Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
27. júl 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2335417

baby ak niektora nemate..je to super...teda aspon u nas, lepsie ako hryzatka... 🙂

blumka
27. júl 2010

@laxity kebyze boli vianoce tak ti poviem nech hladas na stromecku 😀 my sme tak hladali manzelove kluce cely januar..a nasli sme ich ked sme rozoberali stromcek 😀 terezka sa realizovala 😅

blumka
27. júl 2010

my mame zajtra vyrocie, mm ma pozval do kina a na veceru 😀 😀 len kukam, ze o takom case ako my chcem ist hraju same blbosti 😅

olifcek
27. júl 2010

@jja jeeej, toto mame i myyyyyyyyyyyyyy

olifcek
27. júl 2010

@blumka jaka romantikaaaaa

blumka
27. júl 2010

@olifcek no sak sa patri, ne? my sme si povedali ze na vyrocia ziadne darceky ale cas si venujeme..tak ideme...kamoska, mozno dve pridu ku detom a my si vyrazime 😉 ale to len tak poobede, do siedmej musime byt doma, ulozit deticky 😀 ale aj to sa rata, ne?

blumka
27. júl 2010

@jja aj ja mam niekde tu kefku...ale kde? 😅

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

kocky my budeme mat vyrocie 5.8. a to rovno desiate co mam mm kupit alebo ? ja vobec nemam fantaziu poradte

laxity
27. júl 2010

@blumka 😀 ja už neviem kde mám hľadať...ešte musím prezrieť auto to je posledná možnosť 😠

laxity
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa nejaký spoločný víkendík v krásnej prírode celá rodinka 😕

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@laxity ďakujem za napad prekonzultujem s dcerou aby o tom atko nevedel

olifcek
27. júl 2010

@blumka veru i ja mam rada spolocne straveny vecer...my sme boli pri takych vyznamnych prilezitostiach papat v meste v Camelot, to je tam, kd eje empire x;o)

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa alebo ho pozvi do welness....sauna, masaz, bazen, virivka 😉

laxity
27. júl 2010

@olifcek takýto fajný program som ja raz na narodeniny urobila mm a nikdy viac...dostali sme obaja nejakú infekciu, tak sme sa museli liečiť 😠

laxity
27. júl 2010

@olifcek ale ja by som sa dala opäť nahovoriť...ja také môžem vrelá voda to je moje 😎

olifcek
27. júl 2010

@laxity ja som m pozvana na prvy rok randenia 😵

olifcek
27. júl 2010

@olifcek pozvala...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. júl 2010

@rivatha nam sa tu uz nic nezmesti 😀

maculik
27. júl 2010

AHojte, aky ste mali dnik? 🙂
My v pohode, vela sme boli vonku, podvecer tu bola nasa 88r babka, tak sme posedeli a dojedli tortu zo vcera, teraz uz drobci spia a ja asi pojdem tiez pomaly.

Co je tu nove? Docitat nestiham 😅 Akurat rano som trosku citala, ale kym som stihla napisat, uz bol maly hore. Len som zachytila, ze ste spominali nieco o kuracinke, tak nasi znami s tym maju dost blbu skusenost. Kamaratka ju malej varila do prikrmov a potom aj uz po roku viac a jej zacali rast z toho prsicka. Normalne to bolo poznat, a to mala ani nie 2r. A dr im povedala, ze to je z tych hormonov, co pchaju do kuriat a mala na to zle reagovala, tak odvtedy kupuju kura velmi malo a ak, tak len z bio chovu.

jaja32
27. júl 2010

ahojte, Natálka mi papkala 4-tý deň mrkvičku...teda ja som chcela, aby papkala. Včera to bolo cca 15 lyžičiek a dnes možno 4. Čo mám robiť? Mám dať zajra už ďalšiu zeleninku? Tak sa mi zdá, že sa jej na tváričke a hrudníku vyhodili také púčiky... po pape, ich mala červené a potom zbeleli a už ich nevidno. Môže to mať súvis s mrkvičkou?

blumka
27. júl 2010

@jaja32 moze to byt z mrkvy ale nie ako alergia ale mozno preto ze nova potravina, kym si telo zvykne a kludne pridaj uz novy druh...uplne staci ked ti spapa tolko kolko vladze..mozno jej mrkva nechuti, mozno zemiak s mrkvou bude viac a spapa celu misku 😉

jaja32
27. júl 2010

@blumka ďakujem. Tak zajtra skúsim mrkvičku a zemiačik. Stačí jedna mrkvička a jeden zemiačik? To asi bude mať akurát 🙂

blumka
27. júl 2010

@jaja32 staci, ved ked nedoje, das jej na druhy den a ked spapa a bude malo tak das mliecko 😉

jaja32
27. júl 2010

@jaja32 táto naša potvorka si vyberala aj mliečko 🙂 a tuším aj zeleninku si bude vyberať

jaja32
27. júl 2010

a píšem sama sebe to patrilo @blumka

blumka
27. júl 2010

mozno jej viac pochuti ked bude mat viac druhov 😉 julinke napr. nechuti velmi ked je nieco same ale ked jej mixnem dva alebo tri uz je to lepsie...a dnes som jej dala petrzlen, to bolo super..aj mne chutilo..take sladucke to bolo 😅

jaja32
27. júl 2010

@blumka vidíš petržlen...najskôr mi povedal pediater...že nem a na poslednej poradni...vraj netreba sa s ním ponáhlať, lebo jej možno nebude chutiť 😠

jaja32
27. júl 2010

@blumka a ja dám....šak ho máme plnú záhradu

blumka
27. júl 2010

@jaja32 ja som pocula vraj je to alergen, ale aj v tom mama a ja je ze sa moze od 6. mesiaca aj som sa pytala v teme prve prikrmy na to a vraj sa moze..a fakt je sladky..a este ked sa zmiesa s mrkvou..mnam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre