Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. aug 2010

@rivatha nepomozu sampony, chce to cas...ja mam pocit, ze mne uz prestali tak moc padat...
a ja ich mam nonstop zopnute, este i v noci...cez den v gumicke a aj stipec, mam ich dlhe, nech sa mi krk nepoti x;o)

garonka
2. aug 2010

@svetlankat ježiš maria to ja mam fajnu skriňu fakt ku skrinke ďaleko 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. aug 2010

@olifcek kde ste dali robiť oblaky? nam konečne parapety dali normalne a čakame len na žaluzie a sieťky ale ten prach mam furt na skrinkach bože

garonka
2. aug 2010

@rivatha jaj už hotovo u len lišty na steny, kupiť nove zaclony a hotovo
ale bordel furt je to nie a nie popratať 😠

olifcek
2. aug 2010

@svetlankat oliv je radsej na chrbatiku, asi i preto sa naucila skor otocit sa z bruska na chrbatik x;o)
@rivatha oliv je tiez sidielko pohyblive, ale radsej je na chrbatiku a na bokoch x;o)))

a stale sa vyssie a vyssie dvihne do sedu z lahu...neuro vravela, ze kludne i takto sa moze posadit, ze si oliv vyberie sposob...tak som zvedava x;o)

@svetlankat ideme na diamantovu....http://www.viavitae.sk/ slana voda x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

@garonka incon

som zvedava ako to s upratovanim zvladneme..oliv hajat nebude, mamina neviem ci bude moct prist, kedze kazdy den z prace ide za bratom...x;o((( kupime igelity na naytok, potiahneme ich a uvidime, no...

svetlankat
2. aug 2010

@olifcek do tej slanej? a od kedy chcete zacat?

olifcek
2. aug 2010

@rivatha ja som ich nerada nosila rozpustene x;oDDD teda v lete...ja len v zime, na jesen a na jar, ked nie je teplo x;o) inak v gumicke...ale paci sa mi, ze su dlhe, no x;o))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. aug 2010

@olifcek igelity nepomôžu taky jemny prašok je z tych okien ja doteraz to furt utieram na nervyyyyyy

olifcek
2. aug 2010

@svetlankat zajtra idem na gyndu na vysetrenie, predpokladam, ze v stredu uz k novej pediatricke, musim si zavolat...asi budu i ockovat, takze najskor buduci tyzden...uz som pisala i do via vitae, ze ci maju plavecke koleso pre baby, aky je postup, ked tam chcem chodit plavat a co vsetko potrebuju - potvrdenia...x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

@garonka jj, bo zo stien prach pada...ked daju okna a odidu, pretrieme steny, alebo vyfukame s vysavacom, paq utrieme dlazku na mokro, nech prach nejde zase hore a potom dame dolu igelity...len neviem ako to zvladneme...uvidime

zucana
2. aug 2010

@olifcek kuknem teda dnes a lepsie cele na plavanie podla mna....

svetlankat
2. aug 2010

@olifcek a kolko sa plati tych 120 eur na 10 vstupov?

olifcek
2. aug 2010

@rivatha 😀 😀

inak, ja neznasam mokre vlasy na chrbte 😅

olifcek
2. aug 2010

@svetlankat priznam sa, ze ani neviem, ale je tam cennik, a tusim vychadzalo nejakych 300sk na hodinu...ci? mm povedal, ze plati, nech chodime mesiac dva ako sa bude pacit x;o) tak preco nie? ved to stoji tolko, co v barci, ci saci, a tu to mam blizko, ziadne mhd, mala prechadzka tam i spat, a slana vodickaaa

olifcek
2. aug 2010

@zucana super, tak cele prosiiiiim...x;o) dakujem krasne...len snad budu mat nasu velkost, no

olifcek
2. aug 2010

...moju uz nemaju a olivkynu este nemaju...... 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
2. aug 2010

@olifcek presne tak preco nie, treba ja len schvalujem. Aj mi zacneme ale este som sa nerozhodla kde. Cakam ci bude aj tu na jazere od septembra

olifcek
2. aug 2010

@rivatha ja robim to isteeee...umyjem, zaviazem do turbana, o chvilu je mi uz hlava tazka, tak rozcesem a dam do stipca dohora x;oD len sa mi nechce balzamovat ani nic ine...teraz som si ich sama kusok podstrihla, bo uz oblo treba...o mesiac ale uz zajdem ku kadernicke x;o)

olifcek
2. aug 2010

@svetlankat jj viem x;o) drzim prsty aby to vyslo, nech to mas blizko xo)

inak olivku ja ponarat nebudem xo) ja ju len necham v kolese clapkat sa x;O) aj hracky vezmeme, som kupila v sobotu take rybky x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

spravne je asi olivkinu, co?

olifcek
2. aug 2010

@rivatha jj, sa ich opytam, ze co ked sa napije, co podla mna skusi urcite, je veeeelmi zvedava x;o)

olifcek
2. aug 2010

my nejdeme nikam na dovcu, tak mm povedal, ze sa aspon takto s oliv zrelaxujeme x;O) pojdeme len do noveho mesta ku svokrovcom na par dni v septembri...predpokladam, ze i na ich chalupu a paq k praBabine malickej a jej sestre do piestan...x;o)

olifcek
2. aug 2010

take som si chcela kuuuupit, len s nizsim podpatkom

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2368630

no na nejaky cas nehrozi, no...teraz je mi fajne v teplacikoch a slapkach, ci ,,crosskach,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre