Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
28. jan 2011

dobru noc baby a pekny vikend

lolka
28. jan 2011

dosla som nakuknut....a citam, ze spominate Avion, dnes som tam bola aj s Viki na ihrisku co davala link @maminnka . pre nase deturence je to tam super, Viki sa tam velmi paci 🙂 kedy tam dame stretko ? 😀 boli sme tam okolo obeda a dalo sa, nebol tam taky natresk.
@zucana mala je zlata ako krmi babiku flaskou 🙂

ja som dnes v Ikea kupila protismykovu podlozku do vane,lebo pri kupani sa Viki tak myka, spliecha, ze len cakame, kedy sa zosuchne na chrbatik. je to taky zeleny krokodil.....skumala ho, ze co to ma pod zadkom 😵

@alex ja ta mozem zobrat, ak do auta natrepeme dva kociky, tak neni problem 😉

lolka
28. jan 2011

@maculik gratulujeme k 4nozkovaniu 😉
@zucana s tou alergiou je mi to luto 😒 snad sa jej to za tych par mesiacov upravi trochu do normalu. s kojenim by som neprestavala, ved mm je to najlepsie a urcite sa moze kombinovat aj so sojovym.
ja davam malej jogurt takej izbovej teploty, vyberiem z chladnicky, dam na radiator trochu zohriat a potom papa.
len dufam, ze aj nam nebudu robit mliecne vyrobky problem, lebo ma na lickach a brade ako keby pupaciky alebo suchu kozu 😒 a ma to zhruba tak dlho ako som dala lipanka, smotanu alebo syr.....tak uvidime 🙄

lenica81
29. jan 2011

ahojte... krasne slnecne sobotne rano... teda... konecne ta hmla padi prec... ale krasne namrzli stromy, ze... 😵

my, teda ja sme dnes spali bez nocneho dojcenia... ale Vilkovi to asi neprospieva, lebo je nabity jak energizer rovno z vyrobneho pasu... 😔 😀 a my stale nestihame...

@lolka dobre, ze spominas tu podlozku, musime aj my zohnat... a dufam, ze tie licka nebudu predzvestou nejakej alergie... 😔

laxity
29. jan 2011

ahojte...tiež prajem krásne slnečné ráno...ale kosa riadna 😀

@lenica81 😀 ...a on ti nepapával v noci? Keď už idete pekne bez dojčenia? A ako sa mu spí v druhej izbe? Ja neviem kedy to urobiť, ale nás alebo my Naty zatiaľ nerušíme 😕

@lolka mne je jedno kedy by bolo stretko, možno aj okolo 10.00 - 11.00 by bolo fajn nie? Keď je lepšie ísť doobeda 🙂

Mne Naty spí a keď sa zobudí, tak ideme našim, potom svokrovcom a potom ešte jednym známym 🙂

laxity
29. jan 2011

...že som o tomto nevedela skôr, vyzerá to dobre a teplúčko 🙂 http://www.majki.sk/product/cizmicky-vysoke-vod...

lenica81
29. jan 2011

@laxity ved prave papaval kazde 2 hodky, alebo sa len tak preventivne budil a nemala som silu inak to riesit... tak skusame, co to da... ja som sa kazdopadne vyspala, ale ked som bola cca o pol 2 na wcku, som sa cudovala, ze zatial nic a potom rano o pol siedmej, ze fiha, vobec u mna neboli... my sme spali od prveho zobudenia spolu v posteli a ked sa prebral a videl mna, tak mrncal, kym som nedala prso a teraz tam ma tata, ktory mu da tak vodu... 😅 ale celkom dobre si zvyka, len to, ze dnes bol trosku viac akcny... 😒 😀

tak si uzi nabity program... ja bezim upratovat... dojde navsteva, tak nech sa prezentujeme dobre... 😉

laxity
29. jan 2011

@lenica81 aha takže tatino je s malým v izbe? No to vyškúšam asi aj ja...už to drahému hovorím dlhšie 🙂

papa vidím, že viaceré máme nabitý program 🙂

zucana
29. jan 2011

Cafte baby som u kadernika maju tu net a iPad tak pisce a docitam ....
Pak napisem aj do inej temy 😉

andrea2603
29. jan 2011

Liv zaspala, tak som sem nakukla a potom šup upratovať 😝

@lolka mňa ide šľak trafiť, včera poobede, už tak na večer, také červené líca, aj kúsok spodok brady mala taký červený, fakt ako ekzém, ale do rána jej to prešlo, tak uvidíme, lebo včera jedla len zeleninu a ovocie, ani nič mliečne a ani nič nové.

katina2209
29. jan 2011

ahojte dievcata tak som trosku nakukla
@zucana ja by som na tvojom mieste tiez este kojila, ved vsetci vravia,ze je to najzdravsie ja kojim v noci kazde dve hodky a rano potom poobede ked ideme spinkat a vecer pred spanim, nech malej vikinke prejde ta alergia nas matko ma tiez tie cervene licka no lekarka to nejako neriesi nema nic po tele len licka a bradicku taku suchu a cervenu...
@andrea2603 citala som,ze aj vam sa spravili tie cervene licka? ale tusim preslo
@lenica81 tak to si mala super noc tisko zavidim,ale v dobrom...
@lolka aj vy mate uz suche licka ja dufam,ze nasim detickam to prejde to stretko by sme mohli aj v tom avione,len ja by som asi najlepsie ked sa matko naobeduje, pretoze kde ho tam budem krmit...vy to mate ako zariadene? nosite jedlo aj so sebou ked niekam idete?
@zucana a co si ides dat robit u kadernika?melir alebo aj strihat?

zucana
29. jan 2011

@katina2209 melir a trosku zastrihnut..a. uz ti dala @blumka pristup do tem?

katina2209
29. jan 2011

@zucana ano dala ak budem mat cas tak tam co to popisem idem dat maleho spinkat, presne som si tipla,ze tam bude aj ten melir,lebo tebe to velmi svedci

loginka
29. jan 2011

caves, odpovedam:
@blumka robi nam ju jeden stolar, lebo to musime mat na mieru

loginka
29. jan 2011

@lenica81 robila som teraz z ruzickoveho, ale aj z normalneho by som urobila

loginka
29. jan 2011

@lenica81 torta bola chutna, vnutro take jednoduche - piskota, ja som mala s nugatovou plnkou, mozes si vybrat ake plnky chces, ovocne...takisto aj motiv si mozes vybrat z jej ponuky, alebo ti skusi urobit aj vlastny, cena 10 eur/kg

dnes sm eboli kupit topanocky, kupili sme v brendone c.20, sranda velskost prislucha 18 a pol papucky RAK
prvy raz som takto vyvencila deti v takom obchode - jej ako sa im pacilo, aj som ich pohojdala a povozila v odrazadle - my este nemame, vase deti uz pouzivaju? mame dostat este ako narodeninovy darcek - ake mate?

inak 27. takto pred rokom bol rok co sme doma 🙂

loginka
29. jan 2011

@lenica81 ako spite oddelene? ako sa vam dari 1x dojcenie v noci, to ako ste sa oddelili, tak menej pyta v noci?

svetlankat
29. jan 2011

@laxity fu tie cizmicky vyzeraju skvelo, nam by sa tak zisli, ale dufam, ze pride skoro jar
@lenica81 mna len zaujima, ci nemas pocit ze mas malo mliecka ked v noci nekojis, ja cez den kojim asi len dva tri krat a potom v noci kazde dve hodky, ale bojim sa ju v noci odnaucat aby som nestratila mlieko.

garonka
29. jan 2011

@svetlankat Sveti ty si už dala Miške avokado? ja som dnes kupila tak asi ochutname zajt

garonka
29. jan 2011

@svetlankat joj nedokončilo mi vetu a odoslalo prispevok 😠

ako si avokado pripravila? viem, že len tak popučiť vidličkou treba nie?

svetlankat
29. jan 2011

@lolka mozem sa ta opytat co ta stala ta podlozka do vane?

svetlankat
29. jan 2011

@garonka ja som to nakoniec osupala pomixovala a natrela na chlebik, pomixovane sa mi to lahsie natieralo, neviem ako robia baby

garonka
29. jan 2011

@svetlankat šmakovalo? 😅 lebo ja mam na avokado chuť nejedla som to ešte 🙂

svetlankat
29. jan 2011

@garonka Miske velmi, dokonca z poslednych kuskov mi len okusala avokado a chlebik nechala, vyskusajte, baby mi tu davali aj tip, ze s maskom

garonka
29. jan 2011

@svetlankat a to avokado ma byť mäkke? ja som kupila a take take tvrde je, tak to skusime keď šmakovalo

svetlankat
29. jan 2011

@garonka ja tiez neviem, moje bolo tiez take tvrdsie,preto som volila tu altrernativu pomixovat.ONO SA TO KRASNE POMIXOVALO A da sa to krasne natriet na chlebik

garonka
29. jan 2011

@svetlankat tak to sa teším na exoticke raňajky 😵

laxity
29. jan 2011

@garonka ja keď si robím pre seba, tak iba popučím vidličkou a je to v pohode 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
29. jan 2011

@rivatha a ja ani neviem ako avokado chuti 😀 ale necham ešte aspoň jeden deň no ale sa mi zda že je tvrde 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre