Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. aug 2010

inak, sa presuvame do tajnej temy ci co... 😕

granado
27. aug 2010

@olifcek jej ahoj ano ja som v Piešťanoch, len sa ozvite budem rada určite sa rada stretnem 😉

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 okolnosti prinutili utajnit sa x;oD

@granado super, tak ked tam pojdeme za prababinou a tetou malej, ozvem sa aspon den predtym x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. aug 2010

@rivatha ja v lidl tiez nenakupujem, ale mozno zajtra, pozajtra zajseme kuk, ked uz Oliv nebude mat horuicku a nebude grckat....grcka mi, lebo dost hltavo spapala prikrm, tak zle sadlo... 😵

lenica81
27. aug 2010

@rivatha ja som uz v pondelok, ked to zacalo vyslala mamu, lebo my sme cestovali... tak mam na zimu... 😉

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 co si kupila?

jaja32
27. aug 2010

idem sa vam vyhrazat 😀 😀 vela tu nepopiste, dostanem sa sem asi az v nedelu vecer...no mozn skor 🙂 pekny vikend vsetkym 🙂

blumka
27. aug 2010

@olifcek co ja viem, to uz budete 9. mesiac..ked ja si uz presne nepamatam..co pisu v tych lajstroch co som ti poslala? abo sa spytaj v teme o prikrmoch 😉

blumka
27. aug 2010

my budeme mat "veselu" noc, Juli uz ocividne ten zubok trapi, mrnkala mi pocas uspavania, nevedela zaspat aj ked bola hore uz 4 hodiny...ale uz je tu mamina, tak ak sa v noci nevyspim dozeniem cez den 😉

olifcek
27. aug 2010

@blumka ja som nespala predoslu noc a tuto asi tiez nebudem....budem strazit Olivku...ma teplotku 37,5, zase kusok vyssia nez uz bola....opat som jej obalila nozicky v mokrej bavlnenej plienocke, na hlavku navlhcenu vlhcenu utierku

laxity
27. aug 2010

babulky prajem aby noc bola pokojná u všetkých @olifcek hlavne u vás, keď vás trápi teplota 😔

Naty už spí a my pôjdeme pomaly tiež, zajtra odchádzame na chalupu a prídeme až v pondelok...ale ja určite nakuknem 🙂

prajem dobrú noc všetkým

svetlankat
27. aug 2010

Baby aj ja vam prajem prijemnu noc. Moj mm je uplne chory, horucka sople kasle. Takze nestiham pisat a ani citat. Mamteraz doma dve deticky, ved chapete

laxity
27. aug 2010

@svetlankat chápeme 😀 ...skoré uzdravenie 😉

lenica81
27. aug 2010

@olifcek kupila som 2 sety bodyniek s dlhym rukavom, rozne velkosti samo... za sebou... 😉

sveti, to poznam... 😀

tak vsetkym dobru noc... kedze vsetky idete fuc, i ja idem... Vilko o chvilku hadam zalomi... 😅

lenica81
27. aug 2010

zalomil... 😎

svetlankat
27. aug 2010

@blumka este som sa ta ani neopytala, ci vsetko ok, tie kosicky i permanentka?

blumka
27. aug 2010

@svetlankat jj vsetko ok, dakujem krasne 😉

blumka
27. aug 2010

@lienka2 pytala som sa znameho na to plavanie v Saci, oni chodili v sobotu doobeda ale vraj sa plava aj v stredu doobeda a plati sa 5,60 jeden vstup (nebol si isty tymi centami ale vraj do 6 eur), a je to hodina. na kazdej hodine sa zapisujes ci prides na dalsiu..je tam nejaky instruktor pre babatka 😉

olifcek
27. aug 2010

a ja budem chodit samaaaaaaaa? ☹

olifcek
27. aug 2010

oliv je i napriek celodennej horucke ako na baterky, hehe, uz za opat nejaky cas hraaaame....viete, co ma este rada? hadzat sa dozadu, hehe...

blumka
27. aug 2010

@olifcek dakujem, to by sa hodilo svagrininej malej, ona bola jednym casom cela zadorovana 😀
a uz nemusis hladat pyzamka, mamina mi doniesla dve krasne 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
27. aug 2010

@andrea2603 ,@maminnka,ved vravim,kym docitam,tak je polnoc..ale pozeram po dnesku,ze budem chodit asi skor spavat.. 😅 Inak skore uzdravenie marodom 😉
Kocky akurat rozoberate plavanie,potrebujem poradit.Ideme od buduceho tyzdna tiez plavat.Ako mam malej zmenit rezim,ked ona vzdy o takom case spi...Ideme na 12:20 To mava vacsinou dlhsi spanok...A keby ze ide nevyspata,tak to si neviem ani predstavit...to by asi vsetci usli z bazena kedy hodila ten svoj hlasovy prejav.. 😅 Doteraz musela chodit spavat vzdy do 2 hodin ,ale teraz sa jej to pomaly meni a uz niekedy vydrzi dlhsie...
A este sa musim pochvalit a hned klopat klop klop...Dnes sme spali doma a to hned obidva spanky!!!!!a vrchol, mala zaspala bez ruk a bez prsa tak,ze som jej triasla ritkou a asi jej to pripominalo kocik-hojdanie,celu ju to mykalo,len kukla,co sa deje a zatvarila sa ze...hm,to moze byt....privrela oci a spala.. 😵 😎

svetlankat
27. aug 2010

Baby tak ja uz naozaj idem do hajan. Prvy krat budeme s mm spat oddelene. Kasle ako duha tak aby Misku nezobudil. Boze ani neviem ci zaspim, fnuk. Dobru noc dievcence a vsetky babatka

blumka
27. aug 2010

@avaka no v tomto ti ja neporadim, ja som prave vyberala plavanei tak aby som jej rezim nemusela narusat...nemas inu moznost?

avaka
27. aug 2010

ani nie,teda aspon neviem o tom ze by bolo u nas aj inde.. 😒 az sme prrihlaseny,aj ked sme este neplatili.Pani mi poradila,ze ju mam skor rano zobudit,ale to je blbost,lebo ona niekedy pospi dlhsie (o co sa snazim uz niekolko mesiacov),inak spavala 30 minut ako hodinky...

selyma
27. aug 2010

Ahojte babky. Nemam cas v poslednej dobe na net, nestiham ani precitat, co pisete. Zavarame a prechadzame sa cele dni. Skoda, ze nepokecam viac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre