Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
27. júl 2010

@blumka ja petržlen nemusím, ale možno aj mne zachutí

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
27. júl 2010

@rivatha jj..to bude asi zub 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
27. júl 2010

....ja som si tak dneska pekne sedkala a tak ma napadlo, že idem si skúsiť jeden kostým...a hádajte čo sa udialo... nenapratala som sa tam 😠 od pondelka zahajujem 90-dňovú diétu.... 🙄

jaja32
27. júl 2010

@rivatha už si písala, ale skús ešte raz....aký gélik používaš

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
27. júl 2010

@rivatha za 20 dní som schudla z nej 5 kg...dlhšie som nedržala a ani nepotrebovala...len si myslím, že ju treba dodržať, pretože hneď bude jojo efekt

jaja32
27. júl 2010

@rivatha ďakujem

jaja32
27. júl 2010

Ja mám Kamistad... poznáte? mm kúpil, len neviem či dobre

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. júl 2010

@rivatha bez cvicenia je jojo vzdy x;o)

jaja32
27. júl 2010

@rivatha ....záleži od toho ako sa po diéte začneš stravovať...ja som nepribrala, až keď sme sa rozhodli mať bábo, začala som sa normálne stravovať, no a ešte mám tehotenské či aké kilečká

jaja32
27. júl 2010

@olifcek a necvičila som...a nepribrala som..., jednoducho som si dávala pozor. Schudla som 30 a pribrala som za 6 rokov 5 kg pred otehotnením a 10 počas tehotenstva z tých mám ešte 5 kg tak dokopy 10 navyše 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
27. júl 2010

@rivatha správne...no, ja som dosť bicyklovala, ale to nebolo súčasťou diéty, to bol koníček 🙂

olifcek
27. júl 2010

baby, v com ohrievate papu babatkam? ja chcem kupit thermomisku na ten ucel...ale neviem...su i ake, ktore maju prisavku, nech nepadne taniecik no uz niesu thermo..

jaja32
27. júl 2010

@olifcek ja som zohrievala v sklenenej mištičke vo vodnom kúpeli...mám aj termo misku, ale ešte som nepoužila. Tiež mám ohrievač fliaš, kde je súčasťou aj miska resp. taký pohárik a tiež sa to tam dá ohrievať, ale to bude asi dlhšie trvať. Zostanem pri vodnom kúpeli.

olifcek
27. júl 2010

@jaja32 ja teraz ohrievam co flasticke z vyzivky a z toho i papa...ohrev vo vodnom kupeli...ale neviem..mam stale takto davat papat? tanierok casom itak treba, ze?

jaja32
27. júl 2010

@olifcek ja mám termo misku, kde sú dve priehradky...neviem či mi harašilo, keď som kupovala. Ešte som ju nepoužila. Mne sa zdá taká nepraktická. Veď malá papká zatiaľ bez prílohy. Zajtra chcem kúpiť klasiku, tak určite by som na tvojom mieste vybrala z tých, kde nie je žiadna priehradka. Len samostatnú misku, veď ešte nemusíš deliť papu.

blumka
27. júl 2010

@olifcek, ja ti poviem moju skusenost...mne prisavky vadia...neviem preco ale ked bola Terezka mala tak som aj tak misku drzala v ruke ja a ked uz papala sama tak chcela raz mat tanierik nalavo raz napravo, raz sa oprela, tak ho bolo treba posunut blizsie, inokedy sa nahla tak si ho posunula dalej...no ale to je sila zvyku asi..
a dalsi dotaz..kukam na tie misky, mne sa zdaju dost hlboke, ja mam radsej take co su sirsie a plytsie...nieco ako hlboky tanier...nieco ako je na tej jednotke..
misku s uzaverom je dobre mat hlavne ked niekde ides..a ta posledna sa mi vidi lebo je protismykova 😉 to je nieco medzi prisavkou a neprisavkou...terezka ma taky poharik a moze si ho prelozit kde chce ale zaroven ho len tak lahko neposunie po stole...

blumka
27. júl 2010

@jaja32 ja mam doma asi 5 misiek s priehradkami a pouzivam ich ked malujem temperkami 😀 mne to vadilo aj ked uz mala prilohy jedla...a ju to zbytocne rozptylovalo lebo miesto jedenia sa s jedlom hrala a prehadzovala si obsah priehradiek 😀

jaja32
27. júl 2010

ja mám niečo podobné ako je tá posledná, ale má 2 priehradky...no načo

jaja32
27. júl 2010

@blumka dobré využitie.... 😀 nie je to praktické na papanie

jaja32
27. júl 2010

brúúúú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre