Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
25. sep 2010

@svetlankat kde si citala, daj link,nech nenurim 🙂

zoska
25. sep 2010

@svetlankat ak bude nejaky organizovany tak sa pripojim ...nemam pproblem 😉 lenzeee my nikoho neobmedzime tym ze vyjdeme do ulic- nerobime v doprave, ani v teplarnach 😅
niekto si mozno povie, ze aha megastretko mamiciek 😅
ale zapojim sa ak bude...
ja uz takto nadnesene, lebo uz sa sa vynervcila, zdravie si nejdem nicit, jasne ze peniaze budu chybat, chceme ten domcek, cize budeme potrebovat uver atd atd
len som pesimista co sa tyka nejakych uspechov strajku

laxity
25. sep 2010

@maculik no vyzerá to, že bude už pršať...začalo poobede poprchať a viac nič ale začína sa to kaziť ☹

@zoska tvoj som vôbec na mysli nemala, to úplne chápem a hlavne keď nás opustí niekto blízky alebo aj neblízky...len ma vytáča, keď niekto študuje lebo CHCE študovať a píše stále statusy, koľko má ešte toho veľa...6 hodín angličtiny.....alebo niekto začne športovať a nič iné nepíše len aké sú únavné tréningy a koľko drepov, klikov, svalovice....a čo ja viem čoho...toto ma vytáča...nech proste človek robí TO čo CHCE robiť a to čo ho baví....poznám takých, ja tiež robím to čo ma baví a nepindám na to a neomielam o tom stále

svetlankat
25. sep 2010

@zoska pekne si napisla, aj ja sa zapojim. Noved uvidime. treba verit do poslednej chvile.

olifcek
25. sep 2010

jj, ja som vcera posielala toto znamym a aj jojke a markize

predmet
LIST ministrovi - znizena RD? preco??? podporte nas...

a toto v telicku

http://adelmasarykova.blog.sme.sk/c/242343/List...

strajk mamiciek?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/strajk-proti-znizeniu-rodic-prispevku/

diskusia mamiciek
https://www.modrykonik.sk/forum/rodicovska-dovolenka/zrusia-priplatok-k-prispevku-pri-narodeni-dietata/

zoska
25. sep 2010

@laxity ok rozumiem, len sa ma to dotklo, lebo aj v mojom statuse bolo slovo "zivot" ale beriem na vedomie a prepac ale nedalo mi nezareagovat, pre mna akurat toto bolo dost haklive 😉

zoska
25. sep 2010

@olifcek perfektny clanok, ta zena je odbornicka a super to sformulovala

laxity
25. sep 2010

@zoska to s tým vôbec nesúviselo...už som to vysvetlila 🙂

zoska
25. sep 2010

@laxity jj peace 😀 🙂
a kde je @garonka? sa mi zd ze nedavno som ju videla v inych temach, nevernica 😀
@maculik aj Adelka mala taketo noci ked bola v Petkovom veku? kedy to cca prejde? 😅

zoska
25. sep 2010

@laxity minule si dala fotky tak som ti chcela len ze Natalka je cely ocko, ja teda nerada hovorim ze na koho sa babo podoba, lebo to "nevidim" ale teda u vsej malej je to jednoznacne

laxity
25. sep 2010

@zoska 😉 len sme sa zle pochopili...ja som mala na mysli asi tri osoby, ktoré toto robia pravidelne 😕

prajem dobrú noc...idem radšej spať bo moja dcéra spí od 17.30 a to nepotrebovala ani cicik zaspala mm na ruke 🙂

svetlankat
25. sep 2010

@olifcek pekne napisane

olifcek
25. sep 2010

@zoska veru

maculik
25. sep 2010

@zoska praveze Adelka toto nemala. Ona spavala dobre, budila sa tak 2x na papanie a vzdy zaspala, jasne, ze mavala aj horsie noci, ale taketo az nie. Takze neviem ti povedat, kedy to prejde, ale duuuufam, ze co najskor 😅

laxity
25. sep 2010

@zoska tak dík 😀 😀 😀 , ale nie ďakujem vraví to každý tam sa to nedá poprieť 😀 ...ale od pol pása dolu je po mne 😀 ...som myslela, že keď ju nosím 9 mesiacov pod srdcom, že niečo bude po mne ale.... 😀 to sa ešte pomenííííí 🙂

zoska
25. sep 2010

@maculik u nas to trv uz takmer 2 mesiace vkuse, uz som j trochu zvyknuta, ale teda citim ze nevladzem, uz je to dlho...keby sa aspon striedali horsie a lepsie noci ale kdeze ☹
no a ja uz idem, leo som si prave spomenula ze asi pred hodinou a pol mi doprala pracka 😒 takze povesat a spat, no spat ako spat 😝
dobru nocku vsetkym

svetlankat
25. sep 2010

dobru baby

jaja32
25. sep 2010

bruuuu

zucana
25. sep 2010

Tak som docitala esteze Sa vikenduje. My rano na plavarni pak som varila pre navstevu prisla tetaz bolzana aj d malou a muzom boli SME v meste pak vecera a potom uklsdanie a upratovaniesom mrtva Ale zaujmavosti zajtra do inej temy ;) dobru

maminnka
25. sep 2010

ja sa radsej k znizenemu RP nevyjadrujem, lebo ma ukamenujete 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
25. sep 2010

@maminnka nepis nepis 🙂

jaja32
26. sep 2010

@maminnka neboj, kamen nehodime, kazdy mame iny nazor. Uz to neriesim, doteraz sme zili, budeme aj odteraz ale skromnejsie. Niektori si nebudu utahovat, nezavidim....asi to takto ma byt 🙂

jaja32
26. sep 2010

ozaj ahojte 🙂 , noc o.k. spali sme do sietej....odvtedy bojujeme a ideme opat spinkat 🙂
uz davno neprsala....to bude dlhy den

garonka
26. sep 2010

bre rankoooo

@zoska
skačem do z temy do temy 😀 ale vás čítam a malokedy mi dovoli Tobi ťukať do notebooku zistil, že kable su fajna hračka 😅

včera som videla po dlhom čase @olifcek Olivku, je užasna a aka veľka krásne vyrastla aj sa hanbila 😵 tak sa tulila k mamine 😵

dnes paradne počasie na vychadzky a ako mi to slniečko chyba 😔

maculik
26. sep 2010

Dobre ranko,
tak ja som uplne chora, uz vcera ma bolelo hrdlo a zle sa mi prehltalo, v noci som od bolesti nad ranom 2h nespala, co som kloktala sol a robila si caj. Hlavu mi ide roztrhnut a aj nadcha zacina, ale to hrdlo je najhorsie. Asi budem musiet ist zajtra k dr.
a aj maly trochu kasle, o soplikoch pri obidvoch ani nevravim, to asi budeme mat do jari, kedze Adelka chodi do skolky a tam si to navzajom predavaju..

noc klasika, boli sme hore kazde 2h, nad ranom ale potiahol od 4 do pol8, ale to spal pri mne.

Mm ich teraz vzal na prechadzku (prvykrat obidvoch 🙂 a ja si idem dat horucu vanu, lebo mi je zima.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
26. sep 2010

@maculik juj nech ti to rychlo prejde a to hrdlo nech trva len den a pak nech ti to prejde do nadchy....
na mna vcera vonku nakaslal taky maly chlapec uplne take zahlienene tak snad som nieco nechytila...
my noc ok 😵 do 23.00 samoska ze sme kazdu pol hodku cucali ale podla mna to je aj tym ze vie ze my este nespime...lebo potom zaspi do 4.00 napapa sa a potom o 7.30 a spala do 9.30 😎
peknu nedelu prajem....tu je slniecko a 25 stupnov 😝

zucana
26. sep 2010

@rivatha aj my uz stvornozkujeme a staviame sa a aj na ritku padame...len som stale pri nej...my totiz v byte mame same take veci ze ju nemozem nechat len tak lozit...co mam robit? ja ju vzdy premiestnim na koberec ale ved to sa takto neda....vy ich nechate lozit po celom byt? 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
26. sep 2010

@rivatha n
@rivatha o to by som musela vsetko odstranit bo dole mame len tento velky priestor 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre