Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. okt 2010

@maculik si sa pytala na noznicky...hmhm..rozmyslam kedy som dala terezke, asi tak v lete, mohla mat rok aj 5 mesiacov.....a neucila som ju to nijak, len som jej ukazala ako sa to robi a ona si aj tak robila po svojom ale teraz uz vie strihat..proste postupom casu nejak na to prisla sama...

@laxity tie kolisky a to ostatne vyzera super 😉 ale to fakt je hracka az tak od roka a pol vyssie...mozno kociarik uz aj od roka, kedze popri nom mozu aj chodit ale take rolove hry ze sa dievcatka zacinaju hrat na mamicky a kolisu babiky a tak tak to az okolo dvoch rokov nastava..plus minus 😉

garonka
18. okt 2010

@laxity to je ono 😀 tak tak na boku 😀

garonka
18. okt 2010

inač vigantol nam lekarka predpísala ale ako na potvoru tu v lekarňach ho niet tak že až v piatok ho mať možno budeme, ale nieje bohvieaky rozdiel medzi novym a starym vigantolom 😕

olifcek
18. okt 2010

baby, chcela by niektora z Vas novucku chlpatku nextik svetlo modru velkost 6-9mes., 9,5kg? kapucna ma uska...kupujem od jednej pani vecicky a toto ide dat do aukcie...cena 10eur...mam i foto na mailiku...potrebujem ale vyjadrenie do 10minuuut

jaja32
18. okt 2010

@garonka my tiez nemozeme zohnat vigantol, vraj uz 2 tyzdne slubuju, ze privezu ale niet...

garonka
18. okt 2010

@jaja32 no a to som bola v lekarni vraj dvadsiata za deň, čo zhaňa vigantol tak uvidíme či dôjde ako ho sľubuju

laxity
18. okt 2010

@olifcek tak ďakujem ti si ma potešila čo ma čaká 😀

@blumka tak ste pekne zaprataný, ale vo vašom dome to bude určite lepšie...budete mať isto viac miesta na haraburdy 😀

ja som tie kolísky len tak posielala, sa mi to páčilo...to určite nie, že plánujem momentálne kúpiť...to len popri hľadaní vecí pre Naty sa mi toto zapáčilo 🙂

@garonka to by boli frajery...vyvalení na gauči a nič by nerobili...to asi nem dobrééééé 😀

laxity
18. okt 2010

@svetlankat aký vláčik? napíš viac potom 🙂 , super Miška šikovná tešíme sa s vami...inak aj Naty štyri krát sa mohla a potom bác 😀

olifcek
18. okt 2010

@svetlankat Miska je sikuliatko x;o)

blumka
18. okt 2010

aj ja mam predpis na novy vigantol a nikde ho nemaju 😀
@svetlankat aj ja chcem vediet aky vlacik

laxity
18. okt 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
18. okt 2010

@rivatha rátam s tým 😉

@blumka prosím ťa to znakovanie by som na nejakej slovenskej stránke našla? 😕

lienka2
18. okt 2010

tak ja nechcem provokovat, ale nas uz spi 😵 ale zase ktovie kedy rano vstane.. tak idem do sprchy a lahnut aj ja, nech nie som rano ako matoha 😅
ake hracky su vhodne teraz pre deti? sme boli v hrackarstve aj som nieco chcela kupit, ale nevedela som co.. a hlavne ked Lukyho hracky ani nezaujimaju.. ci vobec nieco kupovat..

zucana
18. okt 2010

cafte baby tak spime.dnes spala iba hodku tak si viete predstavit.boli sme so svokrou na nakupoch...tak mame budnu, nohavicovy komplet , fesacke body s golierom, 3 rolaky a pyzamo.ani nepoviem co to stalo lebo ja za tolko nemam.a poviem vam ze ta bunda a kompletik by som si ja obliekla a take pekne na mna nemaju.a isla som vymenit bundu lebo sa pokazil zips co ju mala 3krat oblecenu a slecna predavacka ze nic s tym nemoze urobit lebo som ju kupila pred 2 mesiacmi. a ja ze prosim? garancia je 2 roky v EU a ze nech mi ju aspon vymenia.ze uz ju nemaju tak ja ze nech mi ju teda opravia ale nech mi nevravia ze s tym nic neurobia.take mlade 20rocne pipky mi povedia ze zober si bundu nie ...stala 42 eur....akoze sorry....tak ze nam daju vediet.no sila.tu v IT vobec nepoznaju take ze vymena tovaru .ked sa pokazili segre topanky ma predavacka pri reklamacii poslala oproti k obuvnikovi.
a svokor slubil pre moju maminu taku specialitu z gastanov.cele gastany v cukre.ze dnes mi to donesie.dosiel nastvany ze nikde ich nezohnal ze obehal 3 naj cukrarne v meste.tak ja ze nevadi. o hodku pride svokra s gastanmi ze volala do jednej cukrarne (mojej najoblubenejsej) a svokor letel ich este o 19.30 kupit.... 😀

laxity
18. okt 2010

@lienka2 ani ja nechcem provokovať, ale my už spíme 19.45, tipujem budíček tak na tretiu 😕

@blumka ďakujem moc 😉

zucana
18. okt 2010

ozik baby staci zimna bunda a nanoznik?alebo musim aj fusak?

laxity
18. okt 2010

@zucana fusak? 😕

laxity
18. okt 2010

@zucana ja nepoužívam 😕 ...ešte asi čas nie? 😕

laxity
18. okt 2010

@blumka tam čo je ten program to si treba stiahnuť? a podľa toho potom?

blumka
18. okt 2010

@laxity aky program? 😕 😕

laxity
18. okt 2010

@blumka ja neviem tam napravo je niečo na stiahnutie 😕 😕 😕

blumka
18. okt 2010

@laxity to je len casopis...
neviem co v nom je ale skus stiahnut mozno nieco uzitocne tam bude...to je stranka viac menej informacna, prestuduj si co a ako mas robit alebo aj tu na konikovy je debata o znakovani, ako zacat a tak...nic netreba stahovat...da sa chodit aj na kurzy, len mne sa to zda dost drahe

garonka
18. okt 2010

@zucana ja som dnes videla u lekarky jednu babu mala taky isty kočík ako my a v ňom zimny fusak emitex, a jej synček mal ešte hrubu paperovu bundičku 😕 😕 😕

prišlo mi to trochu blbe ak bude vonku -10 tak čo asi zastrelia medveďa pre kožušinu 😅

ja dam tu chlpatu bundičku a namiesto deky flisovy fusačik emitex taky ma aj @zoska 😵

tak len taku hrubšiu bundičku a deku by som dala a ak by fukalo tak nanožnik 😉

garonka
18. okt 2010

my mame tu flisovu zavinovačku som sa pomylila 😅

zucana
18. okt 2010

tak baby ale tak odpovedzte na otazku 😀 staci mi nanoznik a zimna bunda? 😀 😝

garonka
18. okt 2010

@zucana stačííííííí 😀 ja odpovedam 😀

avaka
18. okt 2010

@zucana ,Viki je zvyknuta na teplo,daj aj deku 🙂 ,dnes bola kosa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre