Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
12. nov 2010

@svetlankat jeeej, gratulujem 😵

svetlankat
12. nov 2010

@maculik dakujeme, francuzaky milujem

olifcek
12. nov 2010

@avaka

bodynko s dlhym rukavom
tenucke leginky /nextik letne/
na leginky tenke podkolienky
este jedny podkolienky
zateplene nohavice
tenku mikinku z trickoviny
zimnu ciapocku /flisova
chlpatka, alebo ina bundicka
topanocky /capacky

olifcek
12. nov 2010

@rivatha na moje prekvapenie su super x;o)

@svetlankat wow, krasne vymesacniny

svetlankat
12. nov 2010

@olifcek dikesssss

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
12. nov 2010

Dobré ránko, my sme hore od 6:45, potom o 8 sme zahajali a o 9 uz buntošíme. Ešte sme ale v posteli a jašíme sa.
@ maculik ja tiež milujem francúzske zemiaky. Si mi chute narobila. 🙂

olifcek
12. nov 2010

@rivatha jj, je to madarska vyroba x;o) kupila som dvoje, zatial len jedny pouzila, ale som spokojna, farbu to nepusta, teda nezbledlo to, a uz som to parkrat prala, material nepovoluje...x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. nov 2010

@rivatha snad ich kazda predava od rovnakeho vyrobcu...ja mam od veronika siskova ID 139153

svetlankat
12. nov 2010

@rivatha dakujeme

avaka
12. nov 2010

dobre ranko,
kocky dik 🙂 ,
@rivatha odpustene 😎 ,ale polepsi sa! 😀
@blumka,aj ja taham za nohy,niekedy aj za bedra chytim,nech nema nohy potom neprimerane dlhe oproti rukam.. 😀
@olifcek,dakujem,ja najprv,ze len leginy 😕 ,to by bola zima...s tou dekou dobry napad 🙂
nestiham,ani varenie snad potom docitam,paaaaaaaa

blumka
12. nov 2010

no tak to som rada ze si netaham deti za nohy sama 😀 moja mama ked to videla tak ze preboha co to robim, ale ked takto sa nezobudia a ked ich beriem na ruky tak hej 😅
@avaka tak obcas treba aj za ruky vytahat a potom aj za usi aby sa to vyrovnalo 😀
@svetlankat vsetko najlepsie Miske 😉
francuzske zemiaky sme mali vcera, teda myslela som ze budu aj na dnes ale sme vsetko s prepacenim zozrali 😀 to je moje no.1 jedlo 😉

alex
12. nov 2010

My máme vonku už tretí zúbok. Vrchná jednotka vľavo. 🙂

svetlankat
12. nov 2010

@blumka dakujeme
moj mm by sa kupal vo francuzskych keby mohol

olifcek
12. nov 2010

dajte recept na fajne francuzske.... take, aby tie zemiacky chrumkave boli, bo ja ich inak moc nemusim, ale asi ich nerobim dobre x;o(((

zucana
12. nov 2010

bre ranko a vsetko naj oslavencom...spinkali sme ako obycajne od 22.00 do 5.00 napapali sa spali do 7.00 napapali sa a potiahli do 9.15
ja som sa zobudila uz o 5. a nevedlea zaspat bo mi dosla smska od znamej ze porodila dievcatko elisu.
inak @zoska aky je to poharik...aj ja potrebujem
a vsetko naj oslavencom 😵

svetlankat
12. nov 2010

@olifcek chrumkave su len z vrchu ked ich das zapiect, ci???

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. nov 2010

@zucana vsetko naj kamoske, mna tiez vzdy potesia take spravy

selyma
12. nov 2010

Ahojte babky. Tak ja sa v poslednych dnoch zamyslam nad kocikmi. Idem kupit novy sportak, ten nas je dost pre mna tazky. Takze poradte, aky by mal byt, co by mal splnat. Hlavne prihliadam na vahu. A este otazka. Aky je rozdiel medzi sportovym a golfacom?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
12. nov 2010

aha

svetlankat
12. nov 2010

@selyma hlavne by som dbala aby sa dal dat do lahu, este mame male babatka a aby mal aj opierku na nozicky, vela kocikov nema, my mame chicco simplisity je super akurat mi mm dorobi tu opierku na nozicky, inac je uzasny lahucky s velkym kosikom na nakup

blumka
12. nov 2010

babce, moja kamoska prave porodila maleho Matejka 😵 😵 tesiiiiiiiiiiim...dlho sa nic nedialo a uz sa aj oni dockali

svetlankat
12. nov 2010

@selyma este ma napadlo, este by som si dala pozor na velkost koliesok aby si presla v pohode aj po snehu, ten nas chicco ma dost maly priemer koliesok tak si nie som ista ci je vhodny do snehu, ja mam aj iny kociar takze toto som neriesila.

maminnka
12. nov 2010

@selyma sportovych kocikov je more, golfac je taky, ktory ma dve rucky, do kazdej ruky jednu. Ich nevyhodou casto byva, ze sa jednou rukou nedaju ovladat (pozor! treba skusat s nalozenym kocikom, nie prazdnym!). Potom je este kocik so spojenou ruckou. Vyhodou golfaca je, ze je skladny, vojde sa do kufra kazdeho aj miniauticka.. Ja teda golface nemam rada, ale to je len moj osobny nazor. Co sa im neda upriet je to, ze sa daju zlozit do maleho rozmeru a na tie rucky sa daju zavesit tasky.
Podla mna je najdolezitejsie, aby bol kocik stabilny, a tiez aby sa dala sklopit opierka chrbatika (ked v nom dieta zaspi) a aby sa dal ovladat jednou rukou (ocenis, ked uz Klaudia bude chodit, budes ju drzat za ruku a v druhej ruke kocik). No a potom su take sekundarne kriteria, napr. vyhodou je, ak sa da dieta posadit oboma smermi (preklapacia rucka), ak ma velky nakupny kosik a pod.

maminnka
12. nov 2010

@selyma a este ma napadlo, ze by mal kocik mat aj striesku, lebo teraz su modou kociky bez striesky... tejto mode absolutne nerozumiem, podla mna je prakticky nemozne ist s takym kocikom v lete von.

svetlankat
12. nov 2010

@blumka jej aj tvojej kamoske gratulujem

olifcek
12. nov 2010

@avaka saq mi i smiesne prislo, ze som na tie nohavice zabudla x;oD to mi napadlo, ked sme sa s Oliv salili x;o))

takto chodime na prechadzky

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

pod tym len bodynko a ani nemala tenke leginky, ktore pouzivam namiesto pancusiek... ale dnes jej ich dam, lebo je pocitovo kosa a dam jej i tricko s dlhym rukavom na body s dlhym rukavom, ako mala napriklad tu
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre