Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. sep 2010

@blumka 😀 😀 😀

olifcek
11. sep 2010

uz takmer pobaleniiii..mm ma malicko, ja kusok viac ale oliv...mm, ze ci celu komodu som jej vzala 😀

olifcek
11. sep 2010

pre chlapcekov, uuuzasneeeeeeeeeeee...na zimu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2479543

olifcek
11. sep 2010

plno overalov za paradne ceny

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-zimne-ov...

tak pa zatial baby 😵

blumka
11. sep 2010

@olifcek, stastnu cestu a pekny pobyt 😉

maminnka
11. sep 2010

@blumka prajem prijemne "preco?" obdobie... u nas stale pretrvava, len otazky su uz zlozitejsie... kam sa podeju zle bacily, co robia vitaminy v tele, ako funguje televizor...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. sep 2010

@maminnka uz sa tesim 😀 @rivatha niekedy mi dochadzaju aj nervy aj slova 😀

jaja32
11. sep 2010

ahojte
@svetlankat dakujem, ze si si spomenula 🙂
@blumka ..a preco dnes prsi? 😀
@olifcek prijemny pobyt
@maminnka Natalka uz asi tyzden hovori mama, mamama,mamamama 🙂 😉 ...jasne, ze nie cielene,ale paci sa mi to a ked papa tak poviem ham 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
11. sep 2010

ahojte 🙂
tak ja som v zdravi prezila do obeda...mm zobral malu von,snad vydrzi aspon 30 minut,tak som si pri vas dala polievku a idem spratat riad,od rana varim...esteze mala pospinkala... a preco od rana varim? 😀
@maminnka ,veru u Vas su tie otazky na zlozitejsie odpovede.. 😅
Veru @rivatha ma pravdu,uz aby sme sa zacali vzdelavat,nech mozeme odpovedat...

@blumka ,ved Tvoja Tete,je taka maska,ona si na vela odpovie aj sama.. 😀
@rivatha ,aj my chodime v dazdi von,ale ja uz som sa pripravila a kupila "in "gumaky 😀 😎

@olifcek ,pekny pobyt zelam a stretko teda bude?

maminnka
11. sep 2010

@rivatha no ked uz neviem, pustim mu CD Zivot a spolu sa dozvieme, ako funguje co v tele. Lebo vcera ho napriklad zaujimalo, ako sa z jedla napokon stane h... 😀 😀

avaka
11. sep 2010

@maminnka 😀 😀

avaka
11. sep 2010

no idem makat,pekny dnik 🙂

blumka
11. sep 2010

@maminnka 😕 😅 😀 kurnik, musim sa zasobit DVDckami 😀 u nas je teraz strasna zahada preco nevidi Terezka vzduch a burku 😀 a nejde to pochopit, no 😀
joj, boli tu teraz naobed mm s troma kamaratmi co mu pomahaju malovat, ona najvacsi sef si sadla s nimi ku stolu a ujo ty sa ako volas? a ty druhy ujo? a ty? a mas deticky? a co to mas (mal obvaz na ruke)? a co robis? a ujo my mame julinku..no chlapi sa nemohli ani porozpravat 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
11. sep 2010

@rivatha Ano bol raz jeden zivot 🙂

@blumka hehe, aka je spolocenska Tete 🙂

@jaja32 vsakze je to krasne pocut, hoci clovek vie, ze to nie je take ozajstne "mama" 🙂

blumka
11. sep 2010

@rivatha vies ako chodili oblecene zeny v NY ked prsalo? kostym a obute gumaky najroznejsich farieb 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. sep 2010

@rivatha ja viem presne kedy povedala terezka vedome mama a mierila tym na mna. Bolo to presne 24.12. 2008 😉 Dovtedy bolo mama vsetko mozne aj nemozne ale vtedy sa tak na mna zadivala normalne uz len chybala ta ziarovecka nad jej hlavou ako v rozpravkach byva, co jej bliklo, ze ja som mama a odvtedy to uz bolo len oslovenie na mna 😉
no a tie gumaky, bolo to prakticke, po vonku v gumakoch a v kancelarii sa prezuvali do lodiciek 😀 tam su ludia odvaznejsi, nehanbia sa za to co si daju na seba, aj ked castokrat je to bez vkusu...no amerika 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. sep 2010

@rivatha no ja som chodila do roboty aj hodinu, 45 minut v metre a 15 aj viac pesi a teda radsej som riskla mokre tenisky ako si obut gumaky 😀

maminnka
11. sep 2010

tak... pricina dvoch neprespatych dni a noci je vonku 🙂

blumka
11. sep 2010

@maminnka zub!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
11. sep 2010

@rivatha ,no veru tieto moje nie su zateplene... 😒 ,ale ak budem s nimi spokojna,urcite kupim aj nieco lepsie 😉 ,ja som ich predvcerom zbadala a hned mi zaplo,ze mi treba.. 😎 Inak k tomu sa da obliect nahodou aj sportovo-elegantne,mne by sa pacil taky plast k tomu..no ale urcite nebudem teraz satnik prisposobovat...Ja mam taku bundu kozenkovu,tak dam k tomu a obtiahnute rifle,alebo leginy..sal....to sa tiez nosi..

@blumka ,ja som sice nebola v Amerike,ale znamy,co vraveli aj v UK,co ziju,vraj v pohode....a tiez zehlenie vraj nehrozi..ale tam je to ine,tam na teba hlavne nikto necumi so spadnutou sankou a toto ja nemusim,nie ze by som bola nejaka vystredna,ale ked ma niekto na mna cumiet,ja som schopna potom nenosit,co som si kupila... 😅
Ja uz sa tesim,ked budeme s E brazdit mlaky,tak nam kupim obidvom take farebne... 😵 Terez mam len cierno sede kockove gumky 😵

@blumka Ta Tete este musi aj mama povedat na vianoce,no nech je hviezda 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre