Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. aug 2010

tema zalozenaaaa

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. aug 2010

@rivatha my isto vlakom pojdeme

akoze, ja to beriem ak fakt...este i @zucana, @maculik @lucia411 a dalsie, co su prec, by sa mohli pridat x;o)

babyyyyyyyyyyyyy, 68 ci 74 overaliky na spanie z nextu kupit? overaliky 62 su nam uz kratke...bodynka este sa daju...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. aug 2010

@rivatha saq toto, Oliv dlho nosi jedno cislo a po noci, kedy narastie, jej to uz nezapnem, bo kratke...overaliky teraz nemam ziadne, tie, co si akuratne, na milimeter, jej nedavam uz....

olifcek
12. aug 2010

@olifcek tak kupim 74 x;o))) 68 kupim tiez a basta 😉

olifcek
12. aug 2010

sama sebeeeeeeeeeeee, cas ist spat 😀 snad sa Oliv pri presune nezobudi

olifcek
12. aug 2010

ahaaaaaa overaliiiik pre chlapceka asi.....@garonka aaaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7200811&tab=6

olifcek
12. aug 2010

jaaaaaaj a dnes sme Olivke kupili totoooooooooo v malom tescuuuu....fotene mobilom, tak farby oc nevynikli....velkost 3-6mesiacov 😵

olifcek
12. aug 2010

opalovacky merunkovo ruzove, a supravicka bielo ruzova

jaja32
13. aug 2010

@blumka ahojte, to je v pohode, veď netreba tlačiť na pílu 🙂

blumka
13. aug 2010

a vy co nespite?? 😕 som mohla ku vam prist..juli sa o jedenastej zacala hadzat na postielke, musela som ju vziat na ruky a potom kazde dve hodiny to iste...o piatej rano som zobudila mm nech ju vezme on, tak ju uspal, potiahla do siedmej, ale mozno aj zato ze akurat zacalo prsat, ze ju to ukludnilo...
myslim ze ju bolelo brusko, lebo aj mala take tazke prdy aj vcera malo kakala...uvidime ci to ten patizon, ci co

svetlankat
13. aug 2010

@olifcek krasne vecicky

svetlankat
13. aug 2010
olifcek
13. aug 2010

bujakaaaaaaaaa

sme dnes pospali do 9teeeej, paraaada..asi to, ze je uuuzasne pocasieeee...ale riadne dlho hrmilo a blyskalo sa, ze? wow

je 19stupnov a bolo pod mrakom.....uz bohuzial slnko vychaaadza, bleee

jo, Oliv ma novu zabavku...schvalne nas stiiiiiipe

olifcek
13. aug 2010

@svetlankat dakiii

jaja32
13. aug 2010

@blumka no, my sme spinkali do 5,30 a potom ledva zaspala do 7,15 a to nas zobudil svokor, ved musel upratať riad, aby náhodou neušiel z kuchyne. Natálka prdká strašne, dnes aj malo kakala a to len ako zajačik. 🙂

jaja32
13. aug 2010

u nas neprsi, to len ke maju taku vyhodu

blumka
13. aug 2010

@jaja32 uz je aj tu po dazdi a slnko vychadza..
my sme sice na figu spali v noci a rano do siedmej ale o deviatej zaspala, no len na polhodku...neviem co sa jej robi, takto zle mi este nespinkala..ci fakt to brusko..ale rano sa uz poriadne vykakala, dala som jej harmancek tak asi preto...alebo zuby alebo proste blby cas..no len dufam, ze cez obed pospi dlhsie, lebo som jak vypluta 🙄 😅

dorotka2
13. aug 2010

Baby, ja som hotova, ako mne Viki skvele spavala, tak sa mi nejak kazi. Vcera somju o osmej ulozila, o deviatej bola hore, potom o desiatej a o poljedenastej konecne zaspala a rano uz o tretej papala, potomopiatej, o siedmej.Sice medzi tympinkala,teda od tretej dopiatej, odpiatej do siedmej, nood siedmej sme uz hore. Normalne spinkala od osmej dopiatej vkuse. Dufam, ze to nie je tym, ze mame 6 mesiacov,magika hranica. Mo zno jej uz mliecko nestaci, ved v utorok mame tych 6 mesiacov, zajtra zaciname mrkvicku. 🙂

selyma
13. aug 2010

@olifcek aj ja chcem to tricko, este sa da?

olifcek
13. aug 2010

@selyma jasne, ze daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, IP 😉

zusika
autor
13. aug 2010

Ahojte babulky!!! bola som dnes na tej poradni..... a musim sa vam pochvalit, lebo sama zo sebou to neviem spracovat.... vsetko je v poriadku - dvojnasobnom - my cakame totiz tweens!!!! 😀 😀 😀
mate tu niekto este okrem Silviky - @loginka dvojicky??

zoska
13. aug 2010

@zusika uaaaa 😀 😕
gratulujeeem moja, teda neviem coby som robila ja, ale je to krása 🙂
myslim ze len logi ma dvojky, ale chodila sem aj marhulka a ta zije v USA a mala trojky 😉
tak vsetky babky, kamosky, nech su v pohotovosti 🙂 bude to narocne ale krasne...asi sa ti chce osud ospravedlnit 😉

garonka
13. aug 2010

čafte, čo tu nove?

my sme spali tak dobre, že som vyspata ale 4x som sa v noci zobudila na rev Tobi pristal na bruchu 😅

dnes ideme na nefrologiu, držte nam palčoky či je šecko tak ako ma byť 🙂

bola tu paradna burka len sme ju prespali 😀 nič sme nepočuli 😀 len rano kukam chcem zapnuť telku a ništ tak aha tato zo zasuvky povyťahoval šnury 😀

selyma
13. aug 2010

@zusika jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak to je tda dvojnasobna radost. Velmki ti blahozelam. To som teda necakala, ake prekvapko.

garonka
13. aug 2010

@zusika jeminky dnes je piatok 13teho ale toto je najužasnejšia sprava dnešneho dňa 😵

srdečne blahoželameeeee

olifcek
13. aug 2010

@zusika tak to je paraaada!!! mozno to bude i chlapcek a dievcatkooooo x;o))

@zoska krasne si to @zusika napisala

@garonka spachtosiiiiiiiiiiiiiii a drzim paste na nefroooo

dorotka2
13. aug 2010

@zusika uzasneeeee, asi je to naozaj ospravedlnenie osudu za tvojho anjelika.Bude to tazke ale kraaaaaasne. GRATULUJEEM 😉

zusika
autor
13. aug 2010

🙂 no tak ja som to tiez ani vo sne necakala..... ale neriesim co bude..... len nech pekne rastu a zdrave a krasne....
Nam vsetci vraveli, ze sa nam to vrati dvojnasobne...... no a je to tu.... jasne, je to iba zaciatok a s dvojnasobnou radostou aj dvojnasobny strach a obavy..... ale zvladneme to!!! len sme si mysleli ze vybavicku uz mame a nemusime nic riesit.... noooo musime... 🙂 ale nevadi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre