🙂

olifcek
12. júl 2010

boze...uz tu mame 28stupnov, ble

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

@lenica81 dnes by malo dojst to disney 😵 😵

zucana
12. júl 2010

ja skusim....ja som uz skusila na chvilku rano a bolo to oki a to dokonca na nu trochu aj slo...a v nakupnych sme stale 😀
maminka osm rada ze vasa pani s mliekom sa ma dobre 😝 inak tento tyzden ma byt zatial najteplejsi....ze 36 stupnov v tieni...akoze zajtra idem k moru.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre