Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
15. júl 2010

@blumka mne mm prerobil zvonček tak, že ho môžem vypnúť....ja som vypla a už nezapla

jaja32
15. júl 2010

tak druhý pokus spania zlyhal kvôli kakaniu....fuuuuj smrdí celá spálňa 😠 ...vždy to má tak načasované...

svetlankat
15. júl 2010

@olifcek jeeej mala aka rozkosna a ako jej chuti,
@zucana chudatko malicke, ale uz vam to ustupilo, ze?
@blumka tu susedu si vyhrala v loterii, niet ti co zavidiet, heh.

My sme boli vonku, ale je to na nevydrzanie, je tam asi fakt tych 60 ble. Miska zatial spinka na balkone a ja pucim zeleninovy salat. Nic ine do seba nedostanem v tej horucave

svetlankat
15. júl 2010

Juj a musim vam povedat, dnes ma moj synovec 18 rokov, je prvorodeny, este si pamatam ako som ho kocikovala. Ale ten cas leti

jaja32
15. júl 2010

@svetlankat tak sa pripravujú veľké oslavy 🙂

svetlankat
15. júl 2010

no ano, musia nie?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. júl 2010

ma 4 deti, caka dalsie....5,4,3,2 rokov maju tie, co uz niesu v brusku....ufff

blumka
15. júl 2010

@olifcek jj poznam ju..teda nie osobne ale z kona...chodila do temy februar 2008 😉

blumka
15. júl 2010

@rivatha,ee to neni frajer...frajera ma dobreho..ten ma uz 5 rokov ale taky zlaty chlapec...podeli sa s nou o hracky, postrazi ju ked treba, ked sa ona chce hojdat a on nieco ine, tak jej vyhovie, este sam povie, ze dobre terezka idem sa tebou a ja sa potom pohram ...no zlate chlapca..a pritom je skoro jedinacik..ma 17 rocnu sestru, cize to sa uz ani nerata ako sestra 😀

olifcek
15. júl 2010

@blumka wow, to nech si drzi toho frajera x;o)

a nevies kolko deti chce? x;o)

blumka
15. júl 2010

@olifcek no sak preto ich furt davame dokopy...ale oni sa tak maju radi..ked prideme my tam alebo oni k nam tak prve co urobia, daju si pusu, postiskaju sa a uz sa hraju...este ani raz (za 2 roky co sa poznaju) pri nom Terezka neplakala zeby jej nieco urobil hoc len nechtiac...

olifcek
15. júl 2010

@blumka nadherne

olifcek
15. júl 2010

vonku uz 31 v tieni...na letisku, cize na sidliskach iso viac ☹

blumka
15. júl 2010

no ideme mi trampolinovat a do bazenika..kamoska doniesla terezke nafukovaciu loptu, tak bude fun 😀 a zobudim susede dieta 😠 😅

olifcek
15. júl 2010

@blumka pomsta bude sladka x;o)

loginka
15. júl 2010

@olifcek pytala si sa na polievky, no klasicka zelenino-maskova, celkom im chuti, ale moc toho aj tak nepopaju a potom si aj tak pytaju mlieko a ja im zatial davam aj ked sa pyse ze o 2_3 tyzdnoch by to malo nahradit mlieko, no neviem, mam im uz nedat a dat neskor? takto asi vedia, ze aj tak dostanu mlieko, no neviem, ale zase chcem , aby ,mali tekutiny
ja som zatia kupovane nedavala, z ovocia som dala jablko varene a dnes banan,
@blumka kedy mozem dat jablko struhane a mrkvicku surovu?

olifcek
15. júl 2010

@loginka ja olivku neodstavim od mliecka, dam vzdy ked popyta x;o) prave kvoli tehutinam, ale aj kvoli vlastnosstiam mliecka...

my zeleniku zacneme v sobotu, doteraz sme ovocie len x;o) naopak, ale tonevadi, ve di katina pisala, ze tak robila a bolo to v pohode x;o)

olifcek
15. júl 2010

paci sa vam to?

http://www.diva.sk/moda-a-krasa/moda/hit-tohto-...

mne to pride nechutnea neviem preco...ale taky zadok bych chcela

laxity
15. júl 2010

posielam foto Natálky v bazéniku ako nám je hej 🙂

lienka2
15. júl 2010

@loginka ja davam malemu zeleninku tak zhruba dve hodiny po poslednom mliecku ktore pil.. a tym padom sa mu potom posunie papanie.. kazdy den spapa trocha viac tak verim ze postupne vynechame jednu davku mliecka.. hoci dnes sme nestihali a prikrm dostal v case ked malo byt mliecko, to aj dostal ale mensiu davku.. sme na UM

loginka
15. júl 2010

ved aj ja radsej davam mliecko, hlavne v tomto teple ale malej teraz davam aj vodicku pomimo papania
ale neviem teda kedy potom je ten cas na nahradzanie mliecka prikrmom

@blumka s tou susedou ta maximalne chapem, ja som nenormalne nervozna ked malych nieco alebo niekto zobudi
teraz nastasie spia, dala som ich spat v obyvacke v kociku - lebo len tu sa da ako tak existovat
inak je tu v BA katastrofa

laxity
15. júl 2010

@olifcek mne teda rozhodne nie...

loginka
15. júl 2010

@laxity parada 😎 aj sa teraz chystam vybrat von vanicku a urobit im vonku kupalisko

lienka2
15. júl 2010

@olifcek 😀 uz nevedia co vymysliet 😀

laxity
15. júl 2010

@loginka odporúčam 😉

olifcek
15. júl 2010

@laxity i my predsa kupime bazenik, ale taky, co v pohode do tasky vojde, aby sme mohliniekam von ist i na pol ci cely den c;o)

@lienka2 😀

laxity
15. júl 2010

@olifcek tento je tiež v pohode, keď sa zloží 🙂 , len možno ty by si skôr bez striešky...

olifcek
15. júl 2010

@laxity take cosi lahsie hlavne x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre