Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. aug 2010

@blumka mame asi 64cm...tie cislovania su akoze cm? x;o)

inak...ja duufam, ze Oliv sa vytiahne, ze nebude krpka ako moja mamina x;o((( nech je vysokaaspon ako ja, juuuuuj...

olifcek
10. aug 2010

@blumka kokos, aka velikaaaa je uz ta Tvoja Juli x;o)

a co to TeTe? jak to? x;o(

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. aug 2010

@rivatha tak pri narodeni mala len 43, to je faaakt, nooo x;o)) a odratavat maaaam mesiac a pol, tak asi je to fakt v celku faaaaaajn x;o)

zoska
10. aug 2010

ahojky,
bby co tej malej stale je? 🙄 zaspi krasne a za 2 hodiny sa zobudi s plcom, staci vziat do narucia pohojdat a spi dalsie 2 hodiny, potom jej dam papat, za 40minut zasa plac, zasa treba pohojdat, ked sa neda utisit dam prso a taha akoby pred chvilou vobec nejedla...plienka rano tazka- proste sa v noci prejeda, lebo ja nemam nervy ju tisit furt n rukach a ona nepocuck le taha vzdy riadne 😒
asi 7krat som zasa bola hore, dnes ale potiahl do 7mej a potom sa brutalne pokakala do 2 plienok 😝
akoze, dnes asi nedam kasu uvidim ci to bude take iste, lebo este aj s ksou sa trapit, cela je spinava kym to spapa a to je vzdy po kupani cistucka 😒

mm prisiel domov, ale ide k zubrke, tkze dnes bude uboleny
bordel je tu neskutocny, ale nevladzem upratovat
mala zaspala az teraz prvykrat od rana 😕

olifcek
10. aug 2010

@garonka x;o)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9164618&tab=2

len skoda, ze biely, a ze sa v nom neda pripadne chodit x;o))

@zoska hmm...fakt skus bez kase...mozno bude lepsie....

olifcek
10. aug 2010

noooo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7206828&tab=4

ale biely hlupost, ze? mozno Oliv zacne chodit, resp. pokusat sa o chodenie az vo februari, kedy by mala mat rok, aleeeeeee....co ak predsa len skor...padne a uz bude spinavyyyy a mozno sa to ani neoperie paq x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. aug 2010

@olifcek ano to su cm...
a ty neporovnavaj olivku s inymi detmi ale s nou samou...ved od 43 cm na 64 to je parada 🙂 ak ma v genoch aby bola vysoka tak bude aj ked je teraz mensia, a bola by aj keby sa narodila v termine ak to v genoch nema tak nebude...juli je mozno teraz velka ale ona bude tiez krpcek, jedine moj otec a brat su vysoky, od mm nik 😉

zoska
10. aug 2010

ja uz neviem, tiez som myslela ze uz zubky, dasna ma riadne tvrde a akoby ostre, dnes mi zhryzla do malicka a to bola bolest 😕
ale nezda sa mi zeby sa chystali prerezavat..
ona sa strasne pohybuje v postielke a niekedy je problem to ze narazi a dalej jej to nejde tak rev...pretaca sa z chrbta na brucho, potom nabok a stale....keby som ju mala na velkej posteli tak mi isto zleti dolu 😒
staci ze dnes rano som si ju vzla k sebe a metala sa v spanku jak sialena, vyfackala ma , okopala, gate si vyzliekla, stale som ju pridrzievala aby dole nezletela a to vsetko v spanku!
ja jej asi nejaky utlmujuci prostriedok dm, alebo co 😅

zoska
10. aug 2010

ja sa zas bojim aby Neli nebola prilis vysoka...ja mam 180, mm ma 190...
ja som mala vzdy problemy si kupit na seba dost dlhe rifle a tricka s dlhymi rukvmi
a @olifcek som predcasniatko, pri narodeni 46cm a prerastla som oboch rodicov 😅 😉

nasa od narodenia + 21cm a + 3600g

blumka
10. aug 2010

@zoska mne ked sa tak juli mece a trepe, silno ju zaviazem tak aby mala rucky vystrete pri tele a nemohla s nimi metat, chvilu sa zlosti, vzpiera sa alebo ked vidi ze nepovolim tak sa ukludni a zaspi a potom ked tvrdo spi tak ju rozviazem

olifcek
10. aug 2010

@zoska 😀 😀

mno ja mam 172cm a mm 190cm 😉

zoska
10. aug 2010

@blumka to som skusala raz, ale uz radsej nie, lebo som myslela ze chvilku poreve zaspinka, ibaze ona chytila taky hysak, ze az nemohla dychat, tak som jej tie ruky rozviazala a mala som co robit aby som ju ukludnila 😔

kazdy vravi treba vydrzrat 😠 ja viem ze nic ine mi neostava a ze je to pravda, ale ked mi kazdy povie vydrz to prejde, tak sa mi chce revat 😖

zoska
10. aug 2010

to som nemyslela tu ze to hovorite vy baby, ale tak vseoecne, moji znamy... starka, mamine kamosky.... mama uz vie ze mi to nema hovorit, lebo ma este viac vytoci 😅

olifcek
10. aug 2010

baby na stranke nextu su uzasne vypredaje, nadherne sortky, len skoda, ze len velkosti 3-6mes, to nam o rok iste bude male...

blumka
10. aug 2010

@olifcek tak pre druhe 😉 😀

blumka
10. aug 2010

boze to moje dive decko si dalo orech do nosa 🙄 ale si ho aj sama vybrala ale rycala pri tom jak besna 🙄

janielah
10. aug 2010

@zoska moje chudatko, uplne viem ako sa citis.... 😔

i ked ja musim povedat, ze Krpke ta kasa pomaha, velmi jej chuti, i ked ja davam vylucne ryzovu, alebo take tie bez prichute, ziadne sladke, nic. Spapa kazdy vecer 150 lyzickou a tiez mam pocit niekedy, ze by si este dala...

Dievky, ja uz som si dnes riadne poplakala, kazdy den skusam tu flasu, hore dole taku, onaku a stale nic...Dnes som si krvopotne odsala 10 ml mlieka mojho, polka sa mi z toho vyliala, tak som este pokracovala so slzami a dala do flase nakoniec a hadajte co? Mala to tiez vobec nechcela, tak sa rozkricala, ze aku flasu jej to zas strkam.... ☹ som so silami na konci....

janielah
10. aug 2010

Inak som bola vcera u mojej maminky a pomahala mi malej navarit vseliaku zeleninku a ovocie do zasob, nech kupujem co najmenej z obchodu tie hotove.
A dnes sme mali premieru jablcko so slivkami na desiatu a strasne jej to chutilo, spapala 180 ml az som oci vyvalovala, a potom to aj manzel ochutnal a usta krivil, ze ake kysele 😀 no ale nebudem jej to prisladzat, no nie 😀 a ked chuti tak chuti 😉

zoska
10. aug 2010

@janielah jani tak sa trapime spolu...juuj kde su tie noci co sa mi prvy raz zobudila o 2hej a potom z rano oklo 6tej, to bola pohodenka...
ja som kupila ten sosacik a drzacie uska na vent flasku...nekupovala som magic cup, ten aj tak nema usi a doma mam flasu nevyuzitu tak sa aspon zuzitkuje a vyslo to rovnko draho 😝
tak testujem ci chce mla z toho pit, dala som jej tm troska vody a soska z toho, ibaze sa vari akoby tm citron mala, skusim odsat trosku mliecka a dm jej ci bude lepsie smakovat, len neviem ci odsajem, lebo nemm prebytky 😅

a tebe mala po kasi teda lepsie pospinka v noci?
mne trosinku hej, ale ziadna vyhra, ona je moc pohybliva v spanku a to ju budi a este jeden big problem, naucila s na cumel pri zaspavani a ked sa mrvi v spanku tak jej vypadne ked sa zacne budit a nema cumel tak rev....niekedy musim priskocit strcit cumel a je dobre...cize este aj kvoli takjeto blbosti musim ku nej vstavat 😒

olifcek
10. aug 2010

@janielah uz papate zeleninku aj ovocie? ci zacinas ako ja, ovocim a az paq zeleninka?

olifcek
10. aug 2010

@blumka no istee

blumka
10. aug 2010

@zoska zosi a keby si ju niecim oblozila ze ked sa prevali tak sa nicoho akoze zachyti a nebude ju rusit ten pad do neznama? ci ju to bude obmedzovat? juli ma paplon na jednej strane a vzdy ked sa k nemu otoci si ho tak akoze obchyti a to ju ukludni...idem jej teraz kupit taku husenicu co ma @jaja32 na fb na fotke a tym ju oblozim nech ma z dvoch stran..
aj terezka ked bola malicka bola takto poobkladana, davalo jej to pocit istoty, lebo cim viac miesta okolo seba mala tym horsie...

blumka
10. aug 2010

@olifcek co? nikdy nehovori nikdy 😉
inak ja som si vcera v noci ked juli nespala do polnoci a terezka do pol desiatej vyvadzala povedala ze uz ziadne dieta nechcem 😀

janielah
10. aug 2010

@olifcek oli, my sme zacali zeleninkou a teraz najnovsie davame uz aj ovocnu desiatku. Masko zatial nie, ani zltko, to pockam ze co povie doktorka na to, ze kedy.

Zosi, my s kasou spinkame lepsie, niekedy sa budi raz, inokedy dva krat za noc. A par krat dokonca uz prespala celu noc, teda do siestej, parada...Ale vies, ja by som prijala spanok aj na dva tyzdne dopredu 😔

olifcek
10. aug 2010

@blumka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre