Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
13. júl 2010

@olifcek taky poharik mame doma a ani ten nepomohol..
a na to potvrdenie do socialky manzela netreba vyplnovat..

lenica81
13. júl 2010

@dorotka2 ja by tiez sla, len 27. mame ockovanie a neviem, ako to maly rozchodi... a 31. ideme na dovcu a ja potom na 2 tyzdne domov (konecne nam budu robit velky vytah)... takze musim pobalit aj nemozne... 😅 😔

lenica81
13. júl 2010

drzim maleho, bo papal, sa uz pekne drzi, keca mi tu a slinky mu dole bruchom tecu, zakym ja tu pisem... 😀
a cape ma po tvari./..

blumka
13. júl 2010

terezka mi tu pobehuje a krici bujaka, bujaka 😀 😀

lenica81
13. júl 2010

ali g je ina klasika... moje naj je tento rozhovor... 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Pux4OC03ewA
olifcek
13. júl 2010

@blumka ja bych sadla k nemu do autaaa a este viac to rozpeckovala juuuuj

blumka
13. júl 2010
blumka
13. júl 2010

@olifcek a nee? som to pustila a terezka zacala skakat a ze BUJAKA, BUJAKA 😀 😀 nakazlive, nooo

olifcek
13. júl 2010

@blumka natoooc juuuu

olifcek
13. júl 2010

@blumka moze sa olivke tazsie kakat kvoli vyzivkam??? vcera i dnes na obed papala jablkovu s vanilkovou prichutou..

blumka
13. júl 2010

joj, uz daco ine robi...behala tu s nejakou latou akoze to je hokejka a ze bujaka bujaka..no... 😀

blumka
13. júl 2010

@olifcek jablko by praveze malo pomoct kake...ale neviem co ta vanilka, ta sa tusim ma davat neskor...ale asi je to tam len pre chut

olifcek
13. júl 2010

@blumka jj len malilinko je jej tam....tak potom neviiim...zeby tym teplom???

blumka
13. júl 2010

@olifcek hmm...co ja viem..mozno

viete co mi povedala ta papula mala? sme sa hrali a ja som ju chytila za gate a ona akoze mi ide utiect a neslo jej tak sa obzrela a vravi: pust ma jezibaba 😕 😕 😀 😀 😀 😀 som sa tak zacala rehotat ze ona nechapala...ja jej dam

olifcek
13. júl 2010

musim oliv pomerat, pride mi , ked sa ju teraz snazim odmerat, ze ma 64cm

lenica81
13. júl 2010

Vilko je smadnucky, kazdu hodinku cca pyta papat, a dakedy iba tak cucne a konec... teraz zalomil, asi len na chvilu, tak idem kus popratat...

blumi... 😀 ale mas doma betarku... 😀

zoska
13. júl 2010

@blumka jezibaba 😀

my mame dnes rezim...papame, 2hodiny sme hore a hodinu spime v postielke na brusku, uz sa to zopakovalo 3krat dnes 😉
a ked sa zobudi, tak sa dvihne na ruky z bruska a skrabka nechtami o plachtu, pridem k nej a ona spusti rehot 🙂
dnes je zlatíčko uplne, stale usmiata, traz lezi vedla mna a zuje leporelo 🙂

zoska
13. júl 2010

@kika58 gratulujem k prespatej nocia, teda nociam 🙂 toje supeeeer, zavidim v dobrom....takze najmladšia Ivanka je taketo vzorne babatko 😉

njonja
13. júl 2010

Ahojte , som tu znova s odmlkou - mm ma dovolenku, to je u nas ako Vianoce, kedze sa vidime len cez vikendy.
Sme boli dnes na neurologii, vsetko je ok🙂 Merali maleho - tak prosimpekne 69cm a 9400 gramov!!! A ja ze preco moj chrbat streckuje...

@jja, skusala som ta najst cez FB, ale nejko sa mi to nedari. Skus si zadat ty mna..

olifcek
13. júl 2010

@blumka bujaka jezibabaaaaaaaa 😀 😀

olifcek
13. júl 2010

@njonja pekny bucko 😀

svetlankat
13. júl 2010

@njonja malicky valibucik, krasa

lenica81
13. júl 2010

mame tu riadnych buckov... 😅 a ten moj taky akuratny...

olif, a vy teraz ako vazite a meriate... a ake cislo nosite... my teraz ziadne... 😀

olifcek
13. júl 2010

@lenica81 vazime asi 4900g a dlzka asi 63cm, neviem ju presne zmerat, hehe, stale sa vrti...

olifcek
13. júl 2010

@lenica81 itak pekne myslim, ved to je o 20cm viac ako ked sa narodila x;o)

lenica81
13. júl 2010

@olifcek ale sak vieme, ze tvoja mala je bojovnicka a sikovnica... 😉

dorotka2
13. júl 2010

@svetlankat aj my mame tak, sme sa tesili, ze svetly byt, no teraz 30 stupnov v kazdej izbe, dnes kupujeme ventilator a vyberame klimu

dorotka2
13. júl 2010

konecne som vas docitala idem do nayu, potom s aftom do servisu, tak snad uz neumrieme. Vonku katastrofa, aspon sa trochu v afte schladime snad 🙂 Tusim ste vsetky boli vonku, ja som bola v tieni a docitala cez mobil, manzel nechal doma, tak som zistila vyhody netu v mobile, ale je tam peklo. Aj ja chcem dazd, aj ked len 10 ,minut

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre