Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
16. júl 2010

@zucana to akurat bolo aj v tej diskusii u annag, ako deti chcu robit to co robia rodicia... cize aj sami papat, i ked to na zaciatku tak nevyzera... a narobi sa pri tom bordelu... 😀

idem spat... Vilko spinka ako zajac... tak uvidime, kolkokrat dnes vstane... pekny vikend...

jaja32
16. júl 2010

@laxity cestujem k rodičom 🙂
@blumka to je super, že ste to takto krásne zvládli 🙂

svetlankat
17. júl 2010

Caute babenky, uz som Vas docitala. My ideme dnes na svadbu kamoske no a potom uz na dovcu na chalupu, do Tatier a tak. Takze Va stu dva tyzdne nebudem citat, fnutk. Blumi krasne ste to zvladli. Baby krasne foto a tie kresielka su fakt skvele. My mame tiez doveru, staci sa cez net zaregistrovat. A vsetkym mesacnikom vsetko naj naj naj.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
17. júl 2010

ajojte aj ja vam želam krasny víkendik idem k maminke, s mm sme sa tak pohadali, že som zbalila maleho i psa a ideme od neho het, je to na dlhe rozpravanie ale je mi nanič 😢 😔
to neva boli aj horešie veci
ozvem sa vam v pondelok a držte nam prstíky na očkovanie v pondelok dufam, že bude všetko ok 😉

pa pa

blumka
17. júl 2010

jooj, zeny..Terezka ochorela..nachladnuta je, ocka ma slzave, sople jej tecu, kasle...snad ju slnko vylieci...mali sme ist na chatu pred hodinou, len Juli sa rozhodla ze ide spat dnes dlho...asi dospava noc, lebo bola s mm a akosi mu plackala...len ked som sa ja vratila zo zurky o pol druhej, tak uz sa upokojila a spinkala do pol osmej 😅
Na zurke bolo fajneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...sme co to popili, pripili sa, pokecali, vyzalovali sa, postazovali, posmiali a dnes pokracujeme na chate, teda ak sa Juli zobudi a pojdeme tam 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
17. júl 2010

Caute babce, tak este som tak na rychlo nakukla
@rivatha dakujeme , super ze ziadna reakcia
@blumka skore uzdravenie, chudatko male, slniecko urcite zaberie
@garonka to je mi tiez luto, tak nech sa to da skoro doporiadku

selyma
17. júl 2010

Ahojte babeny, Krasny vikendik Vam vsetkym prajem.
Rano som bola v obchode aj s mm. Mala ostala so svokrou. Ked sme odchadzali, taku mala super naladu, ked sme ale prisli, plakala no neskutocne. Slzi jej nestihali odtiekat. To uz ani na nakup nemozem bez nej. Tento tyzden sa mi to stalo 2x. Predtym som nechala s mojou mamou von a ja som zatial isla kupit vedla nanuk. Az sa zahackavala, co to bol za plac

olifcek
17. júl 2010

@jaja32 a kam k rodicom? tiez orava nebodaj? x;o) stastnu cestu...

@blumka juj, TeTe skore uzdravenie prajem...mylim sa, alebo vzdy ked tam pridete, tak je chorucka? x;o(((
ale super, ze si si takto vyrazila...i ja chceeeeeem....no nic, nemozem mat vsetko, ze? mne staci, ze uz mam mm doma x;oP

@garonka joj, to mi je luto....predpokladam, ze opat prisiel opity, ze? x;o((((
@svetlankat zabav sa ...a kde bude malicka?

olifcek
17. júl 2010

mm mi priniesol krasnu siltovecku a tricenko....no a par syrikov, i nejaky veeelmi stary, par sladkosti a slanosti x;o))

olivke tieto hracky....no ja som kacku oplachla a uz nerobi kac, kac, kac, fnuk, snad bude, ked vsetko vyschne...to sa stlacil gombik na chrbte a svietilo to i kac kac kac robilo....tucniacik ked mu hlavku date do stran, tak rapka , v brusku ma gulicky, rucky kazdu s inym dezenom....a klavirik, ved x;o) super kupil x;o)

olifcek
17. júl 2010

hm...dnes ma otec narodky...ake isto pojdeme pogratulovat az na dalsi den, lebo dnes sa asi neoplati....

svetlankat
17. júl 2010

@olifcek svokra s nou ostava, no neviem ci nebude volat aby sme prisli skor. Ty si z Podhradia?

svetlankat
17. júl 2010

@svetlankat sorry olif ta otazka patrila
@selyma

svetlankat
17. júl 2010

ja som trosku mimo z toho tepla

svetlankat
17. júl 2010

teraz sebe

olifcek
17. júl 2010

@svetlankat 😀

svetlankat
17. júl 2010

@olifcek krasne hracky

olifcek
17. júl 2010

@svetlankat povedala som mm x;o)

olifcek
17. júl 2010

i ked som asi kacku znicila x;o(((( fnuk....ta sa da inak vpredu uviazat a taat zasebvou x;o)

selyma
17. júl 2010

@svetlankat dnes ti to ide, ale aj ja som si uz zopar krat odpovedala, ano odtial som

svetlankat
17. júl 2010

@selyma my ideme na chalupu a ta je v jablonove.
@olifcek ono ked to vyschne tak mozno pojde, ja som tiez tak urobila s dvoma hrackami, jedna po vyschnuti ide a druha nie,

zucana
17. júl 2010

jeeej olif jake hracky ja som kupila dnes tiez take drevenne na tahanie za sebou a aj s takou palicou..potom dam foto nechce sa mi ist hore do tepla....
ale baby rano som bola na vypredaje.....juuuj nakupila som viki aj na rok....uz sa krotim a aj tie hracky....a mamine darcek na meniny a mne nejake oblecko ale iba to co nemam.....
a uz iba vikinke na rok nejake topanocky...
tu je 40 stupnov o 15.00 zacinala oslava ale obaja mi spia tak pojdeme az tak okolo 17.00 lebo je nenormalne teplo.....
@garon pak daj pribeh do svokra temy a drzkaj sa a tete skore uzdravenie a krasny vikend

zucana
17. júl 2010

a tu su hracky 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. júl 2010

@rivatha pak daj vediet kay bude kolacik a daj recept ;)
ja cakam kym to tu vstane lebo uz hodku meskame 😅
vikinka zjedla 140gramov mixovanej zeleniny na obed.este jej ostalo 30 gramov to jej dam ked vstane a pak nakojim aideme....ona vobed nechce tu vodu 🙄

zucana
17. júl 2010

inak dnes sme dali taku kaku ze take huste ako to co jej mixujem....a vela....myslite ze nieco jej aj v brusku ostalo ved toho bolo viac ako spapa.... 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre