Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
16. dec 2010

no tak my sme v ikea nakupili tie zamky a na rohy tie hovadiny ale tak co vam poviem zvdy sa nieco najde...
inak sme kvazi pobalene este musim do centra...
a baby mm sa mi smeje ze si chcem zobrat norkovy kozuch po jeho tete taky starsi ale celkom ok aby mi nebola zima...vsak aj nech v tom vyzeram jak debil ale nech mi neni zima nie? on zato v tej vetrovecke co si vcera kupil (prosim pekne ze akoze zimna ale tenka jak futrovka) zamrzne.tu v nej chodi aj rozopnuty teda dnes bol prvykrat akoze frajer velky... 😅

zucana
16. dec 2010

@rivatha to ta treba teda spominat aby si naklusala 😀 😝

njonja
16. dec 2010

@zucana tak ste za vodou... Ja spekulujem, co navarim, lebo moj mm neje ani apustu, ani ryby, ani makove veci..Takze to mame tazke🙂
@raa2 mame 12 kil a 80 cm... taky maly obrik...
@svetlanka, ved sa ti napribera v zivote az az🙂 Ako hovoris, aspon ta krize neboli🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
njonja
16. dec 2010

@zucana pockaj, aky bude frajer v jeho vetrovke, ked zaduju na SK mrazy🙂)))) Segrin Talian je tiez taky na hlavu, ze hlavne ze to vyzera a smeje sa stale, ked sa sestra teplo oblika. Ale on za to vzdy mrzne az ma pery fialove..ale aspon mu ladia k jeho tenkej fialovej vetrovke🙂)))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
16. dec 2010

@maculik jej sikovny, my mame taku modru ciaru cez cele licko, ale uz to pomalicky ustupuje

svetlankat
16. dec 2010

@zucana ved on pochopi, nam inac Misa zacala tie ochrany na rohy ohryzat, skvele

zucana
16. dec 2010

@svetlankat ta si musi brusit zuby ked ich ma tolko vela 😀
vsak ja ho rychlo poslem akde lahsie....najlepsie je ze on nerad pozera stare rozpravky lebo vsak im nerozumie a nechape co na tom vidime....a takto bude musiet s nami kukat lebo von sa podla mna neodvazi 😀

@njonja no tazke to mas....tak mu spraf nejake cestoviny 😉

maculik
16. dec 2010

@zucana a vlastne dokedy budete na Sk? aspon 2t? A mm bude cely cas s vami?
a mm nema ziadnu taku teplu bundu? Si mu mala kupit pod stromcek, ked si bola naposledy na Sk, nech ju moze vzdy aspon pred cestou na Sk vytiahnut :D

ja si budem musiet kupit na Sk hnede teple topanky alebo este lepsie cizmy, lebo nemam, len lodicky a mam 2 hnedych nohavici/rifiel a hnedu zim.bundu, tak nechcem, aby to stalo v skrini.
Medzi sviatkami asi budem musiet ist este raz do BA k zubarovi, deti nechame na cely den svokrovcom, tak asi skocime pozriet aj do Rakuska, vyuzit, ze sa mozeme trosku poflakat bez deti. A to uz mozno aj budu zlavy, to by sa hodilo.

@svetlankat no, ved aj on uz zabudol, ze sa nieco stalo, ale plac bol riadny, az taky zajakavy ☹

este buva, my s Adelkou sme si citali a nalepovali nalepky podla farby do takej knihy, teraz sa ucime ruzovu, tie zakladne uz pozna.

zucana
16. dec 2010

@maculik no on by si tu bundu neobliekol takze tak.....naco miant zbytocne...a tiez si musim zimne boty kozusinove kupit
no a naspat ideme 26.12. a mm bude na sk od 22.12. vecera ...on na sk moc nevydrzi takze nebude az tak dlho mrznut.... 😨

zucana
16. dec 2010

@maculik a co k hnedemu nemozes dat cierne alebo inu farbu ? 😝 😀
ale nie vsak aj ja mam hnede a cierne ale kombinovanie je modne...nepaci sa mi ked je niekto cely v hnedom alebo cely v ciernom 😀 ale to v dobrom talanska rada modna
inak vika je v boxe a nechce ist von sa tam hra a ja by som sa chcela snou....a ona aj vyskoci hore da mi ruku ale nechce ist...

maculik
16. dec 2010

@zucana jaaaj, tak potom veru, naco minat, radsej si kup ty topanky 😉 😎
no nic, Adelka chce zase citat, tak ideme, aj pradlo musim vyvesat, kym P.este spi. Vecer som ale sama, tak nakuknem, teda ak nebude este joj stranka fungovat, lebo to by som asi dopozeravala Panelak 😀

maminnka
16. dec 2010

@zoska aj vam vsetko naj 🙂

raa2
16. dec 2010

@njonja tak to je iny zaber na chrbat a cele telo ...my mame 74 cm a 8960 g a to sa mi zda uz tazky maly...
@maculik nova fotka, hezka.
my ideme v sobotu kupit stromcek, tu v dedine, si vyberieme. budeme zdobit asi az vo stvrtok..bojim sa ze matko by sa po nom chmatal...

raa2
16. dec 2010

Matik tu beha s varechou, uz cakam kym bude 19 a pojde sa kupat, dneska moc toho nenaspal 😲

olifcek
16. dec 2010

@maculik perfektna profilovka!

lenica81
16. dec 2010

boze ti chlapi... tak vola mm kamos, kedy skocia na pivko... tak ze v pondelok alebo stvrtok... ked skoncia ako v lete, ked boli, tak to budu super vianoce... 😠 🙄

zoska
16. dec 2010

cafte,
Neli uz spinka 🙂 dnes isla o 7mej lebo cez obed spala len cosi vyse hodiny tak uz nevladala...

@lenica81 a coze v lete ? prehnali to? ale tak hadam si da na Vianoce pozor 😉
@maculik mas doma zajacika duracel 😀 si viem predstavit ako jačal ked si mu to chldila, Neli tiez vyvadzala ked som jej udrete celo chladila 😉

@zucana stastnu cestu 🙂

maculik
16. dec 2010

@raa2 @olifcek dakujem 🙂
je to z tejto fotky a aj ostatne su z Puchovskeho jarmoka, akurat ze cez den tam boli s Adelkou len sestra s frajerom a ja som bola az podvecer o pol5, to uz bolo -7, tak sme rychlo kupili detom ciapky, dali si medovinu a sli domov...
Petrik na fotkach nie je, lebo jeho som v takom mraze tak neskoro nechcela tahat, ostal pekne doma spinkat v teplucku 🙂

@raa2 my stromcek mame, ale Petrika zatial nezaujima, co som celkom rada, mozno aj preto, ze vacsinu dna sme v detskej.

@lenica81 tak radsej nech idu v pondelok, keby nieco, tak do piatku to skor vyspi, nez keby isli vo stvrtok 😅 😀

inak, Petrik spal poobede 1,5h, teraz uz tiez obaja lezia, ja idem upratat kuchynu a nieco spapat.

lucia411
16. dec 2010

cafte baby...zase ste toho popisali...my uz spinkame od 19.15..celi spala len hodku dnes ani nie...ale je to asi naozaj tak ze len obed bude spavat a vecer ide o tej 7 a spi do rana 7.30 v kuse..uvidime zatial 3 krat takto..dnes som uvarila fanasticke spätzle u nas ako halusky...mnam...boli sme von, pozriet kamosky a dom, dnes hlasia snehu a snehu..a potom oteplenie takze vianoce budu na blate 😝

maculik
16. dec 2010

a tu, z ktorej je profilovka, nenatiahlo

@zucana nie nie, ja v pohode davam a kombinujem, len mi nejdu k sebe hnede rifle a cierne topanky, tak preto chcem hnede 🙂 Ale inak ostatne farby hej, ved mam fialovy a cerveny a zeleny kabat k tomu, tak to nosim k hnedej, len cierna mi k nej nejde (ale to len mne na sebe vadi, nie ze na druhych to nemozem vidiet 😉 😀

blumka
16. dec 2010

bujaka zeny 😉 co nove?
@maculik krasna fotka 😵 a vy mate tiez nalepkove obdobie? u nas sa lepi vsetko co sa da este aj leukoplasty a tiez mame tu knizocku co aj vy, Terezka sa teraz uci rozlisovat svetle a tmave farby a odtiene 😉

a baby, juli zacala znakovat...zatial mame len znak pre psika a spinkat ale ked ukaze psika tak aj robi nieco ako hav hav 😀 tak sa tesim, uz sme zas v inom leveli 😉

andrea2603
16. dec 2010

@maculik pekná zimná profilovka 🙂

ja sa veľmi nevyznám v znakovaní 😎 😒
Liv ked vidí psa, tak hovorí ha-ha-ha, ale práve včera sme si všimli, že tak hovorí na všetky zvieratá 😅 , ja som ma-ma a všetci ľudia do cca. výšky 1 meter sú ba-ba-ba. A dnes som skoro odpadla, pri prebaľovaní si prikladala nohu na tvár a hovorila pfú-pfú, to ja jej občas tak zo srandičky ovoniam nožičku a poviem, že fúúúj ako smrdí 😅 a ona to už vie 🙂 .

selyma
16. dec 2010

@zucana 😀

selyma
16. dec 2010

@garonka no jo. V tejto zime nam nejde auto, baterka dosla. Sama som so svokrou, takze Dracik sa nebude konat. MSIM DACO POKUKAT, PANA. dUFAM, ZE U NAS DACO PORIADNE NAJDEM

selyma
16. dec 2010

@raa2 no idu jej zubky, zeby preto? Aj Klauduska place ked ju obliekam, ale to az ked je uz velmo unavena.

A to ked jej na dasienku vidno bile, to uz pridu rychlo zubky? Alebo to este moze trvat? Ja jej tam uz vidim akoby dva zuby

maculik
16. dec 2010

@blumka jej, tak dalsie uspechy, sikulka Juli 🙂 Ja som rozmyslala nad tym znakovanim uz pri Adelke, ale teda ja by som asi na to nemala trpezlivost 😅

a nalepkove zacalo len teraz, ja som na tie knizocky uplne zabudla a len predvcerom mi napadlo, ze kde su, tak som vytiahla na zajtra, ked Adelka nejde do skolky, ze kym bude Petrik doobeda spat, tak nas to zabavi. Lenze ona to objavila uz vcera, tak sme sa s tym bavili dnes. Ale iba ruzovu a cervenu, zajtra nalepime dalsie 🙂
Ale bavi ju to, tak rozmyslam, ze jej len take obycajne nalepky nejake kupim a nech si lepi na papier. A teraz ju zacalo bavit strihanie, akurat ze sice si tie noznicky chyti pekne na strihanie aj napasuje na papier, ale papier nestriha, ale trha. No hlavne, ze ju to bavi a ved sa to postupne nauci aj spravne 🙂

@andrea2603 adka, vy uz tie riadne blabocete.... 🙂 to my zatial nemame nejake specialne vyrazy na veci, no vcera zacal nejake na na a ma ma, ale to len tak 🙂

a ozaj, dnes si Petrik uz konecne skoro sadol, len mu za nim zavadzala polica, tak sa zvalil naspat, ale myslim, ze do konca mesiaca uz aj sa pekne sam bude vediet posadit, nacase, ze? 😀

blumka
16. dec 2010

@maculik presne takto "strihala" aj terezka...a uz striha normalne 😉 ja mam doma asi 10 mozno aj viac roznych nalepkovych knih a ked jednu dolepime zaciname dalsou..ak chces dam ti inspiraciu co mam doma 😉
a co sa tyka znakovania, ja to beriem ako zabavu, ked si s juli citame knizky tak vzdy ukazujem a ona sa chytila... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre