Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. sep 2010

@blumka zajtra su tri mamicky co boli asi 3x a dalsie dve, co budu 1 ci 2. x x;o) no a casom budeme uz take dobre ako tie deticky, co boli predvcerom x;o)

olifcek
8. sep 2010

@zoska uff x;o(

blumka
8. sep 2010

@olifcek no tak zajtra by to malo byt ok 😉 jj casom urcite, ale nie v tej iste skupine ako si bola predvcerom, lebo aj oni budu inde 😉 podla mna je lepsie ked sa ide pekne od zaciatku a s babatkami ktore su tiez odzaciatku..ved aj oni sa musia spoznat aj s vodou sa zoznamit a mozno aj kamosku si tam nejaku najdes..hm?
a ked sa ti nebude pacit tak pojdes s nami a basta 😀

svetlankat
8. sep 2010

@blumka mne sa velmi pacil ten pristup, to tlieskanie za kazdy malinky uspech, ja som kecala s tou pani sestrickou a ona mi vravela, ze deticky zhruba po piatej hodine zacnu rebelovat, lebo uz zhruba vedia co sa bude diat. Takze sa urcite treba pripravit aj na nejake tie placlive hodiny, ale som presvedcena ze s tym pristupom to harvo zvladneme.Preto si nemyslim ze to nadsenie opadne. Ale to je len moj postreh a nazor

blumka
8. sep 2010

@svetlankat no ved tak som myslela...to je vzdy tak u deti, ked je nieco nove tak aj tie deti to inak beru a ked zistia o co ide tak uz zacnu aj strajkovat...ale ja verim ze to bude dobre aj tak, ved to je zmena pre ne, jedna takato hodinka za tyzden.. 😉

blumka
8. sep 2010

@svetlankat a ta pani co to tam s tymi detickami robila vsetko ona je co? nejake terapeutka alebo?

svetlankat
8. sep 2010

@zoska ja len k tomu plavaniu, nam dnes setricka hovorila, ze deticky ktore chodili v zime ziskali lepsiu imunitu, ze takto to tvrdia maminy co chodili s detickami v zime. Tak len taky postreh, mozno bude dobre ze budete chodit v zime.

svetlankat
8. sep 2010

@blumka nejaka origos sestricka, ta co bola s tou dcerkou, ona aj podpisovala permanentky, tak ta to cele vybavuje, ona to ma pod palcom a ta co plavala je nejaka sestricka z nemocky co sa venuje uz dlho plavaniu s detickami. Ale neviem ci terapeutka. Pani mi vravela ale nejak som to vypustila z hlavy, len som ponechala informaciu ze je to zena z fachu 😎 😝

svetlankat
8. sep 2010

Baby idem si lahnut, prajem dobru noc
@olifcek neboj bude dobre, ked nie pojdes s nami, my budeme len radi
@zoska, tak dufam ze ti to prejde a aspon trosku sa vyspis, ja ti s gelikom neporadim, mam kupen ale ani raz sme nepouzili

mmaarrttiinnaa
8. sep 2010

ahojte opat som tu ale iba na chvilku a hned pozeram dobre spravy Zusika caka dvojicky tak blahozelam

inak kocky kto potrebuje kupon na sunar zlava 3E Sunar od pol roka mam 2 tie kupony

svetlankat
8. sep 2010

@blumka a vsetko naj naj naj k zajtrajsku, keby mi jutro vypadlo. Obom princeznam

svetlankat
8. sep 2010

@mmaarrttiinnaa vazne ani som nevedelasuper sprava

svetlankat
8. sep 2010

@zusika drzim palce a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem

blumka
8. sep 2010

@svetlankat sveti dakujeme 😵
idem aj ja spat, mm uz zalomil s terezkou, tak mne ostala juli...plazi sa po postielke, to bude noc 🙄 😅 bruuu

zoska
8. sep 2010

tabletka zabrala 🙂 🙂 🙂 hura, idem aj ja spat, mm stastne doletel, prespi u bracha a zajtra ho mam doma 😉
dobru nocku

zucana
8. sep 2010

Dobru baby a dik konecne som docitala
som mrtva poobede som s viki bola 2 hodinu na prechadzke pak carola veceru pozrela panelak a pobalila zatial viki zajtra mna este A este mam o 5 obhliadky ....

avaka
8. sep 2010

Ahojte 🙂
No dnes ste sa teda cinili,ledva som Vas docitala...
@jja,precitala som az po funuse... 😅 ,ale aj tak by sme nestihli,doobeda som varila narychlo..len tak akurat sme stihali a potom dom autom unaveniiiiiiiiiiiiiii....,ale mm nebude s nami vzdy chodit,tak ked pojdeme peso,tak Ela pospi odtial v kociku,tak dame prechadzku,o.k? 🙂 To hned zaspi,domov ani nestihneme prist,ledva vydrzala domov 5 minut v aute,uz zaspavala..

Inak,nam tak zle vyslo spanie pred plavanim,spala do 10 -tej a o 12 tej uz bola zrela na spanok a my sme isli akurat z domu plavat...no ale ustala to dobre,pekne vydrzala,zlatunka bola,ani amoky neboli pri obliekani...Ale bolo na nej vidni,ze je uz unavena...
S nami chodia deticky 7,8 a jeden 9 mesacny,tiez liali vodu na hlavky,to sme uz pred tym doma trenovali,ale este sme nepotapali...len splyvali na chrbte..
Vatu do usi nam nevraveli,ani nedavam,tak dufam,ze nevadi.. 😕
Jest sa tam moze v speci miestnosti ale kojit sa moze kdekolvek a kedykolvek 🙂 Dokonca je tam ohradka,kde mozes babo odlozit,ale da sa prezliec aj s nim v satni,ked si pri nom..
saunu nemame,ale bolo super a Ela si to tam uziva... 😵

@blumka ,tak aj vy uz plazite?
Kocky,to je super,ze sa Vam deticky takto spolu zabavia a chcela som pochvalit fotky aj @jja
My sa tiez ucime pusinku,ale nema na mna cas ,vobec nechce..
Este som chcela k tym vlockam,ja som ich dala rano o 8 ej k hruske a o 11-tej uz boli v plienke,videla som tam jednu,co nenaboptnala....neslo to nejak rychlo??

😕 😅

avaka
8. sep 2010

@zucana ,aspon ze ste dobre dopadli a mozete muku 😉
@zoska ,tak dobru noc 🙂

svetlankat
9. sep 2010

Dobre ranko, dnes noc lenkom fajn. Este raz vsetko naj oslavencom ako aj martinkam. To je dnes zase pocasie, joj, no este ze mame plastenku.

blumka
9. sep 2010

bujaka zeny, a nezaprsi a nezprsi 🙄
Terezka je uz v skolke, mm vravel ze mu ani pusu nedala ze sa hned rozbehla medzi deti s usmevom, ze sa krasne pozdravila a zapojila sa, uz mali ranny kruh, trosku dnes meskala a ze na chodbe sa jej uz aj upratovacka pytala ze kde bola vcera 😉
joj a tesim, lebo vcera na zdruzku spominali ze bude aj karneval a ze robia karnevaly tematicke, lebo ze sa im uz prestalo pacit ako same strigy a smrtky chodili tak minuly rok ze bola Noemova archa, tak som zvedava co toho roku vymyslia..ale to az dakedy v januari..A vraj robia v skolke aj den otvorenych dveri a ochutnavku jedal co varia detickam take nieco ako piknik a den zdravej vyzivy a take somarinky...no sa tesim, to bude pre nas nieco nove 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
9. sep 2010

@blumka ahoj kamoska Julka rovnako narodena...vsetko najlepsie 😎
my sme mali asi najotrasnejsiu noc ....dokopy som spala asi hodinu a Kajka asi dve...neviem,nemohla sa ulozit a najst si miesto. vrtela sa z boka na bok, na chrbat...a tak dookola. som zvedava co bude robit cez den, ale ja budem dnes asi spat vsetky spanky...som mrtva 😒

blumka
9. sep 2010

@jja jeeej, vsetko najlepsie ..ja som aj zabudla 😀

blumka
9. sep 2010

@rivatha no ved ona sa chova akokeby tam chodila uz par mesiacov 😀 a sa mi paci ako ju kazdy pozna..vcera mi vykladala ze ked papaju tak su tam aj velke deticky a ze velky chlapec sa vola Denis a dievcatko Martinka a Deniska, si ju viem predstavit ako sa ku nim postavila a spytala sa a ty sa ako volas? 😀

svetlankat
9. sep 2010

@jja jej aj vam vestko naj naj naj

maminnka
9. sep 2010

@zoska takto sa pustit do upratovania, ked nemas mm doma? ja ta obdivujem... ale zasa ta aj chapem, lebo len co by som ja mala troska chvilku, tiez by som sa pustila do pratania, uz sa na niektore sufliky a skrine nemozem divat... :(

Kocky, zacinam mat obavy, lebo moj mm pojde na 2 tyzdne na Filipiny na sluzobku a ja budem doma sama s detmi. My tu nikoho nemame, ze by mi pomohol, vsetci byvaju mimo BA. Do toho robota... zacinam mat strach... jaaaaaaaaaaaaj

maminnka
9. sep 2010

@blumka to mate aktivnu skolku 🙂 a to je velmi dobre, aspon uvidite, ako si tam deticky ziju cely den, co robia, co jedia 🙂 ja to v nasej skolke velmi ocenujem...!

blumka
9. sep 2010

@maminnka juj, ti nezavidim tie dva tyzdne...ja by som sa spakovala a sla k nasim, ale ty musis ist do prace...a nemoze ti prist nieko pomoct? svokra alebo kamaratka nejaka

blumka
9. sep 2010

a som vam nepovedala ze mm ma navrhol na funkciu pokladnicky... 😀 som mu hovorila ze ked bude treba pomoct s niecim nech ma tam niekde zapise a on toto..a chudak on netusi ze ta funkcia sa so mnou taha uz od zakladnej skoly 😀 😀

avaka
9. sep 2010

@jja
@blumka ,vsetko naj oslavencom🙂
My uz od deviatej spinkame s 2 prestavkami,pocucala a spi dalej.. 😅
Konecne nam prisiel ten psik,vyzera super,objednala som aj kocky piskacie,hrkacie,tak dufam,ze sa aspon pre dnesok zabavime.. 😅
@maminnka ,nezavidim.. 😒 ,ja tiez byvam sama doma,muz chodi az vecer domov,ale s dvoma detmi si to neviem predstavit.. 😒
@blumka ,super ako si Tete za par dni vsetkych ziska,je to slniecko 🙂
U nas rano tak hrozne lialo...
Byby,neviete mi povedat,co som vecer pisala,ked uz po 3 hod.vykakal,to co spapala?Neni to velmi rychle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre