Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
30. sep 2010

olifcek easy ani my nemame zubky.....sme uz asi len 3 myslim dokopy co ich dietky zubky nemaju este 😅

raa2
30. sep 2010

@rivatha my sme s mamou tam pri trhovisku v ziline kupovali a velmi pekne su, mozem aj fotky dat 🙂 aj na FB mam...

raa2
30. sep 2010

@lucia411 ani my tie zuby este nemame, ale vidno ze uz pojdu, take biele skvrnky ma od soboty a suseda vravela ze jej mala mala prvy zub v 10 mesiacoch, tak pohoda lesna 🙂 🙂

maculik
30. sep 2010

@rivatha jeeej dakujem, tie Pampusik idem hned aj objednat, mozno to do pond.do BB pride, a ak nie, tak svokra posle balikkom. parada.
som volala gyn a asi robi az od 3 do 6, tak dufam, ze ma vezme, lebo to svrbi stale viac..

@matesl krasna vaha, nemusis ani do posilky chodit 😉 ja som zvedava, kolko ma Petrik, asi ho zvazim na nasej, ale to asi len so mnou na rukach..

@raa2 to neva, ze nie su znackove, hlavne, ze su prakticke 🙂

@andrea2603 super to mas vymyslene 😀 Moj mm bol v sobotu, ked mi bolo tak zle, prvykrat s oboma na prechadzke hodku a prisiel uplne nadseny, ze ake my mame dobre deti, ze Petik sa v kociku len smial a dzavotal (ved jasne, ked bol cerstvo napapany, vyspinkany a prebaleny 😉 , s Adelkou ze sa rozpravali a vsetci 3 sa hrali na piesku (to, ze som to potom vytriasala este aj z vreciek a Petrikovi z bundy, to necham tak 😀

andrea2603
30. sep 2010

@juliakocka ja mixujem, musím, lebo inak ju napína na vracanie 😝 , Brankovi a Lenke som tiež len s vidličkou rozpučila, ale teda Liv je nejaká fajnová 😅

@raa2 však občas im aj treba dopriať, ale toľko, aby nezabúdali, že májú aj dieťa/deti 😉

raa2
30. sep 2010

@maculik v Bocianiku v BB nemaju? tam niekedy chodi svokra na nakupy ale to co nakupi nechcite vediet a vidiet...ach jaj, inak co som ja kukala tak pekne vecicky tam maju, ale ona nema vkus tak vzdy katastrofu prikupi a malemu to radsej ani neobliekam...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
30. sep 2010

@raa2 vies co, svokru nechcem otravovat, naposledy som ju nieco poprosila kupit a sa mi zacala stazovat, ako ju bolia nohy a tak, ze nevie, kedy pojde do mesta a pod. Jaaaj, to bolo to sklene struhadlo. Tak som si ho pekne cez net objednala (vidis, musim jej brnknut, ci uz doslo) a teraz som aj tie teplaciky objednala, modre a khaki 🙂
Je to c.80, tak by mali o chvilu byt, juj, tesim sa 😵

no nic, idem dat malemu papat, sa ten obed posunul, kedze o pol11 este papal mlieko (na zaspanie), inak zvycajne obeduje uz okolo 12.
SOm zvedava, ci bude chutit brokolicka...

hmm, aj ked nechce sa mi ho rusit, kym neplace, tak sa pekne hra, bucha kockou o zem a smeje sa na seba do zrkadla (mame na dverach, ta tetka, co tu bola pred nami, polepila po vsetkych dverach z oboch stran take zrkadlove kocky, no fakt prakticke, v kuse to musim lestit, co sa to rychlo ocapka 😠

raa2
30. sep 2010

@maculik jasne, s tou svokrou ti verim, ja by som od nej tiez nic nechcela, lebo tej aj keby som priamo povedala kde a dala obrazok co ma kupit, tak by dovliekla nieco ine 😕

katina2209
30. sep 2010

@matesl a chodite sa este prechadzat ak ano kedy? Ja som stratila telefon a tam vsetky kontakty nemam ani na teba ani na maminnku tak mi prosim poslite...

katina2209
30. sep 2010

@matesl niveu na vlasy nepouzivam teraz umyvam s vichy a predtym som si umyvala s lorealom no my sme tomu dnes vela nedali spapkal malinko mozno 70 tak idem skusit dat este mliecko

maculik
30. sep 2010

@raa2 no ona kupuje pekne veci, aj ked ju poprosim piskoty a tak, tak posle, ale vtedy nebola nejaka ochotna alebo co, tak uz taketo veci, co nebudu potraviny, si radsej objednam alebo poprosim mamu. Len ta to bude musiet vzdy posielat balikom, kdezto svokra to moze poslat po mm, ked chodi domov.

brokolicka celkom chutila, spapali sme klasickych 100ml, teraz tu vykrikuje a plazi sa po obyvke, super ma naladu.

o pol hodku ideme pre malu, akurat ze prsi, ani sa mi nechce, ale nastastie to mame tu za rohom.

idem zaplatit tie teplaciky, aby ich poslali co najskor 😵

raa2
30. sep 2010

baby my uz spime dve hodiny!!!! nechapacka normalne 🙂

jja
30. sep 2010

@blumka minule som citala ze ked sa ti nemohla Juli vykakat tak si jej jeden den dala iba mliecko. ale to bolo davno. mozem to teraz skusit Karolinke takto spravit? chudatko uz 4 dni sa stale puci a tlaci, a vyjde z nej iba taky bobek ☹ ze by som jej jeden den nedala prikrm. nic to nespravi, ci?

raa2
30. sep 2010

@jja skus jej dat vlocky do jedielka alebo co pisali baby tie slivkove stavy.

blumka
30. sep 2010

@jja neboj sa nic to nespravi, ja juli davam len mliecny den zhruba raz za 2 tyzdne, a vzdy ked vidim ze sa trapi sa kakanim...ale ako som zaviedla vlockovu kasu tak sa to polepsilo, no a dnes som dala druhykrat jogurt a sa mi zdalo predvcerom ze paradne po nom kakala, tak dufam,ze uz sa to zlepsilo 😉
skusala si slivky, stavu, varene jablko, vlocky?

jja
30. sep 2010

vlocky su u nas najoblubenejsie jedlo, a slivky a jablcko som nejako do nej dostala ale nic nepomohlo. a stavu do nej nedostanem, ona odmieta a kukolvek inu formu pitia, iba mliecko ☹
tak dnes skusim iba to mliecko a zajtra uz asi skusim jogurtikj.
dakujem dievcence. 🙂

blumka
30. sep 2010

@jja a varila si slivky? tusim @rivatha poradila ze z varenych sa lepsie kadi 😀 tak ja som jej minule smykla do variacich sa vlociek slivky, sa to spolu uvarilo a teda neviem ci to zaposobilo alebo nieco ine ale fakt uz problem nemame 😉
jogurt by mal pomoct 😉

blumka
30. sep 2010

joj a idem pochvalit moju malu opicu 😀 od dnes rozprava BABA..ale je to skor buabua 😀 tak smiesne pri tom spuli pusu. doteraz len jacala a pistala a hmkala a dnes toto na nas vyvalila 😀

olifcek
30. sep 2010

baby, ide niekto z vas zbierat podpisy? zajtra je v ke akcia v meste, strajk odborarov, vela ludi, vela podpisov i pre nas

olifcek
30. sep 2010

@blumka parada x;o)

olifcek
30. sep 2010

i dnes kukajte jojku x;O)

lienka2
30. sep 2010

@olifcek maly je chory, takze my z domu ani nevychadzame ☹

cukruska1920
30. sep 2010

Ahojte dievcata... dnes som mala poradnu... vyzera to ze ma neminie cisarsky je vraj mozne ze maly je velky...v podnelok idem do nemocnice na prietoky a este mi ho doky pomera...a ak bude velky tak mi urobi skorej cisarsky
😖

olifcek
30. sep 2010

@cukruska1920 ale to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, uz sii za vodooou, tesiiiiiiiiiiim a drzim palce

@lienka2 ☹ skore uzdravenie prajem

lienka2
30. sep 2010

@olifcek a co bude v spravach daco zase?

matesl
30. sep 2010

@katina2209 ja teraz chodim plavat s maly, to my zabije 3 hodky a potom uz s nim nejdem von, lebo nechcem aby ho ofuklo
ale poobede chodime tak ze sa prejdeme s martinaj do skolky pre malu veve
dam do ip tel cisla 😉

cukruska1920
30. sep 2010

@olifcek ja som nechcela cisarsky...chcela som rodit normalne...cisarskeho sa bojim...ale hlavne aby bol malinky v poriadku

olifcek
30. sep 2010

@lienka2 jj, bude veru x;o)

@cukruska1920 i ja som chcela normal, bez epi, no bol cisarak so spinal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre