Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
1. jan 2011

@olifcek sak ja budem moje narodky slavit bud u nas doma nejakym dobrym obedom a posedime s kamosmi, budu u nas cely vikend. Kamosky s detmi a mm, takze tiez nehrozi nejake odkladanie deti ;)
a v lete na chate tiez budeme komplet rodiny ;)
ja si budem pytat prakticke darceky..uz teraz viem ze mi treba nejake poriadne hrnce a take somariny do noveho domu ;) a chatu mame s mm ako mini dovolenku..a inak ta cena za vikend sa mne teda nezda vela pre troch ;)

blumka
1. jan 2011

@matka331 ja nekojim a juli sa mi teraz budi kazde dve hodiny. idu jej zuby. Uz tri noci bola hore od jedenastej do druhej 😉

blumka
1. jan 2011

tam hore som zabudla dopisat, ze bud u nas doma obedom alebo niekde v restike ale asi doma 😀

svetlankat
1. jan 2011

@olifcek bolo dobre bolo
@matka331 u nas je to napodobne v noci

matka331
1. jan 2011

no co uz musime vydrzat 😀 nic ine nam neostava.davate deticky na nocnik?barborka chodi na nocnik kazde rano piskat a stale kakame na nocniku

svetlankat
1. jan 2011

@matka331 aj ja davam a kakame aj piskame, ale Miska kakava tak pravidelnejsie, tak je to lahke odchytit, ale neboj ked deticky zistia, ze sa to da aj mimo nocnika, tak si na nocnik nesadnu. Teraz to este nevedia, tak sa vytesujme

olifcek
1. jan 2011

@blumka jj, i ja to beriem ako mini dovcu uz

@matka331 ja nocnik az na jar, teraz este neriesim

matka331
1. jan 2011

dobru noc idem spinkat pokial aj barborka spinka :Dpa pa

svetlankat
1. jan 2011

@matka331 dobru

svetlankat
1. jan 2011

baby kuknite videjko na fb

svetlankat
1. jan 2011

dobru noc baby

olifcek
1. jan 2011

@svetlankat 😵 😵 😵

alex
1. jan 2011

Ahojte, v novom roku prajeme hlavne, zdravíčko, štastie, lásku a plno krásnych chvíľ s našimi najkrajšími detičkami a dobrými manželíkmi! 🙂
@hajdylca ďakujem za blahoželanie. Ja prajem maličkému krásne výmesačniny.
@maculik tiež prajeme Petíkovi krásne výmesačniny.
ešte mesiac a majú drobci rôčik 😵

Jakubko svoj prvý silvester prespinkal. Spali sme u švagrovcov, dnes sme sa boli posánkovať konečne a zajtra už nám ide tato opäť do práce.

zucana
1. jan 2011

@olifcek Ty sa sem neboj pisat ked mas chut a moznost 😉
ja mam vsetky hlieny v krku a nie a nievykaslat z zapat tak dobru tym co hajaju a co sa chystaju

zoska
2. jan 2011

Ahojte,
trosku neskor ale uprimne zelam všetko najlepsie v novom roku, nech sme vsetci zdraví a šťastní 🙂

@zucana ja mam taky problem ako ty, tiez som nachladnuta a hlieny mi zatekaju ☹

ja teraz nemam moc cas na net, aj kvoli tomu, ze mm v nemocke sadol na PC a praskol obrazovku a na tomto jeho sa mi zle orientuje, lebo ma ine instalacky aj operacny program 😒
no a este sme mali Vianoce u nasich, takze sme dobiehali sviatky 🙂
ani som moc necitala, len asi par stran dozadu, takze ak nebudem v obraze tak sorko 😅

Inak Nelka delobuchy chvalabohu prespala, my s mm sme hrali hru (boli sme sami) Europa- otazky a odpovede- dostali sme od nasich na vianoce, tak bolo celkom fajn, uz sme iba cakali na polnoc, leo sa nam chcelo spat obom 😀

blumka
2. jan 2011

@zoska a nelka je uz v poriadku? 😉

zoska
2. jan 2011

@blumka vcelku ano 🙂 do zajtra mame ATB a bud. tyzden ideme na kontrolne odbery...krv.obraz, CRP...a ma pociatocnu anemiu, takze musime pockat kym doberie ATB aby jej mohli nasadit zelezo, ale vytery na salmooelu mame v celej rodine negativne
a Nelka uz vyzera ok, len je na mne viac nalepena ako sme boli zvyknutí a ked ju chce mm odo mna vziat tak strasne place...tak neviem ci separacna uzkost, alebo pozostatky traumy z nemocky ☹

maculik
2. jan 2011

Ahojte kocky,
dakujeme za priania, juj, leti to, o mesiac mame prve narodky 😵
My o chvilu vyrazame do BA, ostaneme na hoteli a rano o 7,15 letime z VIedne. Uz som rada, ze ideme, ved popisem 😝

Mne je uz lepsie, aj ked stale pokasliavam, ale Petrikovi asi nezabrali atb, dokonca zase mal dnes zvys.tepl., tak asi zajtra hned, ked dojdeme, pojdeme k dr ☹

Inak na Silv.sme sa perfektne zabavili, vytancovala som sa a domov som prosimpekne dosla az pred 4! Petrik vraj bol uzasny, o 11 vypil 100ml sunaru a okolo 3 celych 130, potom som ho az nad ranom kojila. A vzdy hned zaspal, takze starka s nim nemala ziadnu robotu.

Napisem uz az z DE, zatial prajem peknu nedelu vsetkym 🙂

zoska
2. jan 2011

@maculik jeej to je super ze si sa zabavila a ze Petrik bol v pohode, mam z toho normalne radost 🙂

a ozaj zaradili meno Nela do kalendara takze zajtra oslavujemeee 😀 @granado nezabudni aj ty 😉

exupery
2. jan 2011

@zoska Nela je uz v kalendari?A odkedy?Mozes mi poradit,vdaka.

zoska
2. jan 2011

@exupery Nela je v kalendari zaradena od tohto roka (2011) a pripadol na nu 3. januar 😉
mame doma 5 kalendarov a v 2 uz je a v ostatnych este nie...

exupery
2. jan 2011

@zoska vdaka

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matka331
2. jan 2011

ahooj zoska aj my berieme zelezo,ale doktor povedal ze to preto lebo aj aj som pocas tehotenstva mala malo zeleza .baby ako dolezity je ten vigantol?

olifcek
2. jan 2011

@zucana v pohode 😉


@zoska super, z eje Nelke uz tak lepsie.... inak ani Olivia nie je este v kazdom kalendari.. meniny 25.06. 😉
@matka331 dnes je vela deticiek anemickych, no nie kazda mamina sa to dozvie 😉 a vigantol je velmi dolezity asi ako voda pre Teba... takze urcite nezanedbavaj vigantol 😉

olifcek
2. jan 2011

@alex vsetko naaaaaj k dnesnym meninaaaaaaaaaam 😵 😵

matka331
2. jan 2011

olifcek ja jej ho uz budem davat urcite len si ho musim dat na take miesto kde na to nezabudnem

olifcek
2. jan 2011

@matka331 😉 a davaj radsej doobeda, ako vsetko, i zelezo... my davame zelezo 2x denne a snazim sa dat jednu davku doobeda, druhu poobede... my chodime hajat, prvy a jediny spanok pocas dna od 17.00 - 20.00, alebo kratsie, no a paq az okolo jednej v noci, takze ja davam tu sdruhu davku okolo 16.00 alebo paq, ked sa prebudi, aby jej v noci uz nic brusko nezatazovalo 😉 ale vigantol i kys. listovu davam vyhradne doobeda

olifcek
2. jan 2011

inak... @blumka Oliv mi najnovsie pyta znakom mm i v noci, ked haja, som sa nevedela prestat rehunat v noci... uz ziadne mlaskanie a hladanie prsa, ale natocenie sa na bok a znakovanie oboma ruckami sucasne 😀 😀 😀

matka331
2. jan 2011

a viete o tom ze zelezo musite davat pol hodinu pred tymako budu papat mliecko alebo pol hodiny po papani lebo vraj aktiferin nezabera na mliecko a na cierny caj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre