Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@rivatha ja som sa o tom docitala uz v nemocke, ked mi mm notak s netom priniesol a malicka uz mala pruh, grrrr

olifcek
5. aug 2010

a joooo Kosice, @svetlankat sa pytala, kedy dame stretko a reakcia ziadna, tsssssssssssssssss
@blumka @garonka

jaja32
5. aug 2010

@blumka po príkrme dávaš malej aj mliečko? mne teraz spapala cca 130-140g a urobila som jej 60ml mliečka...vypila,viac nepýtala

olifcek
5. aug 2010

@jaja32 Natalka nosi velkost ako my?62?

ci uz kazdy vacsie nosi? 😀

dorotka2
5. aug 2010

@olifcek my este nosime aj 62,ale uz asi prejdeme na 68 🙂

laxity
5. aug 2010

@olifcek my 68

laxity
5. aug 2010

@dorotka2 herečka ty čo s tým plávaním? ja už chodím vo veľkom nahlás sa tam je to super 😵 😵 😵

dorotka2
5. aug 2010

@laxity nahlasim sa tu v ba, len sa chystame na dovcu v auguste do chorvacka a nechcela som, aby mi nieco uslo 🙂

laxity
5. aug 2010

@dorotka2 ahaa jasné jedna čo chodí teraz k nám chodila prve na pasienky, tam budeš chodiť či? 😕

laxity
5. aug 2010

@dorotka2 do Chorvátska no super vám bude hej a aj Viki 🙂

blumka
5. aug 2010

@jaja32 ked mi zje juli okolo 150 a viac tak jej dam vodu alebo cajik vypije okolo 50ml a viac nepyta...ale potom pyta mliecko skor o pol hodku alebo aj o hodinu ako zvycajne..

my nosime velkost 74 😅 😕 ale zalezi ze co..este do niektorych 62 ju natrepem ale niektore 68 su male tak ked to spriemerujem tak je to 68 😀

laxity
5. aug 2010

@blumka 😀 a veľkosť 3-6 je? my máme väčšinou také vecičky alebo potom 6-9 aj to je nám dobré 😀

zucana
5. aug 2010

@blumka a preco sa nemoze teda 2krat ohrievat?

blumka
5. aug 2010

@laxity 3-6 m je 62-68, 6-9 je 68-74
ale to su take cisla..juli ma napr dnes na sebe nohavice 6-9 a su jej velke a vcera mala body 0-3 dokonca na sebe a bolo ok..mozno sa sice pranim roztiahlo 😀

zucana
5. aug 2010

@olifcek bucha jednou aj dvoma ako kedy ....

olifcek
5. aug 2010

@zucana oliv hlavne pravou ale i lavou to robieva, ale nie takym svihom ako pravou, hehe, zatial x;o)

laxity
5. aug 2010

@olifcek aj Naty stále pravou ale to má od narodenia také bac bac 🙂 ...teda ak sa bavíte o búchaní rukou 😀

laxity
5. aug 2010

najnovšie mi trhá vlasy vo veľkom 😠

olifcek
5. aug 2010

@laxity jo, buchanie ruckou, i ked lezi, i ked ,,sedi,, i ked je na rukach hehe x;o) bucha nou fajne ale x;o)) i ked hracku chyti, tak nou natriasa akoby chcela aby hrkala a paq baaac nou x;o))

a uz i hracky odhadzuje a chce, aby som jej ich potom vratila 😀

olifcek
5. aug 2010

@laxity jj deti a vlasy x;O)

laxity
5. aug 2010

@olifcek presneeeee už som jej dnes vravela, či mi to robí schválne 😀 a preto chcem klavírik pre ňu nech si po ňom trieska a nech jej to vydá nejaký zvuk 🙂

olifcek
5. aug 2010

@laxity 😅

olifcek
5. aug 2010

@laxity nekupuj drahy, dlho ju bavit nebude 😀

dorotka2
5. aug 2010

@laxity neviem, ci je to na pasienkoch, sami zda, ze niekde v ruzinove som nasla, no neviem. A ona tam bola nespokojna, ze je teraz v pk, alebo preco? nevies?na dovcu ideme len tak predlzeny vikend, lebo mm nema vela dovolenky, kedze menil robotu a ma toho vela, tak nemoze na dlho, ale aspon nieco, aj tak je este Viki mala. Berieme aj opatrovatelku so sebou, tak aj maminka si uzije aj nocny zivot, ak sa Viki nepokazi. 🙂 Ide mm sestra a je upovedomena s tym, ze ako aupair. 😀

zucana
5. aug 2010

aj vik ipravou velmi silne a zrusne 😉

olifcek
5. aug 2010

@zucana tak dobre potom 😵 😵

laxity
5. aug 2010

@olifcek nebudem 😀

jaja32
5. aug 2010

@olifcek Natálka nosí 68 - 74, záleží od výrobcu. Teplákovú súpravu má 68, ešteže bolo chladnejšie, tak sme ju aj teraz ponosili, lebo o mesiac jej už asi tepláčky nebudú, bundička hej.
Juj, od rodinnej známej sme dostali akože k meninám (6. októbra) podšité nohavice a teplákovú bundičku, kúpené už asi 2 mesiace dozadu. Dala ich skôr, lebo sa jej zdalo, že Natálka nejako rýchlo rastie. No uvážte, podšité nohavice v auguste. Teraz sú jej ltt a bundička tiež. Nohavice sú č. 67.Ani som to neprala, buď dá ona niekomu, alebo ja posuniem. Nohavice sa mi zdajú zo sekáču, tak divne voňajú a zdajú sa byť prané. Neviem. Bundička je pekná, zelená a vyzerá nová. No, kupovala stará dievka 62 ročná. 🙂 Milujem také darčeky. Keď sa narodila malá, tak mi povedala, že na krstiny jej prinesie také maličké tepláčky. Tak som sa aj potešila a priniesla maličké....asi tak do škôlky 😀 Len či ich ešte nájdem v skrini.
@blumka ďakujem, keď sa rozpapá už nedám mliečko...a možno som jej ani nemusela dať. Napila sa trošku vodičky, tak som skúsila. Dúfam, že nebude prežratá 😀 😀

garonka
5. aug 2010

@olifcek ja chcem zajtra niekam vypadnuť 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre