Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

judit00
15. okt 2010

jej dakujem ste ma ukludnili, lebo ide podla knizky 😀 trochu aj popredu len tie zubky niako nerastu, a aj som v podstate rada lebo este kojim tak ma nemoze kusnut 🙂

avaka
15. okt 2010

@judit00 ,nam sa teraz prve prerezavaju 😉
Kocky,su nocniky rozne velkosti? 😕 ja som si vcera ked sme kupovali vsimla,ze je 18+ a predavacka sa tvarila,ze no to tak robia,ako by male deti necikali...ale ved malej je velky..

laxity
15. okt 2010

@judit00 moja má 7 zúbkov a nekúše 😉

maculik
15. okt 2010

@laxity ved ked nahodou jej bude 80ka velka, doobjednas 74. Alebo jej to proste zahnes a das jej nejake traky a bude 🙂
Inak, vyzeraju super, ale chlapec by v tom bol asi smiesny, co ? 😅

@avaka jej, tuto kombinaciu aj ja robim casto a robim to ako kasicku. Akurat druhy den to ma trosku redsie, lebo ja to nezohrievam vo vodnom kupeli, ale vzdy tam prilejem trosku horucej vody a tym sa to otepli a zaroven trosku zriedi.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
15. okt 2010

baby predavaju na sk vyzivy hip bio iba maso ciste?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
15. okt 2010

@maculik ,@rivatha,dakujem 🙂 ,tak aj ja to mixnem na kasicku,uz to mam hotovo,ale myslim,ze jeej ide skor o chut.. 😒 ,uvarila som aj pismenka-cestovinky jej tam dam tesne pred papou...inak tiez asi zamrazim 1 porciu,ved by som to vyhodila inak..
@rivatha,ja som dr.povedala,ze nemame problem,ale ona sa tvari dolezito,ze je drobna a ona sa pod to nepodpise.. 😕 a mala na tom sone vzdy vystraja...ja blba,ze som sa tam pytala,kedy som to nechala tak vtedy,nasa pediatricka by nas tam urcite neposlala..
Dufam,ze vam to rychlo prejde a David bude rychlo zdravucky.. 😵
Inak nocnik sme pozerali ten co aj Ty ten prvy a kupili sme ten co Ty 😀 ,ale je velky..to neva?

avaka
15. okt 2010

@zucana ani ja som nevidela

raa2
15. okt 2010

@rivatha my mame v ziline ten dysni, ten je fajn, on aj tak vonal a tu doma mame taky podobny ako je ten disny, ale trosku nizsi. ten dysni sa mi zda ale trosku lepsi, i ked je to asi jedno 🙂
zucana paradne vlasy mas, velmi vam to pristane.
Blumka, Terezke vsetko naj prajeme! dufam ze mas pre nu riadny darcek 😉

avaka
15. okt 2010

@rivatha ,prosim Ta a ako mu to potom rozmrazis?den vopred do chladnicky?potom vo vodnom kupeli?

zucana
15. okt 2010

a blavacky je nejaky bio obchod kde predavaju cerstve masO'
dik moc

raa2
15. okt 2010

@rivatha a ako sa vam dari na nocniku ?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
15. okt 2010

@rivatha my mame presne ten prvy. Je dobry, lebo netlaci. Nasa Klaudika uz kaka skoro stale do nocnicka. My uz takto ako som skor pisala nocnikujeme uz od 4 mesiaca. Ale este sa samozrejme podari aj do plienocky. Ale je to lepsie, nemusim utierat pokakanu dupku 😀 , ale len dierocku

avaka
15. okt 2010

@rivatha ,no tiz by to asi chcelo vacsiu ritku.. 😀 ,no David ma vyhodu,ked sa mu nepaci,tak odide.. 😅 😀
Uz som sa aj natlacila kapustnice,mnam,po takej dobe,tak idem,kym uz sa ten cervik maly zobudi,spi od 9:15 😎 ,to sa mi tu sedi,co?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
15. okt 2010

babky. Ked davate chlebik ale bo rozok, to davate bez masla? a z predchadzajuceho dna?

katka888
15. okt 2010

@selyma
ja davam bez masla.. a z druheho dna? to nechapem, preco?

zucana
15. okt 2010

dik baby tak si asi donesiem....

zoska
15. okt 2010

ahojte 😉
@zucana super máš ten účes, taká si v nom zlatá 🙂
@rivatha ja som davla si pred mesiacom recept na babovečku aj s fotkou do receptov 😉 a davidovi skore uzdravenie prajem 😉

my sme dnes dali do hovoriaceho hrnca baterky, no to bolo radostiiii, ale asi po 10 minutach mi to zacalo pekne liezt na nervy 😅 no a podla mna to je pre deti tak 18mesiacov a vyssie...hovori to tvary a čísla...inak myslim ze dobra hracka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. okt 2010

@rivatha na strane 14 v receptoch a 4 vajicka som tam zabudla napisat, su spomenute nizsie 😀 a jasne ze do polky cesta kakao podla chuti 😉

selyma
15. okt 2010

@katka888 lebo cerstvy naduva, nie? Neviem, citala som niekde

zoska
15. okt 2010

@rivatha ja rozmyslam nad hovoriacimi klucikmi alebo hovoriacim telefonom od Fisher price, ten hrniec je fajn, mala bola ako zhypnotizovana 😀 ale co sa tyka vyuzitia tak je pre vacsie deticky

zoska
15. okt 2010

@selyma ano cerstve pecivo naduva, najlepsie pre deticky je jednodnove 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre