Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
10. aug 2010

@olifcek ja by kupila 😅

olifcek
10. aug 2010

@garonka ja iba keby uz boli na chodenie, nie len ako capacky...24eur je dost....ale su nadherneee

garonka
10. aug 2010

@olifcek jasne vam treba pomaly topanočky na chodenie ale 24 evri je prehnana cena nato že to ich ma babo na nožkach ako imidž 😕

blumka
10. aug 2010

zeny, bojova uloha...kedysi som na nete videla takeho macka co ho bolela nozka ci rucka ci co a ked si dal leukoplast tak uz bol akoze zdravy...pliiiz, kto ho najde hodte link

jaja32
10. aug 2010

@andrea2603 my sme tiež museli začať kupovanou výživou. V DM som kúpila výživky Alnature ako ti poradila @olifcek a šmakovalo. Už papkáme domácu stravu 🙂

andrea2603
10. aug 2010

kočky, díky a už letím, lebo mm je v práci a ja neviem, čo skôr 😕 ... asi uspať Liv 😉 , dobrú noc 🙂

blumka
10. aug 2010

kolko stoji ten lev na chodenie...ja si uz nepamatam, ale kebyze ho nemam kupim juli toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9122497&tab=0 😵

olifcek
10. aug 2010

@blumka jeeeeej, kraaasa...ten lev stoji viaaaac

olifcek
10. aug 2010

@blumka ale v tomto nervie sedieeeeet a odrazat sa x;o) noooo,tusim by sa dalo dokupit len cisto odrazadlo a vyslo by to ako ten levik

blumka
10. aug 2010

@olifcek jj ja viem, ale to odrazadlo ten lev je len na doma, teda ak ho nechces total rozbit vonku...tak mozno by sa toto viac vyplatilo ze kupit len choditko a odrazadlo na vonku ked bude treba

svetlankat
10. aug 2010

caute babenky
@blumka super vecicky, ten vodopadik moze byt dobry

raa2
10. aug 2010

ahojte, tak my sme boli trosku v auparku pokukat par obchodikov a potom na tcom plazi na ladovu kavicku.dobre bolo, kupila som iba jedny bodiky a kratasky v Zare.

@blumka v teme varime pecenie som nenasla ziadne fotky, to si dneska vkladala??

svetlankat
10. aug 2010

Idem ja uz do hajan, dobru nocku vsetkym

dorotka2
10. aug 2010

Dobry vecer prajem. Konecne docitane, baby,vy ste ake sikulky, ako to stihate, tolko pisat. Ako prve prajem vsetko najlepsie detickam,codosiahli 6 mesiacikov, samozrejme aj Terezke. My sme sa zacali plazit,no na druhy den mala zistila, ze ked sa bude otacat z bruska na chrbat, z chrbta na brusko a tak dookola sa gulat, dostane sa tam,kde chce. Otoci sa na brusku a gula sa,je uzasna.Baby a v tescu su od zajtra v akcii pampersky, take obr balenie v krabici, bodynka, kozmetika a hippky. Len pre info, rano idem na zatah. 😀 A inak niekto tu pisal,ze babatkonechce byt na brusku, aj Viki nechcela byt na brusku a teraz uz inak ani nie je, vsetko sleduje na brusku, hlava hore ako korytnacka, a naozaj to nemala rada, takze sa vobec nebojte,ono to pride. Budte radi,ak sa deticky este nepohybuju, lebo ja uz teraz nemozem fakt nikam chodit bez nej, ani na zachod. 🙂 Pregula sa z jedneho konca toho penoveho koberca na druhy,popri tom si pokeca a za chvilu je na oblubenommieste na koberci, co mame pod stolikom, taky chlpaty a ozuzlava spodnu policku na stole. No kym zistila, co ju brzdi, bola uzasna, narazila na to hlavickou a neslo to nikam sa pohnut, to boli nervy. A minuly tyzden mala normalne chcela spat svoje kluciky, som ich pozicala kamoskynmu synovi, co ma 10mesiacov, akym som mu ju nevratila, tak jacala, normalne scena, sme sa na nej skamoskou dobre zabavili. 😀

blumka
10. aug 2010

@raa2 raa ano ale nie priamo vo varime pecieme ale v tej druhej tajnej teme... 😉
@svetlankat ten vodopad je fajn, da sa nastavit ze hra hudba alebo sumi vodopad alebo obojo a bud len svetielkuje alebo je tma alebo svetielkuje a aj sa tam hybu zvieratka a su 3 urovne hlasitosti 😉
Terezka mi zaspavala pri hudbe z neho az kym sa juli nenarodila a juli teraz zaspava pri sumeni vodopadu 😉

raa2
10. aug 2010

@blumka jaj idem to kuknut 🙂

dorotka2
10. aug 2010

@blumka krasna rodinka ste, male su uzasneee

hajdylca
10. aug 2010

@blumka a aj Ti pri tom zaspi Juli? nemusi sa vtedy na lopte uspavat ? (nas maly inak ako na lopte, nevie zahajat 😔 😔 a svokra, ze mu mam kupit kolotoc nad postielku-ehm, v postielke nespal od druheho mesiaca, tak neviem neviem 😕 )

inak prajem @zucana @zusika vsetko najlepsie k meninkam sice zajtrajsim, ale asi sa sem zajtra nedostanem..... neviem, ci mame este ine Zuzky, ak ano tak i tym 🙂

@zoska inak co sa tyka toho spania- noci klasika spime spolu na ciciku ( @olifcek podla mna z toho mozes byt taka unavena, lebo ja mam pocit, ze to ani nie je spanok, ale len taky polospanok, lebo stale v podvedomi vnimam kde maly lezi aby som sa tam nepretocila), ale odkedy davame papat zeleninku na obed (niekedy i olovrant) tak maly cez den spava menej- a to zo dna na den, proste si prestal ocka suchat, i zyvat, miesto cca 5 spankov cez den ma maximalne 3... kasu sme zatial neskusali... asi niekedy buduci tyzden, ci tento tyzden skusime....

chcem sa spytat, urcite ste to uz riesili, ale ake mate teplomeriky na meranie teploty, chystame sa totizto k dr. a kedze vieme, ze nas bude ockovat, tak sa tomu vyhybame, lebo nemame ako teplotu kontrolovat. mame 3 druhy- jeden dudlikovi z toho ho napina, dalsi taky digi z lidla na celo i do ucha, ale ten dava take odchylky i niekolko stupnove v priebehu jednej minuty, no a potom taky digitalny- oralno, rektalny i podpazusny- s takou ohybnou koncovkou, len do ritky neviem pokial, a do ust, ci pod pazuchu, no na to je este asi skoro aby vydrzal.... takze ak mate niektora nejaky spolahlivy teplomer, prosim dajte vediet, dakujem velmi pekne 🙂 🙂

raa2
10. aug 2010

@raa2 pekne fotecky, museli ste sa mat fantasticky 🙂

blumka
10. aug 2010

@hajdylca zaspi 😉 u nas lopta funguje uz len vo vynimocnych pripadoch alebo ked ju uspava mm, lebo jemu sa lepsie...ale jasne ze musi byt juli na rukach, len tak do postielky ju nemozme polozit...ale ten sum jej pomaha sa ukludnit...mne napr. teraz huci na cely byt ventilator a spinkaju mi obe sladucko...
aj v tej knihe nejstastnejsi miminko v okoli sa pise ze deti upokojuje tzv. biely sum...nejaky monotonny zvuk...vela deti zaspava pri pustenom vysavaci, kamoska uspava pri digesstore 😉
ale vravim, na rukach je stale ale to uspavanie je kratsie ako byvalo...uspavat mimo ruk zacnem ucit neskor..okolo roka 😉

hajdylca
10. aug 2010

@blumka mimo ruk ja tiez planujem zacat uspavat az ked bude tomu rozumiet.... a ked ju z ruk prelozis do postielky nezobudi sa Ti? ci Ty mas Julinku v zavinovacke, ze?
inak na uspavanie niekedy u nas zafunguje i hukot motora (ale len diesel 😉 ) akonahle odparkujeme a zhasneme tak oci dokoran 🤐 a tiez sa mi zdalo, ze dnes mu ocka vonku klipkali ked som isla okolo domov kde sa kosilo, ale potom prisiel nejaky dunco a zacal stekat na nas,, a potom cela ulica a bolo po klipkani 😖

blumka
10. aug 2010

@hajdylca na noc je volne len cez den je v zavinovacke...
ked ju prelozim tak niekedy spi a niekedy sa zobudi do pol hodinky ale to ked rychlo zareagujem a vezmem ju znovu na ruky a pohojdam este tak 5-10 minut tak uz spinka...su ale dni ked to taktko robim aj 5x hlavne ked je velmi horuco a nevie sa upokojit..a napr. vcera zaspala az o polnoci ...ale to sa stalo prvy a dufam, ze aj poslednykrat 🙄 😅

blumka
10. aug 2010

@hajdylca mne juli napr. nevie spat v aute...len ked je maximalne vycerapana...terezka ta zaspala len co sme nastartovali...juli je schopna sa 3,5 hodiny hrat s hrazdickou a rehotat sa v aute...kebyze som to nezazila tak neuverim ze take decko existuje 😀 😵

hajdylca
10. aug 2010

@blumka u nas je to tiez tak ako kedy, niekedy pozera len tak von z okna, niekedy sa natahuje ako herkules, niekedy sa hra, a ked je moc unaveny tak i haja, ale nespi ked uz auto nehuci....
my mame najvacsi problem ho potom z ruk na postel prelozit...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
11. aug 2010

Dobre ranko babenky, ja len na margo tych akcii, aj tesco plienky dali do skvelej akcie, fakt este taka nebola.

svetlankat
11. aug 2010

@rivatha dobre ranko, my este spinkame, sama som v soku, ale ja som od pol siedmej hore, mm siel do prace a ja som uz nevedela zaspat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre