Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. nov 2010

@lenica81 ja som kupila v detskom obchode ale to číslovanie je blbe že 86 a tobimu su trocha veľke ale niesom s nimi spokojna ma v nich studene nožky a to ma pančušky a ponožky
tu je c & a take biedne malo veci maju ale našla som aspoň body za 2,90 😵

lenica81
30. nov 2010

@garonka este som v tescu videla nejake macko pu, ale tie boli 22, boli pri babatkovskych "odlozene", tak musim pokukat, ze ci maju aj take 20,5, jak som videla, ze je dalsie cislo... 🙄 a som este zvedava potom na cenu... 😨 a to bol nejaky len taky obchodik, pravda... 😒
Vilko ma tiez studene nozky, preto zhanam, lebo ked pojdeme cez vikend na vianocne trhy poobede, tak mi nebude spat a ked ho budem drzat v overale na rukach, tak mu trcia... a puncochy a podkolienky nestacia... ci pomozu capky netusim... hlavne, ze ruky este mozu o cca 15 cisel narast... 🙄

svetlankat
30. nov 2010

@lenica81 ano dostat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. nov 2010

@blumka velmi drzim palce sesternici

raa2
30. nov 2010

@blumka chuda sesternica, drzime palce aby vsetko dobre dopadlo....

svetlankat
30. nov 2010

@blumka drzim silno silno palce, bude dobre pevne verim, tu u nas na sidlisku su dvojicky ktore sa narodili 900 g a maju 5 rockov a su uzasne. Tak nech sa drzia.
mate krasne miery, mas co dvihat

Skore uzdravenie marodom

olifcek
30. nov 2010

@blumka vela sil prajem pri tom malickom babatku. nechcem si ani predstavovat tu bolest, zial a strach, co zazivaju. ja som sa bala pri Olivke, ale toto... drzim babu palce, aby rastlo a silnelo a aby nemalo ziadne zdrav. problemy

olifcek
30. nov 2010

@svetlankat dakujem za uzasne poobedie, super dnik. plavanie, potom s vami straveny zvysok dna, uzasne. ten chlebik, co si robila, uuuuzas, budem nan este dlho spomiiiinat, mlask. mohla som i mm vziat, vidis? mi nenapadlo... a Tvoj mm je neskutocne sikovny, normalne, ze wow, ak nevadi, budem sa nanho obracat s par vecami, nech da napad x;o) resp, ci ten moj, nie je totalna somarina 😀

@blumka Tvoj mm aky sympatak, wow. uz na prvy pohlad posobi ako i TY. nasli ste sa veru. som rada, ze nielen ja mam tak uzasneho mm uz na prvy pohlad a pokec 😵 😵 😵 i @svetlankat mm posobi z fotiek paradne x;o) ale jeho som este nezazila x;o)

blumka
30. nov 2010

baby, dakujem za sesterku...verim ze im to pomoze

@olifcek, skusala som stolik, je perfektny...normalne som si diskoteku spravila..tie pesnicky nemaju chybu 😀

svetlankat
30. nov 2010

@olifcek jej dakujem, no tech chlieb si teda mohla zobrat, skoda ze nas nenapadlo. bolo to naozaj pekne ppopoludnie. olifke sa ako pacila ta hojdalka, bola supr. potom napis co povedal mm na video

olifcek
30. nov 2010

@blumka vsaaaaaak? je uzasnyyyy

zoska
30. nov 2010

ahojte
medovnicky nepecene 😝 !! inak naša malá sa už asi tri dni vie vyštverať na gauč...už ju fakt nemožem spustit z očí...v piatok som mm vynadala ze co odchadza z miestnosti ked je mala na gauci a on na mna kuka ako puk ze vsak je na zemi...no prosim pekne uz je taka dlha ze to dokaze...takze @zucana mame teraz o starost/radost viacej 😉
@maculik uzivaj rodinku, napis ked bude fakt cas
@blumka sesterke drzim palce moooc, jaj som si na fb citala tvoj status, tak som tusila cosi nedobre...hadam to bojovnicek zvladne 😔

baby ja vsetky protismykove ponozky co mam sa malej vyvliekaju, proste akoby hore ani patent nebol ani guma a drahe su jak slak 🙄

avaka
30. nov 2010

ahojte 🙂
jaj,ja nestihacky,uz tyzden sa nase 2,5 hodinove spanie zmenilo na 30-40minut..a tie som prespala s nou,no tak som svihala,aspon malej uvarit 😅 zato poobede sme boli vonku,pospala vyse hodky,ale ja som bola tak zmrznuta,uz 2 hodky,co sme boli v meste,ze ked som stretla znamu,nemohla som rozpravat,som si necitila sanku,sa na mne rehotala... 😅

@zoska ,preco si nepiekla?no riadne sikulky mate,aj so @zucana 😉
@zucana,aj ja sem tam dam rascu,ved ta sa dava aj do detskych cajov na prdiky 😉
@rivatha,aj ja som uz konecne objednala kalendare,tam,kde dala maminnka link.aj som myslela,ze spravim a len dam vytlacit,ale nevydalo.. 😅 teda,najprv som aj urobila,taky pekny jednoduchy,ale som ho nedala vytlacit,lebo tieto boli za 1/2 cenu

baby,mohla som dufam dat malej fenistil...ja neviem,co to ma,ale uz 3x od narodenia,jej totalne zoschne koza na tele a za krkom sa chudatko tak skriabe,ju to svrbi a neviem z coho...ci som ja nieco pojedla,lebo 1.x to mala este ked neboli prikrmy...na koznom dala mast(namieto tel,mlieka),ale asi nepomaha,lebo som ju natierala a aj tak sa jej to spravilo 😔 rozmyslam,ci aj kvoli tomu tak nekludne nespi...tak uz som jej dala vlastny paploni a vankusik,nech sa ma na co hadzat 🙂

@blumka,posielam energiu,sesterke aj drobcekovi a verim,ze bude v poriadku,je malilinky,ale uz dokonca aj v nasej obyc.nemocnici vypiplali 500g babo...

jja
30. nov 2010

dievcata nestiham vas docitat, snad rano, iba vas chcem poprosit o radu, ideme cez vikedn prerabat kuchynu s obyvackou,..teda podlahy a malovat, a na jednu stenu si chcem dat tapetu. ale potrebujem poradit vo farbe lebo sa mi to uz vsetko mota. steny budu svetlunko zelenkave....hodila by sa biela tapeta s ciernym ornamentom? ci strieborny ? ci ake? prosim hodte tipy ..... 😉 obyvacku mame zariadenu v zelenkavom style...a kuchynu klasicku drevenu...

zoska
30. nov 2010

@avaka jaaaj napecene tam malo byt 😀 😀 upiekla som...krasne to tu vonia

fenistilom asi nic nepokazis,teda jej s trosku ulavi , bude viacej spat ale na suchu kozu to asi nepomoze...
Neli mala suchu kožu pod pazuškami ked mala tri mesiace, používali sme na to EXCIPIAL telove mliecko, dostat ho aj bez predpisu...je na velmi suchu pokozku a odvtedy to nemala...je červeny a modry, my sme mali cerveny 😉

zoska
30. nov 2010

@jja aj my mame zelenu obyvku...aj steny aj sedacku...mne sa ta cierno- biela pozdava, strieborna by uz bola u nas moc...ale ja si to predstavujem u nas, kedze si vas byt / dom neviem predstavit...myslim ze je to klsika, tou nic nepokazis....aj hneda by bola k zelenej fajn, ale zalezi akej farby mate nabytok...my mame uplne svetle drevo- javor- u nas by to bolo nedobre 😉

maminnka
30. nov 2010

@blumka posielam more pozitivnej energie smerom k sesternici a jej syncekovi!

olifcek
30. nov 2010

@avaka davaj do kupela Oilatum plus..daj si predpisat, bo inak stoji cez 22?eur, na predpis za dve, ci tak nejak

raa2
30. nov 2010

@avaka ten excipial co pise zoska sme mali aj my, a tiez zabral, matko mal take supiny v hlavicke a to hned zabaralo, za par dni tam nic nemal...

loginka
30. nov 2010

cafte 🙂
dnes sme mali dobrotku - cuketu varenu s jablckom, ryza, masko - malym chutili
@zoska citit az tu 😉
@blumka drzim sesternici a malickemu silno palce a tiez posielam energiu, nech je vsetko ok!!!!
baby aky mate teplomer? my mame ortutovy, lebo naj meria, ale chcela by som taky co len prilozis, a rychlo a dobre zmeria

loginka
30. nov 2010

baby pod pazusky ked su take ako vydrate je dobry ten excipial?

avaka
30. nov 2010

@jja ,uz nepamatam,aku to farbu kuchyne mate,ake drevo...to by bolo tam?mne sa cierno biela k drevu asi nie...teda zalezi aka tapeta.. a vzor...aby nebola ku klasike drevenej nejaky modernyy vzor...nehodis foto do temy?

@zoska 😀 ,aj som myslela,ci preklep,ale tie !! ma zmiatli 😀 ,tak som myslela,ze Ti do toho nieco prislo...
ja mam mast od koznej,zarabanu,je ako vazelina...aj som mala do kupela Oilatum,to je vraj vyborne....a fenistil som dala,lebo sa bojim,ci to nie je nejaka alergia,ked ju to svrbi...alebo ekzem,ma aj licka cervene,suche.. ☹
@zucana,ked mala Viki ten ekzem,svrbelo ju to?
teraz bola hore,ale cucla a spi v pohode...za tym krkom sa uz davno skriabe som si vsimla,ale teraz je sucha vsade..

avaka
30. nov 2010

@olifcek ,dik🙂,ja som ho vtedy vysadila,ked dala kozna mast,ale zase ho nasadim

@loginka ,ako si to robila,varila ryzu?
@raa2 😉

svetlankat
30. nov 2010

@loginka
@zoska baby nedate tu nejaky link akoto vyzera, lebo tych pripravkov je viac

loginka
30. nov 2010

@svetlankat aky mam dat lin, nepanimaju 😕
@avaka, ryzu robim osobitne a cuketu najprv dala varit potom do nej pridala jablcko a bolo
inak kupila som ten special mama a ja o vyzive, ale nic moc, a vo vzorovom jedalnom listku pre 9-12 mesacne bolo , ze obed sa sklada z polievky a z hlavneho jedla, tak to ma prekvalilo

avaka
30. nov 2010

@loginka,dik, ,tiez som si to zrovna dnes citala 😀 ,ja som rada,ked s cirkusom zje trosku a nie este 2 chody.. 😅

avaka
30. nov 2010

@loginka a mala si to taku konzistenciu ako rizoto?

loginka
30. nov 2010

@jja kludne aj tu cierno bielu a potom dolad aj nejake doplnky, teraz je vela takych cierno-bielych, ale je to dost vyrazne, tak aby sa to moc nebilo s ostatnym dizajnom

loginka
30. nov 2010

@avaka tak povedzme, take kasovite rizoto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre